Inzerce

špatné polykání prosím poradte

asi 14 mě trápí špatné polykání při jídle je vše v pořádku ale pokud třeba piju nebo jen tak polykám je to nepříjemné.v krku mám také zvláštní bolest většinou když otočim krkem a nebo je náhlá pichlvá další taková zvláštost je zápach z ústs ale spíš mi to příjde jako z nosních dutin...teploty nemam a hleny jsou žloto bílé prosím poradtě nevim si rady a k lékaři se bojim

Inzerce
Odpovědi
lenka1 poděkování

Podobné problémy mám já s chronickými čepy na mandlích. Už skoro deset let, většinou je to klidné, ale občas se to zhorší do stádia, které popisujete Vy. Nedělám s tím nic, při bolestech řeším jako běžné nachlazení (cucám strepsils, případně nějaký sprej proti bolení v krku). Pak to přejde.

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. října 2008, 14:46:46

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavla (pocení v podpaží) 29. dubna 2017, 09:16:13

Přesně tak driclror i excipial jsou příšerně silný a to pálení jsem skoro nevydržela,… Diskutovat

• Pavlína (Otitida - zánět středního ucha) 26. dubna 2017, 16:38:05

Naše dvojčata měla zánět ucha skoro současně. Byl to masakr. v noci jsme se nevyspali, přes… Diskutovat

• Zuzana (Onychomykóza, rákosový nehet) 26. dubna 2017, 17:58:40

Laser? co to obnáší? a za jak dlouho se nehty vrati do puvodniho tvaru? Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.