Inzerce

atopický ekzém

Je mi 28 a od 11 let se léčím s atopickým ekzémem. Nejprve se mi ekzém dělal kolem úst, v loketních a kolenních jamkách. Asi před 3 roky se mě ložiska přesunuly hlavně kolem očí - červené fleky a někdy i malé červené pupínky, což je pro mne hodně nepříjemné. Moc to nesvědí. Další ložiska mám na rukách – hlavně při příchodu zimy. V létě je to trochu zlepší. Docela mě to otravuje život. Pravidelně docházím ke kožnímu lékaři v nemocnici, ale tam si spíš chodím pro recepty na mastičky – hlavně kortikoidní – Locoid, atd.… Nevidím zde žádné tendence zlepšení. Ekzém mám ve stadiu takovém, že pokud si „preventivně“ nenamažu okolí očí, ráno se ekzém zhorší. Proto Vás prosím o radu. Rád bych vyzkoušel něco jiného, než jen chemii. Děkuji Robert

Inzerce
Odpovědi
Jana

Ahoj Roberte,ráda bych ti něco nabídla,co by ti mohlo pomoci.Nejde o žadnou směs bylinek nebo krémy.Já jsem teoretik a pokud si sama něco nevyzkouším nevěřím tomu.Musím říct,že k chemii mám taky negativní názor.Vždyť jen naše babičky a prababičky se léčili pomoci přírody.Věřím,že kombinace bylinek jak se to dnes prodává má něco do sebe,jenže já si nějak nedovedu představit jak směs třeba 20 bylin ti může udělat dobře.Jen si vem,že každý člověk je jiný a né každá bylinka mu udělá dobře.Já sama jsem vyzkoušela malou štamprlku Alvea a musím ti říct,že mi z toho bylo 2 dny blbě.Sama užívám ječmenovou šťávu a řasu chlorellu a musím říct že se cítím moc fain.Zmizly mi i exemy.Byla bych ráda kdyby jsi se mi ozval a popíšu ti to.Jseš stejná věková kategorie jako já.Tak ahoj Jana samozřejmě ráda pomůžu všem email:harley.kai@seznam. cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. ledna 2007, 19:19:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 8. prosince 2016, 11:35:05

Jean moc ďakujem za tvore rady a pomoc, e-mail som zrušila..myslím že už nie je potrebný,… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 22:20:41

Skús na: pomazanka31@gmail.com  Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:13:38

RIMA? Co to je? Neznám.... Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.