Inzerce

ČERNÉ TEČKY

Ahoj, je mi 13 a mám na nose,bradě a tvářích černé tečky. Zkoušela sem všechno možný ale nic nepomohlo. Neporadil by my někdo??? Předem děkuji...

Inzerce
Odpovědi
kudrlinka

tak mě nejvíc pomáhá, když si nejprve napařím obličej nad párou z bylinek, nejlepší je heřmánek, poté tečky vymačkám , místa zůstanou zarudlá a tak používám gel garnier 3v1 je to maska, čistící gel, a zároveň bojuje proti černým tečkám a nemastí se po něm pleť, pleť se mi krásně zacelí a týden mám od teček pokoj, poté celou proceduru zopakuji, ju a gel se dá použít i jako maska nebo peling, fakt je super vřele doporučuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. září 2007, 23:38:48

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 242 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Denysa (Operace očních víček) 25. září 2018, 20:18:07

Všechny si je nepamatuju ale tady jsou vypsané tak se můžete podívat… Diskutovat

• Martina (Bolesti hlavy) 25. září 2018, 14:50:56

Já mám docela dobrou zkušenost s tinkturou na bolest hlavy, dávám si 2 krát 10 kapek denně a… Diskutovat

• Alka (Braňte se rýmě výplachem nosu) 20. září 2018, 18:49:10

Taky mne někdy začne bolet hlava už při výplachu a nevím proč Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.