Inzerce

vegetariánka

Dobrý den, moje krevní skupina je 0, tedy nejvhodnější pro dárcovství. Rozhodla jsem se, že bych ráda darovala krev. Chtěla bych se ale zeptat, jestli nevadí nebo není problém v tom, že jsem 3 roky vegetrián? (Bílkoviny doplňuji a hlídám jejich přísun, přesto ale vím, že náhrada rostlinných proteinů ty živočišné zcela nahradit nemůže). Děkuji za odpověď.

Inzerce
Odpovědi
Anik

Myslim, ze to nevadi. Pokud vim o bilkoviny ani tolik nejde, ale udelaji ti pred odberem testy na zelezo - to je dulezite pro krvetvorbu a vetsine vegetarianu bohuzel chybi. Kdyz ho budes mit malo, poslou te domu, me vzdycky napsali vitaminy, ale pomaha spis vyluh z cerstvych kopriv nebo pres zimu naklicena rericha.

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. října 2008, 13:46:46

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 186 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Marvey (periorální dermatitida) 19. září 2018, 21:08:34

Ahoj všem, co trpí touhle nepeknou vyrazkou. Sdílím svůj příběh,kdy jsem trpěla na PD snad… Diskutovat

• Petr (Rivotril) 21. září 2018, 10:11:32

Zdravím Michaeli, omlouvám se, že Vám odepisuji já, když jste svoji zprávu adresoval Petře.… Diskutovat

• Aneta L. (Zrudnutí po sportu) 19. září 2018, 18:43:45

Ahojky, mám stejný problém, pár minut se hýbám a jsem řervená jak rajčátko :-) Není to… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.