Inzerce

umělé sladidlo

Muj tchan nema zadne problem s hladinou cukru. Presto misto cukru pouziva jako sladidlo umele sladidlo. Otec od me zname to tak take delal a lekari mu rekli, ze si takto vyvolal cukrovku. Je to opravdu mozne?? Diky.

Inzerce
Odpovědi
klarkys1 poděkování

dobrý den, mám téměř stejný dotaz, moje babička měla u lékaře jednou hodnotu cukru 6,7, zanedlouho se jí to spravilo, ale ze strachu od té doby vůbec nepoužívá cukr. Kupuje si dia výrobky, dokonce uz nejí ani normální jídla, vše dia. Chci se zeptat, jestli jí to nemůže způsobit nějaké zdravotní potíže, např. cukrovku nebo něco jiného. díky..

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. března 2007, 20:25:09

Katka1 poděkování

Na cukrovku existuje jeden super prirodni produkt. Omlouvam, ze to mozna zni kosmicky, ale mam ho vyzkouseny na ostatnich lidech trpici nejen cukrovkou, ale i potizema jako napr. zanety, krvetvorba, cholesterol, travici trakt atd....produkt je opravdu ciste prirodni. Pokud by vas zajimalo vice rada pomohu.

27. března 2007, 23:10:43

Václav

Když chceš nezištně pomoci, proč takové tajemství.Rozepiš se a dej tedy veřejnosti vědět název toho přírodního zázraku.A také by mě zajímal způsob vyzkoušení a ověření na ostatních lidech.

30. dubna 2007, 13:25:42

Katka

Rada napisu vice pokud budu znat Vasi e- malovou adresu. Je to spise k diskuzi, jelikoz je to opravdu vyborny produkt, ale psat o nem v par vetach je dosti obtizne. Nascenuji material a nebo zodpovim Vase konkretni otazky. Pokud jste z Prahy nebo z Usti n.L. je mozne i osobni setkani. Pro Vasi predstavu se jedna o zelene produky, ciste prirodni.

1. května 2007, 22:24:15

Slepec

Nedělej z lidí blbce. Napiš rovnou,že se jedná se o reklamu a získání e-adres. :o) Pro ostatní,cukrovka vzniká z nedostatku cukru a aspartam je jed a neurotoxin! Dobrou chuť.

6. května 2007, 08:00:42

katka

mysli si co chces "Slepec", ale ja vim o cem mluvim....jde o zeleny produkt.

31. května 2007, 22:13:24

par

Tak napište Váš e-mail a buube to vyřízené.

4. června 2007, 08:48:37

hana

Je to komerční podvod a spolehlivý zabioják. Vůbec se nedivím, že se i z toho může objevit cukrovka. Napište mi z.34.9@seznam.cz pošli vám nějaké informace o sladidle, cukrovce, ...

26. listopadu 2010, 18:47:49

Hanna

Těžko říct, podle mě je blbost aby sladidly vyvolal cukrovku, já sladím kvůli dietnímu režimu nízkokolalorickým sladidlem SlaDIA a cukrovku nemám, váhu si hlídám a jsem spokojená, možná záleží ještě jaké to je sladidlo, některé jsou fakt svinstva.

18. února 2015, 13:33:42

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

• Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

• Jean (cipralex) 2. prosince 2016, 19:13:51

antidepresiva nic neléčí, jsi naivní :-) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.