Inzerce

Bolestive uzliny

Dobry vecer, od vcera mam zdurenu uzlinu na lavej strane krku. Je to dost bolestive a boli ma to aj pri otoceni hlavy alebo predklone. Je to tiez aj trochu opuchnute. Neviem ci to nejako moze suvisiet s aftou ktora sa mi spravila dva dni dozadu. Mala by som s tym navstivit lekara?

Inzerce
Odpovědi
zuzi

K lékaři určitě a dost spěchej ,zrovna mám zánět a stejné příznaky držím palce a mnoho zdraví zuzi

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. září 2007, 18:19:06

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 158 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Moon (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 21. září 2018, 10:34:50

Ahoj, čtvrté dítě bylo velkým překvapením (taková "nehoda"). Vůbec jsem nepřemýšlel… Diskutovat

• Milan (deniban) 16. září 2018, 10:31:54

Zdravim. Mate zkusenosti s lekem deniban na generalizovanou uzkostnou poruchu a za jak dlouho vam… Diskutovat

• VěrkaKunc (Vápník nad zlato, ale jen s vitaminem D a dalšími minerály) 17. září 2018, 10:05:30

Zlepšení pocítil cca do měsíce. Na každého to ale asi působí jinak.  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.