Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

umělé sladidlo

Muj tchan nema zadne problem s hladinou cukru. Presto misto cukru pouziva jako sladidlo umele sladidlo. Otec od me zname to tak take delal a lekari mu rekli, ze si takto vyvolal cukrovku. Je to opravdu mozne?? Diky.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
klarkys
1x

dobrý den, mám téměř stejný dotaz, moje babička měla u lékaře jednou hodnotu cukru 6,7, zanedlouho se jí to spravilo, ale ze strachu od té doby vůbec nepoužívá cukr. Kupuje si dia výrobky, dokonce uz nejí ani normální jídla, vše dia. Chci se zeptat, jestli jí to nemůže způsobit nějaké zdravotní potíže, např. cukrovku nebo něco jiného. díky..

Katka
1x

Na cukrovku existuje jeden super prirodni produkt. Omlouvam, ze to mozna zni kosmicky, ale mam ho vyzkouseny na ostatnich lidech trpici nejen cukrovkou, ale i potizema jako napr. zanety, krvetvorba, cholesterol, travici trakt atd....produkt je opravdu ciste prirodni. Pokud by vas zajimalo vice rada pomohu.

Václav

Když chceš nezištně pomoci, proč takové tajemství.Rozepiš se a dej tedy veřejnosti vědět název toho přírodního zázraku.A také by mě zajímal způsob vyzkoušení a ověření na ostatních lidech.

Katka

Rada napisu vice pokud budu znat Vasi e- malovou adresu. Je to spise k diskuzi, jelikoz je to opravdu vyborny produkt, ale psat o nem v par vetach je dosti obtizne. Nascenuji material a nebo zodpovim Vase konkretni otazky. Pokud jste z Prahy nebo z Usti n.L. je mozne i osobni setkani. Pro Vasi predstavu se jedna o zelene produky, ciste prirodni.

Slepec

Nedělej z lidí blbce. Napiš rovnou,že se jedná se o reklamu a získání e-adres. :o) Pro ostatní,cukrovka vzniká z nedostatku cukru a aspartam je jed a neurotoxin! Dobrou chuť.

katka

mysli si co chces "Slepec", ale ja vim o cem mluvim....jde o zeleny produkt.

par

Tak napište Váš e-mail a buube to vyřízené.

hana

Je to komerční podvod a spolehlivý zabioják. Vůbec se nedivím, že se i z toho může objevit cukrovka. Napište mi [email protected] pošli vám nějaké informace o sladidle, cukrovce, ...

Hanna

Těžko říct, podle mě je blbost aby sladidly vyvolal cukrovku, já sladím kvůli dietnímu režimu nízkokolalorickým sladidlem SlaDIA a cukrovku nemám, váhu si hlídám a jsem spokojená, možná záleží ještě jaké to je sladidlo, některé jsou fakt svinstva.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce