Inzerce

špatné polykání prosím poradte

asi 14 mě trápí špatné polykání při jídle je vše v pořádku ale pokud třeba piju nebo jen tak polykám je to nepříjemné.v krku mám také zvláštní bolest většinou když otočim krkem a nebo je náhlá pichlvá další taková zvláštost je zápach z ústs ale spíš mi to příjde jako z nosních dutin...teploty nemam a hleny jsou žloto bílé prosím poradtě nevim si rady a k lékaři se bojim

Inzerce
Odpovědi
lenka1 poděkování

Podobné problémy mám já s chronickými čepy na mandlích. Už skoro deset let, většinou je to klidné, ale občas se to zhorší do stádia, které popisujete Vy. Nedělám s tím nic, při bolestech řeším jako běžné nachlazení (cucám strepsils, případně nějaký sprej proti bolení v krku). Pak to přejde.

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. října 2008, 14:46:46

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • gabina (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 13. ledna 2017, 18:31:44

ahoj jiB take si myslim ze ty elektrody jsou k nicemu a lomustinu jsme meli jednu davku a kdyz bude… Diskutovat

• Lubajs (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 11. ledna 2017, 08:19:04

Ahoj všichni, tak jsem si nechal předepsat CH a nyní čeká v lékárně na vyzvednutí. Před… Diskutovat

• Petra (operace krční páteře) 16. ledna 2017, 20:15:22

Dobrý den. Při mírném sklonu hlavy mě brní nepříjemně skoro celé tělo. Je mi 25 let a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.