Inzerce

Co je normální

Jak často chodíte na WC?

Inzerce
Odpovědi
nany5 poděkování

Ahoj, na WC musím každou chvíli, což přikládám tomu, že hodně piju. Dnes jsme to spočítala a nylo to během dopoledne 6x. Problém je, když někam jedu, to raději jezdím vlakem. Odpočívadla na dálnici jsme mezi sebou strašně daleko a běžné autobusy WC nemají.

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. dubna 2007, 14:20:32

tereza

ahoj, chodím také často, ale to je tím, že hodně piju. Za dopoledne vypiju 2 liry, to ostatní nevypijí ani za den. Chodit často na záchod je lepší než skončit s ledvinovými kameny.

5. dubna 2007, 14:22:08

tg

no, já taky tak nějak častěji. Během dopoledne určitě 4x, někdy i vícekrát. To jsem zvědava, co budu dělat po porodu :-)) Ale je to tím, že piju dost vody celý den. Kdybych nepila, bolela by mě odpoledne i hlava, což je více nepříjemné, než ten záchod..

18. září 2007, 18:54:41

Dušan1 poděkování

Takových bab celý život, frajer jak lusk a teď?Pořádně mně nejde , pořád abych sháněl záchod jak těhotná a čurám jak malý chlapec. No to musí skončit. Návštěva u dr je vyloučená (už jsem s ní něco měl) ale v lékárně jsem měl úspěch. PROSTAMOL UNO, bardi to musíte mít, sou to léky z nějakých plodů něčeho, ale pravidelné užívání přináší úspěch a ani to už u čůrání tak nebolí. Moje potíže vyhodnotili v lékárně jako mírné a vidíme že vítězíme

10. prosince 2008, 22:11:06

hráč

to je elánu, nejsi na drogách? já to beru týden a nic

14. prosince 2008, 18:17:42

Dušan

ty jo když to frčí tak to frčí a proč bych se nepodělil o zkušenost. Co tak počíst letáček? Učinky až podelším užívání kámo

16. prosince 2008, 18:10:58

Kolenová

Za časté močení se považuje to, když jde člověk vícekrát jak 8x denně. Třeba každých 15min, to už je dosti extrém a je to i otravné. Kdo zažil, tak to zná - jdete několikrát po sobě a vždy se jedná jen o hrozně malé množství moči. Abych teda odpověděla na otázku autorky diskuze, tak u zdravého člověka je normální, když jde močit max. 7x za 24 hodin -> platí to však pro běžné okolnosti. Dejme tomu, když budete mít hodně močopudných tekutin, můžete jít i vícekrát - ale množství moči by tomu mělo odpovídat. Docela hezký článek o tom najdete tady http://www.musimcasto.cz/priznaky

30. března 2016, 11:25:48

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 143 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sidonie (ukončení léčby antidepresivy) 25. února 2017, 11:39:19

Ahoj, beru AD Lyricu 75,uz 10 let,nechci ji už brát,protože si myslím,že nejsem sama… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 20. února 2017, 14:07:41

podle lékařů to nikdy nevysadíš, je to stále stejná písnička :-) Diskutovat

• Cmuky (bolesti hlavy nevolnost a pamický strach) 24. února 2017, 16:39:18

Potřebuji pomoc od depresy ale antydepresyva nechci uzivam neurol alw rada bych ho vysadila a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.