Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Pocení dlaní

Od narození mne trápí nadměrné pocení, především dlaní, což je pro mne velký problém, protože jsem neustále v kontaktu s lidmi. Chtěl bych Vás tímto poprosit o radu, zda je možné tuto nepříjemnost eliminovat. Jarda více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
petr

Zkuste iontoforézu, která skutečně funguje a je registrovaná na MZ jako účiný zdravotnický prostředek proti pocení rukou a nohou. Žádný podvod, ale plně legání klinickými zkouškami ověřený systém výhodnější než aplikace botulotoxinu. Jednorázová investice s funkcí na celý život www.pharmabiotech.cz , tel 733 105 247

Vlaďka
4x

Jj, iontoforéza je skvělá. Já mám Electro Antiperspirant a ruce ani nohy se mi nepotí. Jen jsem to sehnala o dost levněji na www.electroantiperspirant.com v akci i se zárukou vrácení peněz kdyby to náhodou nefungovalo, tak bych prej dostala svoje prašulky zpátky:-) Jinak moje poznatky. Potit jsem se přestala asi za 8 dní, a teď mi stačí to udělat jen jednou za 20-30 dní, vždycky se začnu trošičku potit, tak to jednou použiju a už jsem zase suchá. Snad vám to pomůže tak jako mě, ale díky tý záruce se to fakt nebojte vyzkoušet:-)

Jitka
1x

Vlaďko, díky moc. Koupila jsem si ten Electro Antiperspirant před 14 dny a už teď mám ruce i nohy v suchu, nebejt Tebe tak nevim. Ještě jednou děkuju:-)

Lenka
2x

Já mám taky Electro Antiperspirant a jsem tak nadšená. Prostě bezkonkurenční :)

Pavel

Zdravím, potýkám se stejným problémem. Je mi 21 let. V každé společnosti se musím hlídat. Potí se mi jak dlaně, tak chodidla. Pořád si musím mýt ruce, používat různá mýdla. Ale každý den to je stejné a stejné. Na internetu se všude dočítám, jak electro antiperspirant funguje. Nevíte kde ho sehnat levněji? Nebo odkoupit? Jsem student a bohužel si nemohu dovolit přístroj, který stojí více jak 10 000Kč. Jsem zoufalý. Díky P

Kamil

Ahoj, tak i já jsem si koupil ten Electro Antiperspirant a je to úplná pecka, teď jak začaly ty vedra, tak se vůbec nepotím!!!!!!!!!!

Viktor

Za mě bezkonkurenční na pocení iontoforéza Antipe. Mám ji necelý 3 měsíce a pocení je fuč.

Míra

Já se pocení dlaní zbavil díky iontoforéze Antipe. Je to super. Klidně vám všem teď podám ruku a nepoznáte, jaké problémy jsem řešil.

radek

no nevím nevím, já třeba 10K nemám bokem, podle mne je mnohem lepší sweatstop, kterej zabírá spolehlivě a za pár set

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce