Inzerce

Úzkost

Zdravím všechny-ahojky.Mám dotaz,jaké má kdo zkušenosti s Citalexem?Po všech možných vyšetřeních,ktará jsou negativní mi byla neuroložkou stanovena diagnoza-panicka ataka a anxiosně depr.syndrom.asazen mi byl právě Citalec,tento týden 1/2tbl.ráno a po týdnu na 1tbl. denně.K tomu ještě Cinarizin-1tbl.večer,ale ten jsem včera večer nevzala,jelikož mi přišlo,že sem strašně utlumená,jen bych mohla spát.Ráno opět bušení srdce,pocit na omdlení,motání hlavy.Vzala sem jen půlku Citalecu,jak mám předepsáno a zkusila sem nevzít Cinarizin.Zdá se mi,že i po Citalecu sem ospalá,ráda bych věděla,zda-li je to po něm.Troch mě divně tlačí jakoby ze spoda do hlavy a sem malátná.Již od poloviny listopadu jsem na neschopence,léky beru necelý týden.Nevíte někdo,kdy se toho všeho konečně zbavím.Je to strašný,nic mě netěší i vaření a běžná domácí práce mi dělají problémy.Díky moc za odpovědi.

Inzerce
Odpovědi
Ilona

Více se dočteš na diskusi o řádek výš nad tebou. Názav Úzkost , deprese 6 příspěvků. Ilona

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. ledna 2007, 15:09:08

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 84 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:08:15

A jak se podle vás léčí příčina? Diskutovat

• zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

• Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.