Inzerce

pocení v podpaží

ahoj lidi strašně se potím v podpaží sem z toho zoufalá,protože se potím jenom ve škole a když sem někde s kámoškama ale doma kde to nepotřebuju tak tam se nepotím.je to fakt hrozný je mi 15 a potím se tak dva roky.je to fakt hrozný jenom výjdu z domu a už tam mám kruhy(.potím se v létě i v zimě a kvůli tomu nosím jenom mikiny atd protže mám velké kruhy na tričku a nic žádný antiperspirant mi nepomohl.nevíte čím to je a co by mi pomohlo?za všechno budu vděčná.četla sem tady o přípravku driclor asi si ho půjdu koupit tak doufám že mi pomůže protože tohle se nedá vydržet tak ahoj a napište

Inzerce
Odpovědi
Ahojiik

to neni mozne ja mam uplne ale upne ten stejný problém jako ty je mi 14 a takhe sem se zacala potit no od tech 14-ti....je to hrozné myslela sem ze to mam jenou ja...taky nevim vubec co s tim mam delat a trapi me to..... ale ty si to napsala tak jak kdybych to napsala ja!!!poradte nam nekdo prosim... dekuji predem

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. října 2009, 18:40:03

dryPAD

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

25. března 2013, 21:09:32

misa

pry je na to nejaky elektricky antiperspirant antipe, uz jsem se tady na to ptala, ale nikdo mi neodpovida zkouselas to?

13. srpna 2013, 14:22:10

Martina

Antipe mám doma a super. Pocení je pryč a už šplíchám jen voňavky a žádné drasťáky :) Určitě můžu léčbu iontoforézou doporučit, jen je to o něco dražší špás než driclor. Vyjde to na pár tisíc. Ale když to dá člověk dohromady, výsledek stojí za to.

20. září 2013, 21:24:24

Tonda

I já mám Electro Antiperspirant a vřele doporučuji! Konečně mám sucho v podpaží a nemusím se stydět. Předtím jsem v místnosti nedával dolů sako ani mikinu aby nikdo neviděl propocenou košili a tričko. Teď můžu opravdu žít naplno!

23. září 2013, 12:21:35

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (příznaky zánětu slepého střeva) 10. prosince 2016, 17:59:22

Ahoj já zrovna jsem ve spitale se silným zánětem tlustého střeva..mohu jen říct, že se to… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:08:15

A jak se podle vás léčí příčina? Diskutovat

• Simona (Menopauza) 7. prosince 2016, 00:23:58

Mě pomohl přípravek Clerex pro ženy.Nejsem podrážděná když to mám. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.