Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Tipy při odvykání kouření

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jerži

Podle mě je těší v životě neochutnat cigaretu než přestat kouřit

Kyblos

Jenže ochutnáním jedné cigarety se člověk závislým na nikotinu nestane ! Na to jich potřebuje hodně moc! Sám nekouřím nyní jenom 23 dní, ale patnáct let jsem kouřil a to od svých 12 let. Přestat není těžké pouze v případě, že člověk cítí v sobě, že přestat musí. Ať už má k tomu jakékoli důvody, musí to cítit. Jinak to bude jeho další pokus typu od zejtra nekouřim apod., který většinou v hodpodě po třeba i jednom dni skončí u píva s cigaretou v ústech !

Vlastík
1x

Ono totiž není těžké přestat kouřit, ale je těžší znovu nezačnout.

Dušan

Nejlepší motivací je podpora okolí - já o tom mám blog a to mi pomáhá. BezCigarety.bloguje.cz

Petr

Psal jsem to už někam pod článek, ale asi to nebylo na správném místě - nekouřím dva a půl roku, předtím jsem kouřil 20 - 30 cigaret za den 7 let. Trochu jsem po ukončení kouření přibral (10 Kg) - skončil jsem s tím protože sem začal mít problémy s dušností, do schodů jsem lezl - sotva jsem dolezl, úplně zpocený a dýchající jako v posledním tažení. Zkusil jsem neúspěšně žvýkačky, zkusil jsem neúspěšně vlastní vůli snížit počet - nakonec - matka mi doporučila léky Champix. Poté, co i ona po jejich užívání (jen tři nebo čtyři týdny užívání) přestala kouřit, zkusil jsem to také. Nevěřil jsem tomu, teď nelituju. Vřele doporučuju, léky jsou na recept, můj obvoďák je znal - určitě za vyzkoušení stojí.

katka

já nekouřím třetí den a je to docela drsné....chvílama!.ty první dva dny to bylo faijn,ale tento třetí to už začínám pocitovat ten správný absták.začínám byt unavená,motá se mi hlava,a hnend jsem zase podrážděná.ale,mám zadní vrátka elektrickou cigaretu.zatím jsem po ní ještě nešáhla,asi si jí ale vemu pro babičku příhodu na silvestra.no zatím bojuji zdatně tak držte všichni pěstičky at to dokážu a já držím zase vám.

Dana

Milá Katko držim ti všechny palce, abys to vydržela . Věř , že když chceš jde to samo ja jsem přestala před 3 roky a je mi opravdu fajn tak vydrž .!!

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce