Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Rýma a zánět středního ucha

Virová rýma může být velmi často příčinou akutního zánětu středního ucha, a to zejména u malých dětí. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
verča

Se záněty a to opakovanými jsme bojovali u syna asi rok a pul. Preventivne podavame curenzym a zda se,ze je to lepsi.

Venda
1x

Ten kdo napsal tenhle článek asi nikdy nebyl na pichání uší, protože to vůbec není mírně bolestivý zákrok. Je to bolestivé a velice nepříjemné!!!

Aneta
2x

pichali mi usi 7x a rozhodne to neni bolest! kam se to hrabe na bolest, ktera tomu predchazi. je to cista uleva.. mne osobne to prislo, jakoby mi v uchu praskla bublina. prijemny to neni, ale uleva rozhodne.

kačka

mám 5 dní zalehlé ucho. Na orl mají dovolenou, tak jsem byla u obvodní a říkala, že to vypadá na zánět zvukovodu. Dala mi antibiotika a kapky, ale ucho mám stále zalehlé. Rozhodla jsem se že zitra pujdu na jiné orl, ale strašně se bojím píchání. Prosím jaký je to pocit??

jju

Ahoj prosím vás bolí mě ucho anevím jestli ám zanět a nebo jak furt smrkám tak mě z toho bolí uši obě dvě newím si rady zkusila jsem cibuli a nic už je to 4 . den

alca

pri bolesti v uchu s rymou pomuze kyslicnik do ucha dostala jsem tuto radu

Martin

Zdravím ve spolek. Nevím, jestli to znáte, ale velmi efektivní a levnou prevencí proti rýmě a s ní spojených zánětů je pravidelné provádění nosního výplachu konvičkou. Jestli nevíte, o co jde, popsal jsem to tady: http://www.beznudle.cz/lex-cz-blog-0009.html

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce