Inzerce

úzkost

Ahoj,kdo jste bral antidepresiva Cita,jaké s nima máte zkušenosti.Dostala jsem je teprv předevčírem a mají zabrat až za 14 dní,tak mi to řekla obvodní doktorka.Ráda bych věděla od někoho jak mu pomohly jestli vůbec díky ahoj

Inzerce
Odpovědi
Tereza

Před třemi lety se nám v necelých 17ti letech zabil syn na motorce.Oba jsme s manželem nezvládali a navštívili odborného lékaře.Předepsal Neurol - na okamžité otupení a Citalec jako dlouhodobý lék.Manželovi velmi pomohl,bral ho zhruba 9 měsíců,já jsem neměla ten pocit,po roce jsem vysadila a hledala cestu z problému svým způsobem -procházky,pes,drobné radosti,prostě naučila jsem se s tím žít.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. ledna 2007, 22:45:59

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 123 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Milan (deniban) 16. září 2018, 10:31:54

Zdravim. Mate zkusenosti s lekem deniban na generalizovanou uzkostnou poruchu a za jak dlouho vam… Diskutovat

• Ovesova (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 19. září 2018, 03:19:38

Zdravim všechny v této diskuzi. Začala jsem procitat z roku 2011 především příběh Jany… Diskutovat

• Lenka (Průjem) 19. září 2018, 16:06:45

Nevím jak v lékárně ale já si ho objednávala přes eshop guaranaplus, kde se tady na ty… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.