Inzerce

Mozková arachnoideální cysta, hydrocefalus, shunt

Zdravím Vás, hledám někoho, kdo prodělal operaci arachnoideální cysty stejně jako já. Cystu jsem měl 10x7x6 cm vlevo. Mám za sebou už 4 operace a mám stále bolesti hlavy. Po operacích se zmenšila na 5x6x5 cm, ale od té doby mi neustále píská v uších a mám bolesti hlavy. Mám zavedený cystoperitoneální shunt s antisifonovým zařízením.Vydržím sice bez bolestí déle spíše sedět, ale pak si musím lehnout, aby podtlak v hlavě povolil. Léky žádné neberu. Jsem už z toho hrozně nešťastný, nevím, co mám dělat. Jak se mám bolestí zbavit, abych mohl normálně fungovat v práci i v životě? Prosím poraďte mi. Díky moc.

Inzerce
Odpovědi
Gabriel

Bol si na magnetickej rezonancii po operácii? ..Nevytvára sa subdurálny hematóm ako dôsledok podtlaku v mozgu?

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. července 2014, 14:56:42

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 49 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavla (Vedlejší účinky antibiotik) 20. června 2017, 17:07:31

a jak rychle vam to zabralo? Diskutovat

• Jitka (vypadavaní vlasu) 20. června 2017, 17:51:40

Dobrý den, kam zajít na trichologické vyšetření v Praze? Děkuji Diskutovat

• Lola (Stolica) 22. června 2017, 17:30:10

Super rada...jen je spise na dlouhodobe reseni... Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.