Inzerce

Lexaurin

Moja skusenost s lexaurinom je viac ako 10 rokov. On je vynikajúci, len mu musíte rozumieť. Moje skúsenosti: Nevhodný na pravidelné užívanie pri liečbe ťažkých psychických chorôb. Na to su iné lieky.V mojom prípade pôsobí povzbudzujúco, dáva mi optimizmus, vôbec neprekáža pri koncentrácii, som výrečnejší, pomáha mi pri negatívnych vplyvoch počasia, lepšie zvládam stres atď. Nikdy neberiem viac ako 1,5 mg za deň. Niekedy celý týždeň, inokedy len 3 tabletky za mesiac.Ja sám viem najlepšie kedy ho potrebujem. V takejto forme sa závislosti nebojte.Je to výborný liek. Som rád , že som ho spoznal.

Inzerce
Odpovědi
Peko

Naprosto s tebou souhlasím. Neužívat pravidelně, jinak vzniká závislost. Někomu dodá sebevědomí pár piv, mně jako abstinentovi 1 + 1 (3mg) tableta Lexaurinu během dne. Pokud jsem se zúčastnil nějaké společenské akce (koncerty, festivaly, důležitá jednání), byl jsem strašně nervozní, potily se mi ruce atd.....Lexaurin mě toho zbavil. Beru asi 5 let, v průměru 6 tablet měsíčně.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. ledna 2008, 15:17:35

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 23:21:03

Ahoj, zaléčil jsem se sám a vzhedem k věku musím mít nějaké potíže, do emailu Ti… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.