Inzerce

cyrhoza jater

Jaké jsou příznaky cyrhozy jater? Jak se projevuje na začátku?

Inzerce
Odpovědi
m

Ze zacatku se projevuje tak, ze zacnete shanet informace o cyrhoze jater a vyptavat se na priznaky v diskuzich. Proste tusite, ze neco neni uplne v poradku...

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. června 2007, 10:02:22

JOHAN2 poděkování

co s tím?

6. června 2008, 18:53:14

Kája

Jeden z příznaků je také to, že máte hnědou moč a také je možné převodnění...

20. října 2008, 13:06:51

lily

Dobrý den, nevim jestli se to hodi zrovna do tohoto tematu, ale chtela bych se zeptat: Muj kamarád má hepatitidu C. Než se na to přišlo měla jsem s nim pohlavni styk. Už je to necelý rok a já mám od té doby svého přítele se kterym jsem byla těhotná. Rozhodla jsem se jit na interupci kde mi delali nejdřiv odběry a potom samotný zákrok. Muj dotaz tedy zní, kdybych měla žloutenku, zjistili by to při těchto odběrech? podle vypočtu bych už měla 7měsíců po té možné nákaze takže inkubační doba už by byla za mnou. Děkuji za odpověď

23. ledna 2013, 12:56:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 84 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

• Naďa (Zmenšení) 6. prosince 2016, 21:31:55

Já jdu k němu na konzultaci příští týden tak jsem z toho trochu nervozní. Ale jsou na… Diskutovat

• Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.