Inzerce

psoriaza

Mam problem s Psoriazov a chcem s opitat ci podobny problen nemal nekto iny a ko si s nim poradil. Tvoria sa mi od psoriazy praskliny na kozy ktore dost bolia a su na intimnom mieste, neviem aky krem by na to bol vhodny alebo co pouzid. Ak ma nekto radu tak budem velice vdacniiiiiiii

Inzerce
Odpovědi
michala1

Zdravím.Před časem jsem měla podobný problém a nemohla jsem se ho zbavit.Nedávno kamarád dovezl novou technologii na léčení kož.problémů.Mě to pomohlo a zatím jsem v klidu.Jestli chcete vědět víc tak mu napište na mirunka22@gmail.com.michala

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. února 2009, 17:25:58

Ceky

Lupénka – psoriáza -problém uvnitř těla,proto je ho třeba řešit vyčištěním zevnitř.. Onemocnění kůže, které postihuje často pokožku celého těla a omezuje život člověka. Setkala jsem se s 32-letou paní, která měla lupénku doslova po celém tělě. Říkala, že si v létě nikdy nemůže vzít oblečení s krátkým rukávem nebo sukni, protože lidé se od ní odtahují jako od malomocné. Sdělila, že vyzkoušela si všechno, co jen mohla, aby se stav zlepšil, ale nic nepomáhalo. Začal se zvyšovat i krevní tlak a objevily se problémy ledvin. Vůbec nepila vodu, jen 3 kávy denně , nějakou limonádu nebo čaj, jedla hodně sladkostí a žila na masových výrobcích. Když jsem jí vysvětlila potřebu změny stravování s vynecháním masa, mléka a výrobků z nich, vynechání brambor, cukru a limonád, byla ochotná to udělat. dagmarcekan@seznam.cz

24. února 2009, 23:09:03

Vojtula

doporučuji tento problém řešit pomocí bylinek, jsou s tím skvělé výsledky a hlavně dlouhodobé.... ráda pomohu a poradím přes mail vojtuschka@seznam.cz

8. října 2009, 14:50:19

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 1. prosince 2016, 18:56:02

ta jo ok. Diskutovat

• Lubomilka (Zácpa) 29. listopadu 2016, 17:29:02

Doporučuji na střeva Vitapixlu  Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.