Inzerce

prostata

dobry den,mam dlouhodoby chronicky zanet prostaty,zajimalo by me zda je toto onemocneni pri nechranenem pohlavnim styku prenosne na partnerku.

Inzerce
Odpovědi
MarsyA

OK Tau+ Exklusivní obohacená směs rostlinných olejů s blahodárnými a revitalizujícími účinky. Přispěje Vám k pročištění organismu, především jaterní tkáne. Má blahodárné účinky na celý vylučovací systém, především na ledviny a také na prostatu. Podporuje zažívání – činnost slinivky a střev. Příznivě působí na nervovou soustavu. Má antioxidační účinky – pomáhá chránit tělo před volnými radikály. Se všemi dotazy se obracejte na mail: poradceokg@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. března 2009, 20:11:55

bez reklamy

No... Moze a nemusi byt. Bud jej to neurobi nic, alebo sa jej organizmus prisposobi (vhodne su probioticke vaginalne cipky s laktobacilmi po styku) ale moze mat aj zapaly mechura z toho. zavisi ake bakterie a kolko na prostate mas. ak je to nebakterialny zapal, malo by byt ok. samozrejme vsetky tieto veci maju zmysel ak su dopredu vylucene std patogeny (pohlavne prenosne)

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. června 2009, 00:31:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 87 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Glanctt (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 25. května 2017, 23:34:09

Přiznám se ze jsem po champixu dost unavena.. a vic spím..bývá mi trochu spatne od žaludku...… Diskutovat

• Lída (Projímadle) 23. května 2017, 09:34:13

Většinou ta projímadla jsou vhodná pro děti od 3 let :) Diskutovat

• Věra (Cvičení mozku může oddálit Alzheimerovu chorobu ) 25. května 2017, 08:53:31

Můj otec byl vysoce inteligentní člověk. S rodiči jsem od svých 18 let nebydlela. Když bylo… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.