Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Něco jako bradavice na konečníku...

Ahoj, je mi 25 let a už delší dobu pozoruji při stolici malé krvácení z konečníku a taky jsem zjistila, že z venku mám dvě takové malé jakoby bradavičky. Nevím co to je?? Hemoroidy přece jsou vystouplé žilky. Někdy se mi střídá průjem s tvrdou stolicí a při vyprazdňování někdy cítím takový tlak nebo bolest nebo jak bych to řekla. Můžete mi prosím někdo poradit co s tím?? Nevím co si o tom myslet a popravdě nevím ani na koho se s tím obrátit - je to takové intomní. Díky Ž.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
žirafka
15x

Jo jen jsem chtěla dodat, že ty bradavice nevypadají jako ganitální bradavice. Jsou to takový jakoby přerůstky kůže - řekla bych, že jsou totožné s takovými, které se dělají mužům v podpaží.

Margita

Dobrý den mám stejní problém jak to mám řešit

ass
8x

Dobrý den chtěl bych k vaším problemům řict svůj názor.Krvácení z konečníku je věc,která by měla byt konzultovaná s lékařem-chirurgem nejlépe proktologem/lékař,který se zábyva onemoc, konečníku a tlustého střeva/ pokud nemate možnost stačí chirurg.Vzhledem k vašemu věku si myslim že se jedná o hemoroidech nebo trhlinkach ale spiše hodně vadí ty bradavičiky to mohou byt kondylomata a je to nemoc virového původu a nutná excise/odstranění chirurgické/ protože jinak může se rozšířovat a můžete i přenest na další osoby pozor!

Lemura
3x

Na kožní, bohužel mám tutéž problém, je to cesta na kožní oddělení! Ne chirurgii, alespoň zprvu než se určí přesně druh. Krvácení je pravděpodobně od rozedření bradaviček...

luc

dobrý den,mam ten samý problém jako žirafa! navíc sem byla před pár měsíci na odstranění bradaviček z poševních stěn. netušila sem že e může vyskytnout bradavička (přerůstek kůže) na konečníku.s partnerem provozujeme 2měsíce anální sex.Je tedy nakažen??a mam jít na kožní a ne ke své gynekoložce? děkuji za odpověd

bali
3x

mám bradavici na konečníku, je na to nějaká účinná mastička? Prosím odpovězte mi někdo, operace se bojim. dík

achjo
8x

Zdravím, ano pry existuje mastička na analní bradavice. na predpis stoji asi 1300kč. Mam take bradavice na konečníku nejprve jsem myslel ze jsou to hemereidy, ale kdeže....:( chtel jsem se zeptat, zda-li bradavice mohou samy od sebe zmyzet...??? dost se stydím jit s tímto problímem k lékaři. :( .díky

Ja
2x

Mam stejnej problem. Gay nejsem. Nechapu to. Navic to taky nevypada jako genitalni bradavice.. doroste mi to do dane velikosti a dal uz nic. Nesrusta to a tak.. nechapu.. hodne divny :/

Bbb

Ani ja nejsem gay a mam to uvnitr v konecniku ... bylo mi receno ze jsem to musel dostat od nejake zeny se kterou jsem spal coz je pravdepodobnejsi :)

Ja podobne
6x

Aj ja mam ten problem.Bradavicky na konecniku.Je na to nejaka masticka? teray to vraj robia aj ambulantne s nejakym spesialnym pristrojom a vobec to neboli. Ma niekto skusenosti? ak ano, dajte vediet kde taketo bezbolestne zakroky robia, pripadne lieky alemo masticky. dakujem.

juro
3x

dobrý den !!!chem sa spítať ako som mohol chytit výrus HPV ked som ešte nemal pohlavný stik ???

Bbb

Bylo mi receno ze se to dá přenést i ručníkem kdyz se treba utres po nekom. Neni teda vysoka sance ale u tebe se nejspis zrovna ukazalo ze to jde :/

Milka
4x

AHOJKY mám stejný problém,byla jsem u lékaře,prohlídnul mě ,a posílá mě na gyndu ,eventualně pak na kožní nebo chirurg.Taky se bojím,ale anál.sex neprovozuji.Mám jen 3 mlé ,ale docela mi to dost vadí .Porad te mi ..

tom
3x

nesem gay ale nejspíš díky orálnímu sexu jsem dostal anální bradavice. chtěl jsem se zeptat, to je prý způsobeno virem HPV. jak se to dotkne budoucího početí potomků a přenosu na partnerku. děkuji

Hlavicka
4x

Mel jsem ty bradavice na konecniku (Kondylomata) Pokud na to prijdete tk co nejrychleji na kozni ty mali svine se rozsirujou rychle . A nejlip se to dela dokud jich je malo ... Dostal sem lokalni anestezii a behem pul hodinky mi to vyrezali laserovim nozikem az na tu injekci to vubec neboli. Pak jsem si nechal napsat jako prevenci Aldaru (krem) . Bradavicky se po dvou mesicich vratili ale uz jen jedna hned mi ji vyrizli a dneska uz mam klid . Takze i kdyz je to trapny je lepsi hned s tim zajit k doktorovi ......

tomicek

dobry den mam take bradavycky byla jsem na operacy pod narkozoua presto me znova narostly jsem stoho vyrizena tak uz po vanocich musim na kozni protoze to strasne svedi.

Hlavicka
2x

Jo ty bradavice maji tendenci se vracet . To rekne i kazdy doktor zakrok se proste opakuje porad dokud nezmizi.

monika
1x

Dobrý den,chtěla bych se zeptat udělala se mi větší bradavice u konečníku mela jsem ji tam asi měsíc. Je možné ze mi samovolně upadla? Bylo z toho trochu krve krve a jinak nic víc. Nevadí to ničemu? Děkuji za odpověď

Dominika
2x

to je hloupost ,že by ti kondylomata upadla. Styděla jsem se, zašla jsem k doktorovi na kožní, ten mě poslal na proktologii a tam mě objednali na chirurgii. Čekala jsem 2 měsíce, protože jsou dovolené, byla jsem v celkové narkóze, protože už za tu dobu to pořád rostlo. Mám zadek dost rozřezaný, používám hemagel na rány+ gázy a laktózu na stolicí. sláva , že to mám za sebou.... ale rada jděte hned!!!! nečekejte, jinak to je hrůza. Já čekala dlouho... léto v háji.

Monika

Prosim poradte mi,spravili sami pri konecniku bradavice neviem co stim. Mala som aj krém Wartec ale nepomohlo,bojím sa ... Poradte mi Ďakujem

Jarka

Dobrý večer, mám vnější a bojím se, jak budu vypadat při sexu, stydím se, dá se na to koupit něco v sex shopu?

Lucie

Mám stejný problém, a ted jsem se objednávala na Kožní s tím, že pokud mi to vadí at se stavím na Chirurgii. Taky chápu že je to choulostivé místo ale ženy, gyndu taky zvládáme :) držim palce

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce