Inzerce

Žloutnutí nehtů

Asi před dvěma měsíci jsem zjistil,že mám mírně zažloutlé nehty u nohou,hlavně palce.Sprchuji se každý den,ponožky měním také kazdý den,prostě zanedbaná hygiena nohou to být nemuže.Jinak jsem diabetik typu 2.Je to stářím,nebo nejakou nemocí?

Inzerce
Odpovědi
elvika71 poděkování

Asi před týdnem mi začaly žloutnout nehty na rukou. Jsem po plastice Achillovy šlachy a užívám Warfarin, Wobenzym a Coxral. Je příčina žloutnutí v užívání některého z medikamentů, jakého, nebo by mohla být něčím jiným? Na solárko nechodím, kouřím jednou rukou, ale niky předtím jsem z kouření žluté nehty neměla. Děkuji za odpověď a radu, nebo typ, čím by to mohlo ještě být. S pozdravem Iva

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. listopadu 2008, 09:20:50

lucina31 poděkování

mam zazloutle nehty na rukou=(z ceho to muze byt??je mi 17 let!jak se toho mam zbawit?

7. února 2009, 19:28:20

Barbora20 poděkování

je mi 17 let a všimla sme si že mi žloutnou nehty an nohách teda zatím palce, ted mi zežlout i neht an ruce...jinak sem zdravá... co to může být??

4. prosince 2010, 12:45:16

Radek25 poděkování

Mam podobný problém jako pán z 18.3.2007 jen nejsem diabetik a je mi 23.(Asi před dvěma měsíci jsem zjistil,že mám mírně zažloutlé nehty u nohou,hlavně palce.Sprchuji se každý den,ponožky měním také kazdý den,prostě zanedbaná hygiena nohou to být nemuže.)

6. ledna 2009, 13:25:38

Jiří Šebesta43 poděkování

Dobrý den máme 18 měsíčního syna a při koupání jsem si všimnul, že má na všech prstech na nohou zažloutlé nehty. Při stříhání ho to nebolí, ale nechty jsou hrozně tvrdé. Může mi někdo říct, co mu schází nebo jestli je to nějaká nemoc , předem děkuji za odpověď Jura

29. prosince 2010, 19:16:36

Vladimír4 poděkování

Žluté silné nehty - Může způsobovat porucha lymfatických cév nebo onemocnění plic a průdušek. Doporučuji navštěvu dětského lékaře a ten se s váma poradí.

26. června 2013, 12:28:30

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 06:03:53

Zdravím. Chtěla bych ještě mít plnohodnotný život s dětmi a k tomu potřebuji ledvinu.… Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

• Lucie (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 5. prosince 2016, 11:23:57

Linod,děkuji.Soudím,že váš tatínek je velký bojovník,pokud zvládá tak dlouhé… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.