Inzerce

Sekundární prevence v prenatální péči

Sekundární prevencí nazýváme soubor prenatálních vyšetření, jejíž cílem je zjistit, zda se plod vyvíjí správně. Tato informace je důležití jak pro rodiče, tak i pro lékaře, kteří se budou po porodu o dítě starat. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Hana

Moje známá pracuje ve firmě vyrábějící jednorázové sady pro amniocentézu. Vždy ji velmi zaráží, že lékaři testovaným ženám zamlčují skutečnou pravděpodobnost, s jakou po amniocentéze potratí. Ženy, neblbnětě, procento, že potratíte dítě, na které se těšíte, není 0,5-2 procenta. Skutečné číslo je v závislosti na pracovišti 3-6 procent. Navíc je ca 15% riziko, že se z vašeho fyziologického těhotenství stane rizikové. K tomu je třeba dodat, že amniocentéza nezaznamená všechny vývojové vady a má i svou falešnou pozitivitu i negativitu. Ročně je i kvůli ní potraceno cca 50 úplně zdravých dětí! Ženy, čtěte víc o rizicích genetických testů! Pro vás je to ztráta dítěte, pro lékaře jen pouhá sekundární prevence a váš smutek je jim úplně ukradený!

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. listopadu 2011, 13:25:54

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Anketa
Jak moc je pro Vás důležité, zda dětská kosmetika má označení BIO?
Zatím hlasovalo 120 lidí.
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Adam (Erektilní dysfunkce - koho postihuje a na koho se obrátit?) 15. srpna 2018, 11:20:49

Prihodim clanek o zvysovani plodnosti prirozenymi cestami.. Leky od lekare doporucuji az jako… Diskutovat

• Šárka (Rivotril) 13. srpna 2018, 13:58:42

Zdravím Petro,Rivotril mi tehdy pomohl na bolesti a trnutí v obličeji,je pravdou,že mi jiný… Diskutovat

• Beci (cipralex) 14. srpna 2018, 12:54:30

Ja musela cipralex po mesici vysadit. Brala jsem sice jen 5 kapek,ale reakce strasna.Bolest nohou… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.