Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Jak zvládnout rýmu u kojenců?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
hanka
3x

myslím si,že by maminka měla brát chlorellu a klidně to může přidávat i do příkrmů.Já osobně mam také díte 4leté a odmalička mu to davam a je fakt,že ještě neblal ani jednou antibiotika,takze neco na tom je http://chlorella-a-spirulina.euweb.cz/

Jitk

Já jsem.brala chlorellu cele tehotenstvi a me dite ma rymu už po druhe a to je mu 5 měsíců :) tak nevim jako, jestli to ma vliv 😂

Karolinka
3x

My narýmu celá rodina užíváme sprej Quixx, je ze solného koncentrátu a bez vedlejších účinků a opravdu super rychle zabírá :-)

pf

A můžu to použít i pro 8-týdenní miminko?

Martina

Pro miminka určitě Quxx Baby,je i pro novorozenečky...já mám velmi dobrou zkušenost,hlavně když jsme měli při rýmě problémy s kojením...odsávala jsem hleny z nosu a vždy před i po odsátí jsem nosánek prokápla a mnohem lepší,,....

Dana

Quixx je mořská voda a tím pádem přírodní a nenávykový lék...pro kojence je ideální Quixx baby, může se i pro novorozence. Já Quixx používala v těhu a teď používám pro syna. Do týdne je rýma pryč.

Sigginka

Pro osmitýdenní miminko se dají použít kapičky Quixx Baby, ty jsou vhodné pro miminka už od narození. :)

gajla

kapičky quixx baby se dají používat už pro miminka od narození.

Zlata

Quixx Baby je pro děti od narození...i já s ním mám dobrou zkušenost,za mě můžu doporučit...

Mirka

Quixx baby jsou vhodné i jako prevence, i na čištění nosánku...vždy kápnu a vytřu vatovou tyčinkou. Dcerce to vůbec nevadí.

Maxwell

Quixx Baby můžeš použít pro miminko hned od narození. Já ho třeba dávala asi od tří týdnů preventivně, protože byly hrozné zimy, když se syn narodil.

Ajka

Pro miminko od narození...Quixx baby je určen hlavně pro malé děti...

Karela

Ano, Quixx Baby se dá dávat miminkům už od narození. Já ho používám preventivně od návratu z porodnice a zatím dobrý! :-)

Aja

Pro děti od narození je na rýmu super Quixx baby,jsou to kapičky,takže se dobře nejmenším dětem aplikují,alespoň mě je to mnohem příjemnější...

Michaela R.
1x

Mně naše dětská paní doktorka doporučila právě ty solné koncentráty, protože se dají užívat neomezeně dlouho, nemají vedlejší účinky a mohou se dávat už i miminkům, což je super. Quixx má nejvyšší obsah soli, takže používáme ten,

Markéta

jo my jsme na tom stejně solné roztoky sterimar apod. škoda, že to nemáme v přírodní formě proto ti kteří žijí u moře nemají rýmu celý život :-) v tomto případě sůl nad zlato

karkulína

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

karkulína

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Jana K.

Jedna vec mi tu vadi: ten pristup, ze se dite bude branit a hodi se dalsi dospely, aby jej podrzel - to mi strasne pripomina situaci na detske pohotovosti a odebirani krve - nas prcek z toho mel trauma a bal se doktoru nekolik mesicu. Krev mu brali vickrat a je to o pristupu - dite neni nepritel ani tupa bytost! Strasne mi tu chybi pohled detskeho psychologa. I ryma je projev psychiky. Asi jsme jini: kazdy se nam divil, ze se prcek u Vojtovy metody smeje a nerve jako tur, ze si uz ve 3 mesicich rekl o kapicky do nosu apod. Dite je na stejne lodi jako my!!! Co se tyce clanku - nesouhlasim: podpirani hlavy? neni zdrave a dite se v noci hybe, nefunguje (dejte pod postel par knizek, at je zvysena=naklonena rovna plocha - dale: nedoporucit odsvacku v kombinaci doporuceni vytirani tamponkem vchod do cumaku mi prijde min. diskutabilni: uz si autor predstavil 22h vecer a mesicni dite s ucpanym nosem? nepredpokldam, ze odpoved bude: jedte okamzite na pohotovost. A presto se to musi resit rychle: novorozenec napr. neumi dychat pusou. -dale: hlavu zvracenou?! podlozena zada posltarem?! Videl autor clanku nekdy dychaci trubici koejnce? ma tloustku asi jako malicek dospelaka: jen trochu zvratite hlavu tak malemu diteti a dusi se shruba stejne jako kdyz ji ma pritlacenou na prsa - nedivim se, ze se takove dite brani! Navic u clanku, tkery se podrobne zaobira zpusobem kapani do nosu me prekvapuje, jak povrchne se venuje tak citlive veci, jakou je aromaterapie! U kojencu je potreba dat velky pozor na aormaterapii. Funguje - bezesporu, Ale velmi zalezi na vyberu a zpusobu pouziti ucinnych latek! Nevim, proc si beru takoveto bezduche a spis strasici a skodici clanky tak osobne, snad proto, ze i jako laik po par minutach googlovani a jednom diteti vidim, jak je clanek zbytecny a snad taky proto, ze jako prvorodicka jsem byla diky temto clanku zmatena a vystrasena a vlasntimu diteti jsem mockrat mohla pomoct lip, kdybych si nenechala namluvit obdobne hovadiny (stale plati, ze clanek obsahuje i zajimave myslenky - nic neni jenom cerne).

