Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

silné svědění a krev v konečníku

prosím o radu. již několik let mám nepříjemné svědění v okolí ústí konečníku. Také krev se objevuje ve stolici. před rokem jsem absolvoval koloskopické vyšetření s diagnózou hemoroidů. Lék který jsem dostal (už nevím název, ale byly to čípky) zabral ale po cca měsíci bylo vše při starém. hygienu provádím čistou vodou dvakrát denně. největší problém mám se silným svěděním doprovázeným silným zápachem. při hygieně cítím doslova úlevu od svědění. poradíte někdo spolehlivý lék na trvalé odstranění mých potíží? děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Věrka
1x

Přesně tak. Hemostop pomohl i mě a pálení a vše kolem je fuč.

L

Ahoj já jsem kupovala pro mámu fine6 od té doby mám klid.

Tomas

Mam desne paleni konecniku , byl sem na visetreni a rekli ze mi nic neni . Pri stolici mi to nejde a kdys To povoli tece i zaroven krev , ziju v anglii a rikaji ze Hemeroidy nemam co to tedy je?

Lin

Dobrý den, nechápu zdejší rady. Bohužel velmi často svědění konečníku způsobují roupy a naši předkové to věděli moc dobře. Lékaři hledají mnohdy složitosti a přitom stačí pár tablet na odčervení. sama jsem to zažila a nikoho z x lékařů to nenapadlo. U zvířat jsou antiparazitika lékem první volby. U nás si lékaři myslí, že lidí se to netýká a tento závažný omyl vede k fatálním následkům, zdlouhavé a drahé léčbě a mnoholetému utrpení pacientů. Stačilo by se pravidelně odčervovat, jenže to by nás potom nemohli dlouhodobě léčit.

Martina Jalovická

Hemostop je výborný.

milan demetr

dobriden mam problem ze stolici mam porat tvrdou stolici udelalo semi hemerojdi koupilsemsi masticku ale porat stejni poratte co mam delast

Jirka99

Napíšu vám zde svůj příběh. Krvácení ve stolici se objevovalo postupně a trvalo několik let, než se stalo běžné u každé stolice a posléze i při močení po dosednutí na mísu. Jo, jsem chlap, ale nemám rád očůranou mísu a podlahu kolem. Už jsem byl docela zoufalý a nepomáhal Hemostop, ani mast, ani čípky. Až jednou mne ani nevím proč napadlo si sednout na mísu šikmo, tzn. o 45 stupňů do strany a potom jsem si tak sedal na mísu stále. Nejdřív to bylo nepohodlné, ale zvyknete si. Už po týdnu jsem pozoroval velmi mírné zlepšení, možná po deseti dnech jsem se dostal do momentu, že byla stolice po dlouhé době bez krve. Postupně se to stále vylepšovalo. Pomalu, stejně jako pomalu to přicházelo, tak to i odcházelo. Ale stále se to lepšilo. Týden po týdnu, měsíc po měsíci. Praktikuji to asi dva roky a krvácení jsem měl naposledy tak někdy před měsícem a bylo to spíše jednorázové "zašpinění". Je mně úplně jedno, jestli se tomu budou odborníci usmívat a neodborníci to budou považovat za nesmysl, protože to nestojí ani korunu, což je v dnešní době dost podezřelé. Ale možná z deseti pochybovačů to alespoň jeden nebo jedna zkusí a třeba po měsíci, dvou sem napíše, zda pocítil(a) rozdíl.Já netvrdím, že to pomůže všem a při všech podobných problémech, ale u mne to prostě funguje a jsem za to moc rád. Ten pocit jít na velkou a být si na 99% jist, že ve stolici nebude krev je k nezaplacení. Je mně 52 let.

Helus

Dobrý vecer, je mi 25 chtěla bych poradit s mým problémem mám krev na papíře když se utiram mám bolesti břicha, svedi mě konecnik až bolí a při curani mě to stipe konecnik i pipina trochu je to strašně neprijemne poradte co s tim a u toho me boli strasne hlava a je mi na omezení. Děkuji za odpověď

Helus

Ne na omezení ale omdleni

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce