Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Jak poznáme kvalitní tlakoměr?

Ne všechny digitální tlakoměry jsou spolehlivé. To však neplatí o tlakoměrech firmy Hartmann. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
puma
6x

Ten článek není o tom jak poznat kvalitní tlakoměr,ale reklama na tlakoměry Hartmann. Navíc zkušenost nás učí,že co je levné,nemusí být zákonitě špatné. Já osobně bych tu třeba uvítal nějakou srovnávací tabulku v současnosti dostupných typů dle přesnosti měření a spolehlivosti. Nedávno jsem dostal zápěstní tlakoměr Opti HZ-8501.Jak je na tom s parametry třeba on?

falcon
2x

Souhlasím s pumou. Připomíná to reklamu. Já používám již druhým rokem OMRON M1 Classic (na paži) a také bych rád věděl vše o kvalitě tohoto přístroje ze srovnávací tabulky.

Mort

Souhlasím s oběma a proč neuvedete srovnávací testy co vyšli v loni v č.2 dTest Opravdu obyčejná propagace Hartmana

berry
2x

vlastnim HG 140 uz cca 10 rokov /dnes mi skolaboval/ merane hodnoty sa mi vzdy lisili od nameranych hodnot v ten isty den u mojej doktorky doma 140/90 doktorka /ortutovy/180/100 Chcem si kupit ortutovy,ale s tym si vraj sam tlak neodmeram..mate niekto skusenosti ci sa da merat s ortutovym tlakomerom bez cudzej pomoci? Dakujem za radu Vlado

bree
4x

výsledky nemohou uvést, protože jsou dostupné jen pro předplatilele časopisu dTest. Na německých stránkách je vše veřejné a volně přístupné. zde je odkaz na přehlednou tabulku výsledků testování, upozorňuji, že v němčině. (odkaz zkopírujte Ctrl+C a zadejte do vyhledávače Ctrl + V http://www.testberichte.de/d/linkfeedback/frame.html?feedbackUrl=http%3A%2F%2Fwww.test.de%2Fthemen%2Fgesundheit-kosmetik%2Ftest%2FBlutdruckmessgeraete-Die-Bessermesser-1327493-1325825%2F%3Fmc%3Dtb.download.link&objectId=33401&toUrl=%2Fd%2Flink%2Fm_linker.php%3Fc3_id%3D928%26amp%3Bt_id%3D33401%26amp%3Bdest%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.test.de%252Fthemen%252Fgesundheit-kosmetik%252Ftest%252FBlutdruckmessgeraete-Die-Bessermesser-1327493-1325825%252F%253Fmc%253Dtb.download.link%26amp%3Bm_id%3D119%26amp%3Bpos%3D3127&objectType=4

Volodymyr saliychuk
1x

podle mne ten Tensonval od Hartmanu neni vubec přesnej, pokazdy nameřim vic než u doktora v ordinaci...

Jaroslav

Můj příspěvek se týká hlavně životnosti vložek v manžetách, obecně již výrobce upozorňuje na nebezpečí poruchy častým používáním. A skutečně, plastové vložky trpí v převážném počtu výrobců porušením těsnosti svařovaných spojů. Nevím proč Čína dokáže vyrobit polštářek který má shodné užitné vlastnosti a stejnou výrobní tachnologii a slouží bez poruch vlastně neomezeně. Tento jsme použili improvizovaně co by náhradu a slouží a to výrobky Číny považují mnozí za podřadné.Při tom se dá pořídit za pouhých dvacetpět korun!Výrobci se při tom nestydí takto deklasovat spotřebitele krátkodobou užitností a nehorázdným nárůstem užitných nákladů.Že by se mohli prezentovat šuntem bez konkurence aniž by je postihla ruka trhu?

Jaroslav

Ještě si dovolím ohodnotit tlakoměr Tensoval, zde je dokonce v samotném přístroji použito stejného plastu na propojovací trubičky jako na vložky v manžetách a stejně tak dochází k poruchám vlivem přetlaku ,což je jejich protržení. Nahradil jsem rozbočku zakoupenou průhlednou plastovou trubičkou a plastovou rozbočkou a funguje bez omezení. Opět servisní opravny pokud to někdo rovnou nevyhodí mají zajištěnou práci.

miki

Chci si opatřit pažní tlakoměr.Můžu požádat o radu a doporučení.Díky.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce