Inzerce

Bolestive uzliny

Dobry vecer, od vcera mam zdurenu uzlinu na lavej strane krku. Je to dost bolestive a boli ma to aj pri otoceni hlavy alebo predklone. Je to tiez aj trochu opuchnute. Neviem ci to nejako moze suvisiet s aftou ktora sa mi spravila dva dni dozadu. Mala by som s tym navstivit lekara?

Inzerce
Odpovědi
zuzi

K lékaři určitě a dost spěchej ,zrovna mám zánět a stejné příznaky držím palce a mnoho zdraví zuzi

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. září 2007, 18:19:06

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Klára (Muže bolí hlava jinak než ženy) 20. ledna 2017, 14:49:47

Ahoj, dala jsem cca měsíc zpátky na doporučení právě v této diskuzi a jsem spokojená.… Diskutovat

• Jitka (Chci zhubnout) 18. ledna 2017, 20:14:59

Ahoj, ja hubla 3 mesice a v prumeru tak 4 kg tydne, ale aji jsem se k tomu hybala Diskutovat

• KláraP (Křivice - vitamín D) 19. ledna 2017, 01:13:50

Dávala jsem synovi rok a teď dávám druhý měsíc dceři a taky nám s ní Vigantol vyhovuje. Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.