Anna

tak to je super, jelikož malému vúbec nezabírá Vincentka, zkusím Quixx. Je to strašné jak se v noci budí na tu rýmu, nedá se mu dýchat, tak snad mu tohle zabere

Anna

tak jsem rada ze je tady neco noveho jelikoz ma muj 7. mesicni syn rymu uz pres mesic a nic mu nepomaha a nos ma stale ucpany a je to hrozne, stale se v noci budi, spatne se mu spi i papa a je mi ho hrozne lito. Ja zkusim ten Quixx, snad to bude lepsi.

Mirka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Nela

Dokud jsem dceru kojila, tak při rýmě jsem kapala do nosu kapku mateřského mléka - pomáhalo to ;) Později jsme vyzkoušeli mořskou vodu a ta je tada skvělá! Propláchne a uvolní nos. je bezpečná pro děti (od 0,5roku) i pro dospělé...Také jsme koupili Quixx - vyhovuje nám dávkování ve spreji.

Zlata

Jsem maminka 6 týdenního mimča,rýmu máme za sebou...jedinné co jsme používali,byly kapičky Quixx baby...a velká spokjenost,kapala jsem podle potřeby...i před a po odsávání nosánku :o)

Marie

Pro děti je nejlepší Quixx Baby,jsou to kapičky do nosánku...jsou nenávykové,vhodné už od narození...

Eliška

Pokud není rýma extra hustá a zastydlá, tak používáme mořskou vodu...pro nejmenší třeba Quixx baby. Kapat se může kdykoli, je to přírodní a nos se pročistí a zvlhčí.

aguš

Quixx baby kapičky mají výhodu,že jsou přírodní,bez vedlejších účinků...krásně usnadňují volné dýchání,používáme hlavně v noci...

Alena

To můžu jen potvrdit,...Quixx baby jsou kapičky pro děti,které usnadňují dýchání... my je máme po ruce skoro pořád i dávám jako prevenci...

Alena

My taky tak...jako prevence jsou kapky Quixx baby k nezaplacení...a ani o ničem jiném nevím :o(

Nikina22

Já bych na to vzala rozhodně odsávačku, mám z pluscomfort a je nejlepší co jsem měla.

Gabka

Ona není na vysavač? To nemůže mít přece dobrý tah.

Nikina22

Je srovnatelná a pohodlnější, že ten vysavač nepotřebuješ. I na cesty je boží, tam vysavač netaháš ;)

Gabka

Tak to slyším poprvé, měla jsem za to, že lepší než na vysavač neexistuje.

Blanka

U nás na rýmu používáme všichni nasivin sensitive,rychle zabírá a rýma u nás netrvá tak dlouho :-)

Kamila

Mě na prevenci rýmy a ucpaných dutin dobře zabrala mořská voda sterimar, od té doby mám rýmy méně.

Milada

poradíte nějaké kapky do nosu na rýmu? ráda bych nějaké které moc nekazí sliznice.. tak jestli máte radu ocením to

Julča

je to různé, hlavně si musíte říct co je pro vás nejdůležitější.. ale t sliznice jsou asi dost důležité ne?

Erika

Je fakt, že kapek do nosu je hodně, ale když příjdete do lékarny tak vám napoví a poradí a pomůžou :)

Markéta

a co prostě zajít do lékarny a nechat si tam poradit a uvidíte co vám doporučí, já jsem nikdy neměla takový problém se sháněním kapek do nosů

Tim

Tak co vám teda zaručeně funguje na ucpaný nos? Ideálně dobře k sehnání za příznivou cenu, ale hlavně účinné!!!

Andulka

za poslední rok jsme jako nosní kapky používali jenom nasivin, a funguje. naštěstí vyrábí i pro děti, takže krása

Monika

Dobrý den, jaké kapky do nosu dáváte kojencům?

Karolina

Nasivin můžou i kojenci, zeptejte se v lékárně. Nosní kapky a sprej mají rozdělené podle věku dítěte. Takže Vám dají kapky, které jsou přímo pro kojence.

Adéla

Dobrý den, jak vám ten Stérimar zabírá na rýmu u dětí?

Přidat nový komentář

Partner rubriky Péče o miminko
Partner rubriky Péče o miminko

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce