Inzerce

Tančím tak rychle...

Doporučuji přečíst se vší vážností knihu "Tančím tak rychle jak dokáži". Pokud dovedete být sebekritičtí a podívat se na sebe "z venku", případně se porovnat s hlavní představitelkou, pomůže to. Bohužel (ať chcete nebo ne) většina depresí a úzkostí pramení v neschopnosti uvědomit si realitu. Kniha mě pomohla už za komančů. Dodnes jsem nezavadil o prášky, sprtuju a je mi fajn. Chce to začít u sebe. Tím ale nechci znevažovat Vaši situaci. Byl jsem v ní taky. Záleží jen na tom, jak jste silní. Věřím, že většina z Vás ano. Akorát sebelítost je pohodlnější, viďte ... Tančím tak rychle, jak dokážu, autor Barbara Gordonová Vydal Práce v roce 1993 ------------------------- ------------------------------ -------------

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 309 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Iva (Plíseň nehtů neboli onychomykóza) 22. března 2017, 08:57:39

Tak na to bych taky vsadila. Ocet je dezinfekční a stejně efektivně působí proti lupům.… Diskutovat

• velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 10:06:39

mohli bychom si psátna dáma.cz v oddělení diskuze a tam si vytvoříme místnost a je to, je to… Diskutovat

• Jiří (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 20:52:47

Na tu dámu bychom mohli jít, jen nevím kde tam mám hledat. Je tam mnoho témat. Co vy ostatní(… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.