Inzerce

Antikoncepce

Ahojky, mám dotaz.Začal jsem brát prášky z dalšího balení po hned po ukončení předchozího balení.Po týdnu jsem to vynechala a dotala jsem menstruaci.Po menstruaci jsem pokračovala dále v balení.Je to třetí den co pokračuju v tomto balení.Můj kluk se chce se mnou milovat.Bude mít antikoncepce stejný účinek???

Inzerce
Odpovědi
Laura1983

Dobrý den nevíte mi někdo poradit,beru antikoncepci naplasti (Evra) mela jsem normalni menstruacni cyklus a jako obvykle jsem si po tydnu menstruace nalepila naplast bylo to 1.4 a mezi tim jsme se s partnerem rozhodli mit miminko tak jsem si naplast 6.4 sundala a ted dnes jsem dostala menstruaci myslite ze je to tim ze se vysadila antikoncepci nebo by to mohlo byt tehotenství? dekuju za odpovedi

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. dubna 2013, 18:35:01

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 18 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sofie (Výživa v těhotenství) 18. listopadu 2017, 16:46:17

Hezký den, také jsem tápala co a jak budu jíst. Kamarádka mi poslala web kde to mají zdravou… Diskutovat

• Stefan (Bechtěrevova choroba) 15. listopadu 2017, 17:38:25

musite bojovat za svoju pravo na ucinu liecbu, ak mate toto ochorenie a nic ine vam nezabera mali… Diskutovat

• Eva (KOLOSKOPIE) 16. listopadu 2017, 19:17:53

Milá Jarko, líbí se mi tvůj přístup ke zdravotním problémům. Není to stresující. Jsi… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.