Inzerce

Otékají Vám nohy? To mohou být žíly!

Upravený a zkrácený záznam živé diskuse (chatu) s panem as. MUDr. Petrem Vařejkou z II. interní kliniky VFN, která proběhla ve čtvrtek 28. března 2002 mezi 12. a 14. hodinou na www.ordinace.cz [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Kamila

Ano, otokami to začlo a pak jsem na sobě pozorovala malé žilky. Bála jsem se, že to budu po celých nohou, tak jsem se o to začla zajímat a zašla si pro radu do lékárny. Vyzkoušela jsem Priessnitz na žíly a cévy a paráda! Otoky zmizely a žilky pomalu, ale jistě taky odchází :) Takže jsem konečně spokojená

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. května 2013, 09:49:38

Ivana

Priessnitz žilní je perfektní! Jeho složení mé nohy "okouzlí" a pak je to uplně o něčem jiném. Nebolí, žilky nové se nevytvářejí a já jsem tak spokojená ;-)

21. května 2014, 15:51:24

Hanka

Můžu se zeptat, kde Priessnitz kupujete a za kolik? Nohy mám oteklé ikdyž nic nedělám a jsem jen doma, tak pořád hledám a zatím mě nic moc nepomohlo, proto bych ho ráda vyzkoušela.

17. června 2014, 10:39:57

Aila

Dobry den , je mi 35 let, chtela bych se zeptat dnes mi rekly ze mam trombozu v leve noze hodne mi otekla a skoro nemohu chodit hodne To boli. Dostala jsem nejake prasky . Ale zajimalo by me co mohu delat a co ne . Mohu chodit do schodu , nosit Na rukach svou 8 mesicu starou dceru , mit sex proste normalne fungovat. Bojim se aby nejaka namaha nezapricinila uvolneni srazeniny. V rodine to nemame , pravdepodobne to je z antikoncepcnich pilulek Lizina. Mnohokrat vam dekuju za radu.

22. května 2018, 23:22:35

Aila

Dobry den, moc prosim o radu , je mi 35 let, chtela bych se zeptat rekli mi ze mam trombozu v leve noze na stehne hodne mi otekla a skoro nemohu chodit hodne To boli. Dostala jsem nejake prasky Rivaroxaban Ale zajimalo by me co mohu delat a co ne . Mam tri deti tak jestly mohu delat vse a jestly mi nemuze ublizit sex proste normalne fungovat. Bojim se aby nejaka namaha nezapricinila uvolneni srazeniny. V rodine to nemame , pravdepodobne to je z antikoncepcnich pilulek Lizina. Moc by me zajimalo za jak dlouho otok ustoupi . Mnohokrat vam dekuju za radu.

23. května 2018, 17:41:22

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Anketa
Jak moc je pro Vás důležité, zda dětská kosmetika má označení BIO?
Zatím hlasovalo 158 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ema (Chci zhubnout) 15. srpna 2018, 22:46:15

Tip na nějakou dobrou dietní pomazánku? Snažím se hubnout  Diskutovat

• Lucie (Vyhřezlé ploténky) 19. srpna 2018, 10:02:16

Tak jsem 5 den po operaci odstranění výhřezu ploténky a úžasný pocit.. 3 měsíce jsem… Diskutovat

• Terka (Strach ze zubaře - řešení) 20. srpna 2018, 23:30:06

Ahoj Adél...mě bude 12 a zítra jdu k zubaři a hýbají se mi 4 zuby....moc se bojím a vždy… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.