Inzerce

Úzkost

Zdravím všechny-ahojky.Mám dotaz,jaké má kdo zkušenosti s Citalexem?Po všech možných vyšetřeních,ktará jsou negativní mi byla neuroložkou stanovena diagnoza-panicka ataka a anxiosně depr.syndrom.asazen mi byl právě Citalec,tento týden 1/2tbl.ráno a po týdnu na 1tbl. denně.K tomu ještě Cinarizin-1tbl.večer,ale ten jsem včera večer nevzala,jelikož mi přišlo,že sem strašně utlumená,jen bych mohla spát.Ráno opět bušení srdce,pocit na omdlení,motání hlavy.Vzala sem jen půlku Citalecu,jak mám předepsáno a zkusila sem nevzít Cinarizin.Zdá se mi,že i po Citalecu sem ospalá,ráda bych věděla,zda-li je to po něm.Troch mě divně tlačí jakoby ze spoda do hlavy a sem malátná.Již od poloviny listopadu jsem na neschopence,léky beru necelý týden.Nevíte někdo,kdy se toho všeho konečně zbavím.Je to strašný,nic mě netěší i vaření a běžná domácí práce mi dělají problémy.Díky moc za odpovědi.

Inzerce
Odpovědi
Ilona

Více se dočteš na diskusi o řádek výš nad tebou. Názav Úzkost , deprese 6 příspěvků. Ilona

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. ledna 2007, 15:09:08

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 286 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jiří (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 25. března 2017, 10:07:58

Ahojte vespolek. Jardo, psali tu už i jiní, že po zvednutí dávky se to na chvíli zhorší,… Diskutovat

• Polák (Prostata) 23. března 2017, 12:28:30

Já užívám PROSTADYNE už skoro rok - považuji ho za opravdu dobrý přípravek z… Diskutovat

• Hanka (závislost na benzodiazepinech a lecba) 20. března 2017, 12:49:03

Míro, jsi opravdu silný člověk, že jsi to zvládnul úplně bez léků! To je moc dobře!… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.