Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Trápí mě akné - doporučte mi prosím něco

Ahoj, je mi 16 let a trápí mě akné. Dělají se mi tzv černé tečky a ucpávají póry - a když je včas nevymáčku tak se zanítí a ošklivě hnisají a musím je pak mazat antibiotikem. Mám velice citlivou pleť- jako mladý jsem měl atopický exém. Vadí mi některé přípravky - jednou jsem použil krém s jojobovým olejem a obličej se mi osypal tak, že jsem nešel radši ani do školy. Denně si čistím pleť - každý večer - kapestníčky OXY - pleť je potom ale taková "napnutá" a také si dělám cca 5x týdně [píling] - stejně mám ale obličej pořád děsný. Rád bych se toho zbavil - máte nějakou radu? Výrobek, postup .. Nebo bych měl navštívit kosmetičku? Slyšel jsem že to čištění vydrží cca na měsíc - kolik to tak stojí, kdybych chtěl vyčistit obličej od kosmetičky? Předem moc děkuju za rady David

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
eliss

jestli si obličej čistíš jenom večer tak je to chyba.musíš tak třikrát denně minimálně teda podle toho jak hodně máš mastnou pokožku.mě osobně pomáhá čistící pleťová voda aknelot a ani neni moc drahá.kup si peeling od garnier můžeš si z toho totiž udělat i min.jednou týdně masku,protože to je peeling i s gelem dohromady a je to fakt dobrý.to používej každý den!taky by stálo za to si koupit nějaký pletový hydratační krém.taky neuškodí čistící gel a já osobně ze zkušenosti můžu doporučit gel z mrtvého moře!!!a někdy když furt cejtim ty bakterie a mastnotu na obličeji tak se naseru a umyju si plet jenom obyčejným mýdlem:).ten smeje všechny nečistoty akrát si dej bacha si po něm neměl obličejmoc suchej tomu právě zabrání ty pletový krémy.no taky si můžeš kooupit nějaký bylinkový čaj na akné nebo prostě na čištění organismu.nejez moc tučná a mastná jídla,pij hodně vody a vyzkoušej zinek a chrom v tabletách.výsledek nebude hned musíš počkat minimálně dva měsíce než to bude fakt lepší,ale když ti to nepomůže tak si zajdi k dermatologovi.tak hodně štěstí!!!a žádný vyčištění nevydrží měsíc takže kosmetička jepodle mě na nic

Terry

Přípravky od Garnieru bych teda nedoporučovala, protože já sama jsem si koupila na svou pleť, která též trpí akné čistící gel od Garnier a celá jsem se osypala,pleť mi zrudla,svědila mě a hlavně pálila!Celkově vůbec bych nedoporučovala přípravky, které obsahují PARFUM.

Janet
1x

Já jsem vyzkoušela kdeco, ale Garnier mi přijde nejlepší (Garnier Pure).

koralína

Mně zabral dobře Grep-out, do měsíce jsem byla bez příznaků. Taky jsme upravila stravu, což výrazně pomohlo.

pleť

zdravím doporučuji kolidní střibro

Anička

Výborne hojí akne a bolaky Actimaris- mám ActiMaris sensitiv roztok + ActiMaris Gel. Prvne mi ji doporucila kamarádka, které taky zabral

Terez

Aničko na tyto výrobky jsem se uz dívala a chtela bych je vyzkouset. Takze si mám koupit vyrobky, které si vypsala? nebo je to nejaká rada na akné? a kde objednávás?

Anička

Objednávám vesmes z internetu, je to pro me pohodlnejsi, nez se trmácet po obchodech. navíc to dojde rychle. Asi si kup, co jsem napsala, to na akne a vridky primo doporucuji

Hanka

Pokud ti nepomaha zadna kosmetika, zkus nejaky zakrok, byva to sice drazsi ale ucinek prijde hned!

Alice

A ty s necim takovym mas zkusenosti? Poohlizim se taky o necem, ale v Praze

Zuzanka

Tak po Praze jiste neco najdes! Ja jsem tam na osetreni s pleti take dojizdela, do Amaryllis a byla jsem hrozne spokojena, plet se mi o dosti zlepsila!

Diana

Tam to znam, ale skrze jine osetreni. Delaji toho hodne!

KIKA

Mě na aknózní pleť pomáhá kosmetika od La rochey, jejich cica je úplný zázrak..během covid období jsem měla střevní problémy, vyzkoušela jsem detoxikaci od wurmexu. Během té očisty byla pleť katastrofální ale poslední cca 5 dnů do konce se začala výrazně lepšit a za mě fakt super. Teď dlouhodobě nemám žádný problém s pletí.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce