Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Hubnutí

Ahojky prosím o radu....Mám hodně nad 100kg,jsem diabetik.Nevím jak mám hubnout.Už jsem zkoušela Meridii i Lindaxu,nic nepomáhá..vše přejím.Sama když se omezuju tak to vydržím jen chvilku a zase zklamu.Už nevím jak dál....poradíte někdo???

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
kachna

Skuste poprosit lekára,aby Vám napísal MOXOSTAD.Je to liek bez doplatku,vhodný pre diabetikov a hypertonikov.Je tam studiami dokázaný úbytok na váhe.

Lena

Dnes mě lékařka předepsala moxostad a to na vysoký tlak o hubnutí se nic na letáčku nepíše ani ve vedlejších ůčincích ne.Kdybych byla při těle určitě bych ho nebrala má kupu vedlejších ůčinků a musíte mít zdravé ledviny.Sama se bojím ho brát.Nevím kdo na to přišel.

Jane

Ahojky, nevím co všechno můžeš jíst a co ne, ale já jsem zkusila vyměnit potraviny např. místo 3 rohlíků ze světlé mouky si dám 1 tmavý, který mě zasytí stejně jako 3 obyč a tím pádem ušetřím KJ....místo chipsů večer si dám třeba jen trochu tyčinek grahamových a nalámu si je na mini tyčinečky a jím je stejně dlouho jako chipsy a nejsou tolik kalorické, prostě šidím svě chutě méně kalorickými potravinami, za 14 dní hnedle uvidíš výsledek!

Sluníčko

Je to jen další malá rada, ale třeba pomůže. Aby člověk nehladověl, je doporučováno dodat organismu bílkoviny. Ty jsou bohužel často v potravinách kombinované s vyšším množstvím tuku. V některých obchodech (např.Tesco) se dá koupit výrobek se jménem Šmakoun (cca 30kč). Je to alternativa k masu, vyrobená čistě z vaječných bílků, s velmi nízkou energetickou hodnotou. Sama bohužel trpím na večerní mlsání, přes den se držím a večer vybílím lednici a tím je pro mě hubnutí problém. Ale když mám šmakouna, nakrájím si ho na plátky a dostanu tak do sebe míň kJ než kdybych mlsala třeba chlebík s pomazánkou. Bohužel ho vždy neseženu.

sad

Prosim,chci vaši radu,je mi 15 a měřim 171 cm a važim 61.....je to moc??chtěla bych 55....ale nejde to

Plzeňanda

Ta knížka se přesně jmenuje Cesta ke štíhlé linii.

Blue

Dobrý den, sama jsem na lodi jménem hubnutí, takže vím, jak je to těžké, hlídat se, vydržet, vyhýbat se příliš tučným věcem a milión dalších věcí. Problém je, že se všemi těmi tabletkami, nápoji a dalšími super účinnými věcmi, které tady v každé druhé reakci nabízíte, člověk nezmění vůbec styl života, který k tomu nárůstu hmotnosti vedl. Tzn. že sice se tak dá třeba i zhubnout, místo večeře jeden koktejl, pak nějakou tabletku, ale v momentě, kdy se tabletky doberou, snad i klesne váha si po těch brambůrkách nebo čokoládě, kterou si po věčeři dáme to zase stoupne. Proto, pokud se nejedná o cílený úbytek cca 3kg, ale třeba 10, je nutný změnit styl života nebo spíš stravování cíleně a vpodstatě na furt, ne vydržet týden dva a pak se vrátit k původnímu. Mě osobně pomáhá internetový kurz, který dodá nějaké další vědomosti a motivuje mě a pomáhá, když moje vůle selhává a je to řešení, pokud nemáte čas někam chodit. Někdo to zvládne sám, to je na vás, jestli vám stačí podpora kamarádky nebo jste sami silní. Ale nevěřte nikomu, kdo vám bude tvrdit, že to půjde snadno, bez přemáhání, za 2 týdny a budete moct jíst cokoli chcete. Kdyby to bylo tak snadné, proč potkáváme na ulici lidi obézní a internet je plný diskuzí, jak hubnout... Všem hubnoucím držím palečky, ať se jim daří a mají ze sebe radost.

Jitka Janošková

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s přípravky na spalování tuků? Jsou účinné? Případně jakého výrobce byste mohli doporučit?

Petra Ukuleová

Ahoj, já za sebe mohu říci, že není nic lepšího, než se pokusit o změnu stravy a také pohybu... přípravky jsou fajn, ale nikdo je nebude jíst donekonečna, když se neučíme novým stravovacím návykům, budeme hubnout postupně, přirozeně, tělo se nebude ničit a samo se dostane do přirozeného stavu, pak už přestane hubnout a bude jen zdravé :) takže za mě, změna jídelníčku a k tomu mohou pomoci poradci, kdybys chtěla, dám kontakt

anna7

Ahoj chtěla bych moc ráda shubnout jak na to?

Elis

musí být motivace a snažit se jíst zdravě a kombinovat to s pohybem, jestli to nepomáhá, tak bych zkusila vyhledat odborníka v nějaké poradně

jjaja

Moc ráda bych se sebou něco po svátkách udělala a koečně zmenšila svojí konfekční velikost…

vannda

Tak okolo 15 kg a vim uz z vlastni zkusenosti ze sama toho nejsem schopna docilit jelikož jsem strašně potřebovala, aby mi někdo pordil, co mám přesně dělat!

marykka

Ahojky chtěla bych toho pro své zdraví, co možná udělat nejvíce!

vikky

Já jsem si hnedka říkala, že bych si udělala radost a pořídila bych si přesně něco takového,

anka

Ahoj já sem chodím moc ráda a moc často, jsem moc ráda, že jsem konečně něco se sebou začala dělat.

Niki

Máte zkušenost s nějakou dietou, která neškodí zdraví a dá se s ní zhubnout aniž by musel člověk vyloženě hladovět?

Marta

Zhubla jsem od ledna 5 kg bez hladovění. Jím minimálně 4x denně, snídám vločky s ovocem, lněným semínkem, dýňovým semínkem a semínky chia. Lněné semínko a dýňové semínko rozmixuji, chia semínka si dám do skleničky, tak 0,5 cm, doleju vodou a nechám 24 hod nabobtnat. Pak dám sklenici do lednice, kde vydrží tak 14 dni. K obědu si dávám maso nebo rybu se zeleninou, bez přílohy. Odpoledne na svačinu bílý jogurt s ovocem nebo zeleninou a večer vajíčka, šunku, zbytek od oběda a zeleninu. Vyhovuje mi to takto. Nehladovím a přitom hubnu pomalu, ale ani teď na dovolené jsem nepřibrala. V pase jsem zhubla 9 cm, přes boky také. Spíš se každý týden přeměřím, váha není tak přesná. Dost chodím, mám pejska.

Marika

Já jsem zhubla s ketofitovou dietou, hledala jsem právě něco přírodního a co mi neuškodí, tahle dieta je přírodní a když jsem si to počítala tak mě to vyšlo uplně stejně finančně jako s normálním jídlem. Zhubla jsem 8 kilo a první výsledky jsem viděla už po týdnu.

Kája

pro mě bylo lepší se videt na cestu hubnutí s pomocí odborníka, po své cestě bych to nikam nedotáhla

Klima

Diety, diety. A ja bych chtěla zhubnou bez žadné diety, jist co chci a kdy chci!

Patti

Tak začni sportovat, tedy lze jist trošku víc a ne přibrat.

Markét

přesně tak, základ je sport a pravidelná strava, naprostý souhlas

jana

A nějaká podpora? Doplnky strávy? Přípravky?

Martina

Taky bych měla zájem o nějakou učinnou podpru diety.

Jitka

Každej tady by něl o to zájem. já znám Piperine forte. Dobrej prostředek

Ana

Přečetla jsem tolik pozitivních náazorů, že objednala jsem. Není to vůbec levné, takže dofám, že ve skutečnosti funguje

Hana

Piperina většinou funguje, ale nikdy není tak, že všechno je dobré u každého a v každé situaci :) Piperina dobře potlačuje chut' a pokud máš ráada svačiny a sladkosti tak myslím, že bude to dobrý prostředek pro tebe :)

Jarmila

Loni jsem brala piperinu aby zhubnout na dovolenou začala jsem v květnu a za 2 měsice jsem zhubla skoro 10 kilo, takže piperine to je opravdu dobrá podpora.

frita

Dneska jsem objednala piperinu, a dobře je přečíst, že někomu pomohla.Ty prašky nejsou levné takže ráda bych uviděla učínek.

Petula

Jak na zdravé hubnutí, když chci začít sama, je to dobrý nápad vůbec?

Elena

Ahojky, já sem své hubnutí vyřešila bežícím pásem z fitmah a tím že jím a kupuji zdravější potraviny. Jím pravidelně, nehladovím... ale ani se nepřejídám a večer už opravdu jen lehká jídla a hubnutí mi jde skoro samo

Mariana

Eleno a podle čeho jste ten běžecký pás vybírala? Dívala jsem se na ně taky a je tolik druhů že nevím teda jaký bych si vybrala vůbec…

Iveta

Já sem v tomto eshopu zatím nic neobjednávala ale to poradenství mne zaujalo určitě toho využiju, děkuji za tip

Jaroslava

Dobrý večer, co si myslíte o běžícám pásu? Pomáhá cvičení na něm nebo je to pouze novodobý trend?

Máša

Já jsem začala hubnout s reduxilem, ted to jsou už dva měsíce a vidím na sobě dost pozitivní výsledky. Napomáhá hubnutí i během spánku právě

Lenka

Vážně? a nebojíte se jojo efektu? Anebo sportujete?

MÁŠA

Leni vůbec se nebojte JOJO efektu :) Ano cvičím aspoň 2 až 3 týdně jak to čas dovolí.

LENKA

Tak to je super, pohyb a jídlo je nejdůležitější. Nejspíše vyzkouším reduxil, těším se na změny snad mi to pomůže shodit nějaké to kilečko dolů.

DIA

Tohle není na měsíc hubnutí, ale minimálně na 1 rok a je to velká dřina. Je třeba se kousnout, musíš si to urovnat hlavně v hlavě..potom můžeš začít. Musíš si hlavně upravit jídelníček, abys neměla hlad.. jednou týdně si klidně dej něco nezdravého, to neuškodí. Je dobrý se začít trošku hýbat... pomalu aspoň 3 týdně nějaké procházky. Mohu Ti doporučit reduxil - na nastartování organismu a něco málo i zhubneš.

Kamila

Dio to jsi opravdu vystihla, bohužel člověk nezhubne za měsíc bez jojo efektu:( kéžby to bylo tak jednoduché.

Naďka

Ahoj, u takové nadváhy bych určitě zkusila proteinovo udietu. Ty jsou nejlepší a účinný :)

Terrys

Ahoj já jsem se rozhodla že zkusím zhubnout s pomocí hot jogy, zkoušel to někdo? Nevíte co je na to vhodné za oblečení? Celkem mi padlo do oka dragonflybrand, ale nevím co tak na sebe

Odeta

Ahoj mám z dragonfly dvoje legíny a na cvičení si nic jiného neberu:)

Sabina

Terrys s hot yogou mám super zkušenosti. Mě šly kila krásně dolů a psychicky jsem se taky hodila dost do pohody. Za mě můžu doporučit toho oblečení na sebe co nejmíň. Nejlíp tílko a kraťásky ale vídám na lekcích i ženský v legínách takže je to na tobě. Z dragonfly jsem objednávala několikrát, jsem spokojená s kvalitou a hlavně se mi líbí že oblečení je české výroby.

Terrys

Chtěla bych se v tom cítit co nejlíp, hlavně aby mě to oblečení nijak neomezovalo v pohybu. V tom eshopu se mi moc líbí ty jejich legíny

Sabina

Ano taky to tak mám že chci co nejpohodlnější oblečení. Já třeba co jsem tu objednala tak je z elastanu s lycrou a když se zapotím tak nenasákne a oblečení není cítit takže za sebe si neumím představit nic lepšího na cvičení

Terrys

No mám objednaný ty legíny a jednu podprsenku tak jsem zvědavá. Snad to co nejdřív přijde

Sabina

Jo mě vždycky všechno do těch pěti dnů přišlo :)

Julie

Ahojky ty velikosti v dragonfly vám sedí podle tabulky? Líbí se mi ty sportovní podprsenky

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce