Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Obezita - novinky

MUDr. Petr Sucharda3. interní klinika VFN, 22. listopadu 2001 více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
IRENA

Několik let se pokouším otěhotnět.Můj G.L.zemřel a ted už 3rokem docházím k jinému lékaři.Ten mě i mému muži udělal všechna nezbytná vyšettření.Vše bylo v pořádku.Asi před rokem mi zdělil že to je mou nadváhou.Napsal mi 2balení Adipexu.Mělo to jediný učinek a to že mi bylo zle od žaludku.Tak se vás chci zeptat jestli to má opravdu takovy vliv.Měřím 165cm,vážím 89kg a mám doma 10letou ceru.Jsem si jostá,že problém je ve mě:nepravidelná menstruace,bolení v podbříšku.Chtěla jsemzměnit G.L.ale v Jablonci nad Nisou to není zrovna jednoduché.Děkuji za odpověd.Irena.

pepa1

Ano, má. Měl jsem několik slečen, které chtěli otěhotnět. Několik let se jim nedařilo. Po zhubnutí cca 7-12Kg mi hlásili, asi po 2 měsících, že čekají miminko. I já z toho měl radost. Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 500 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 8 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 80-82Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg. Známí z 114Kg na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pošlu Vám základní informace: mail: [email protected] pepa1

S.

Hledám člověka, který je obézní, nestydí se za to anebo stydí, ale byl by ochotný o své obezitě, léčbě, jak se s tím "pere", jak jej vnímají lidé apod. shopný promluvit krátce na kameru. Připravuji reportáž o obezitě. Praha. Pište na mail: [email protected]

Janča

Táži se ,zda Vaše naivní představa o otylosti vyplývá z dojmu hořejšího článku.? Samotná podstata otylosti je z e zastaralé nevyhovující vodárenské technologie ,které celostátně neřeší nové chemické látky z léků a běžné spotřební kosmetice,drogeriích a mycích látkách.Samotné zastaralé vodárenské technologie na ně opravdu opravdu nestačí .Z toho vznikající kyselinotvornost pitné vody je pouze PŘIKRÝVÁNA zásaditou flotací.Ve vodárenském řádu se pak nachází nestabilní pitná voda.kterou ani nelze proti rezistentním mikrobům více chlorovat ,protože by se vodovodní řády zvýšenou chlorací rozpadly. Je nezbytné předělat vodárenské technologie k větší chloraci pitné vody a zároveň také k větší stabilizaci pitné vody ABY ve vodovodních řádech i ve vašem hrnci na plotně NEKVASILA. A tenhle druh kvašení v lidech CHCETE natáčet kamerou??? Opravdu?

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce