Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Bandáž žaludku-kam se obrátit

Dobrý den, může mi někdo poradit kam se obrátit,abych se dostala přímo k tomuto zákroku?Je mi 45 a dosáhla jsem váhy s kterou si opravdu nevím rady.Diety nepomáhají-jo-jo....5 sundám a 1O přiberu.Jsem rozhodnuta,ale nevím kam s tím.Neochota obvod.lékařky,která zastupovala mého- slovy:nechce to nejíst! Platím si zdrav.pojištění pravidelně.Zbytečně služby lékařů nevyhledávám, ale teď bych potřebovala pomoct.Nohy a záda trpí.Jsem z Ústeckého kraje.Děkuji za radu

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
xkvěta
3x

MUDr. Karel Pacholík Masarykova nem. Ústí nad Labem - bariatrická amb. Bandáž žaludku se provádí pokud máte BMI vyšší jak 40 ale doporučuji Vám se v poradně objednat

roman kuzebouch
3x

dobrý den chtěl bych podstoupit bandáž žaludku mužete mě poradit kam se obratit jsem s usteckého kraje mam pomalu 160kg a klouby azada davají zabrat jsem bezradní děkuji

Marie Hrdličková

Po delsich dietach po úpravě jidelničku ani kilo dole

Dobrý den , jakmile sem se před 6 ti lety dostal do invalidního důchodu , začal sem nabývat na váze. Mám po operaci páteře a pohyb je značně omezen. Nyní sem dospěl do stádia , kdy vážím 129 kg při výšce 178cm.Diety sem skoušel ale konečný efekt byl opačný, rád bych přistoupil na bandáš žaludku . Jsem ze Vsetínského okresu a nevím kam a na koho se mám obrátit o pomoc , sám uš to opravdu nezvládnu. Množí se mi další a další komplikace , jak pohybového ůstrojí , tak vysoký tlak , zvíšené množství kyseliny močové a jiné problémi.. . Nevím sice komu toto psaní píšu ale jestli můžete , pomoste mi prosím. Moc děkuju Petr sedlák Loučka -Lázy 28 psč. 75644

Lasky

Pan doktor Karel Pacholík není už v Ústecké nemocnici,ale dělá primáře na chirurgii v Litoměřicích

Dobrý den můžetemi prosím napsat více informací o této metodě?Děkuji Cvrčková Je mi 25let a nemám nějaké fyzické problémi jen problémi co se týkají zhubnutí mám vždycky Jo-jo efekt.Ráda bych šla na tento zákrok,ale nevím jestli mi to má lékařka dovolí.

Monicitkac
1x

ZTapoměla jsem napsat že mám 110kg a měřím 168cm ,po dvou dětech

Magda Indráková
1x

Dobrý den můžetemi prosím poradit o této metodě.Je mi 35let mám dvě děti a nemám žádné zdravotní problémy.Vyzkoušela jsem i diety ale moc nezabraly mám vždycky jo-jo efekt.Ráda bych šla na tento zákrok.Dále bych se chtěla zeptat jestli to hradí zdravotní pojištovna a co všechno musím k tomu podstoupit.Měřím 158cm.a 84kg.

kytk.a

Dobrý den,jsem z karlovarského kraje...myslíte,že jsem vhodný adept na bandáž žaludku??je mi 33let,162cm,135kg.Mám diabetess II. ,léčím se na deprese a momentálně marodím se zánětem žil.Pochopitelně mám problémy s nohama,zády a pod. Mám českou národní pojištovnu,hradila by tento zákrok???Kam se mám obrátit???Předem děkuji za odpověd. P.S. moje diabetička mi řekla,že mi bandáž nedoporučuje,že to nemá pro mě smysl,prý to stejně přežeru :-(( To jsou její slova

Šárka
1x

Může mi prosím někdo sdělit, zda se bndáže žaludku dělají i v Ústí n.L. a případně má-li s tímto pracovištěm někdo osobní zkušenost. 165cm, 103 kg, 60 let, Cukrovka na lécích. děkuji.

Petra Vojáková
6x

Krásný den.Mam dotaz je to tak 2roky dala jsem dolu 20kg,udržovala jsem si to po dobu těch dvou let a najednou začínam zase přibírat.Je mi 32 let 168cm90kg mam dvě děti mladšímu je 5let.Potřebuji vědět jestli mi udělají bandáš žaludku a jestli ano a dejme tomu že zhubnu,je možné zase přibrat?Děkuji moc Vojáková Stod-Plzenˇ Ps.kolik kč stojí zákrok

Prosba
3x

Dobrý den,je mi 19 let, byla jsem třikrát v lázních na zhubnutí ale vždy to bylo s jojoefektem, mám kolem 130kg/162cm, po jednom dítěti, chtěla bych ještě jedno ale chci zhubnout...Už mě to nebaví, špatně se mi dýchá, do kopce je to úplně na prd, a při sexu je to taky už moc nepohodlné, chci si koupit co se mi líbí...mám vysoký krevní tlak..mohl by mi prosím někdo poradit, jsem z olomouce a ráda bych se dozvěděla víc jak na to, kde se registrovat, kde se dozvím víc atd, moc díky můj email [email protected]

hanka
2x

Dobrý den,mám šest dětí,,gyn.operace,problemy s páteri,štítnou žlázou.Měřím 180cm,vážím 125kg,prosím poradí mi někdo,jak mám postupovat,aby mě udělali bandáž žaludku,skusila jsem už všechno,diety,cvičeni,dělenou stravu,cítím se nyní hrozně,jsem z ustí n. l.Budu vděčná za radu.dě[email protected]

Kamča

Ahoj,jsem z Prachatic,jižní čechy,prosím kam se mám obrátit na ten to zákrok???mám 165cm a 120kg.děkuji

Markéta
1x

Dobrý den, rozhodla jsem se pro bandáž žaludku jsem z Olomouce ale nevím jak postupovat. Prosím o radu kam si zajít co si zařídit. Prosím informujte mě na email [email protected]. Chodí se nejprve ke svému lékaři nebo hned k odborníkům. Proplácí to pojišťovna nebo se to platí pokaždé čtu někde něco jiného. Děkuji

Jitka

Dobrý den ,rozhodla jsem se že podstoupimpodstoupim bandáž žaludku a potřebovala bych poradit jak postupovat. Jsem z Olomouce a měřím 167cm a vážím 120kg . prosím informujte mě meil [email protected] dekuji

HANKA
1x

DOBRÝ DEN,MŮŽE MI NĚKDO PORADIT.JSEM Z JIHOČESKÉHO KRAJE,RÁDA BYCH PODSTOUPILA BARIATRICKOU OPERACI K LÉČBĚ OBEZITY.VÍ NĚKDO ZDA SE TATO OPERACE PROVÁDÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH?JÁ DO PRAHY NECHCI.JE TO PŘECI PRO MĚ DOST DALEKO.DĚKUJI.HANKA.

aja

dobry den hledam radu rada bych podstoupila bandaz zaludku ,delase tato operace i v ceskych budejovicich nebo co nejblíže v jihoceskem kraji

Milena

Dobry večer prosím vás je mi 39 jsem po 4 detech ,stoho jeden porod spontalne zbytek sc vážím 123 kg ,po detech jsem hodně pribrala a ne a ne to sundat ,urcite hraje roli i genetika chtěla bych bandaz zaludku ,muzete mi poradit jestly na to mam narok a jestly na to prispiva ci hradi vozp .Dekuji za odpoved

IVETA

Dobrý večer ,jsem z Olomouce a chci provézt bandáž žaludku, ale nevím kam se obrátit mám BMI43 ,prosím napište na email [email protected]

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce