Inzerce

Zůžený vchod do žaludku

Mám asi zůžený vchod do žaludku. Když sním něco většího a pořádně nerozkoušu, tak se mi to nad žaludkem zastaví. Teda stalo se mi to 3x ( poprvé asi před 3 rokama, pak v létě a naposled minulý týden) a je to velice nepříjemné, protože potrava nejde ani dolu, ani nahoru ( ven vyzvracet), dokonce se mi zastavila v jícnu i voda, když jsem to chtěla zapít. Nevíte mi někdo poradit, co můžu mít za problém? Rakovina jícnu? Je mi 31 let. Děkuji za radu.

Inzerce
Odpovědi
Klavrzaková Uršula

Prosím Vás, neberete kortikoidy, stává se mi to také, mám SLE, RA, plicní sarkoidozu, vaskulitidu, problémy s makulou a mám problémy s žaludkem a jícnem, při zapíjení sousta mi šla voda ven ušima i nosem, je to nepříjemné, chápu vás. jsem zvědavá na vaše doplnění.

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. listopadu 2007, 17:40:14

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 56 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • maryl (zalehlé ucho, po čištění uší na levé ucho neslyším) 27. dubna 2017, 09:04:18

Na žádost uživatele byl tento diskusní příspěvek smazán Diskutovat

• Sabi (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 24. dubna 2017, 15:41:53

Ahoj, mám to také a měla by to být prý jizva po laseru, vidím to většinou na velkém… Diskutovat

• Radulka (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 26. dubna 2017, 08:50:37

Je to smutný ale je to tak. Všem lidičkám držím palce, aby skoncovali s cigárama s… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.