Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

První pomoc při zlomeninách na horní končetině

Ke kostem pažního pletence počítáme lopatku, klíční kost, kost pažní, kosti předloktí (kost loketní a vřetení), osm kostí zápěstních, pět kostí záprstních a 14 kostí prstů. To je celkem 31 kostí na jedné končetině, které se mohou zlomit. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Zuzana
3x

Potřebuju poradit,stala se mi nehoda,srazilo mne na kole auto.V naši nemocnici provedli RTG,ale nepoznali zlomeninu klíční kosti.Na snímku ze dne kdy se mi to stalo,jde přitom jasně vidět .Propustili mne po 4 dnech s tím,že naražené,taky bolí a mám si proti bolesti něco koupit v lékarně.Ve zprávě uvedli,že není nic zlomené.Proto jsem navštívila ortopeda a ten jasně už od pohledu viděl,že je to zlomené a kroutil hlavou,stále mám bolesti.Nejsem na nemocenské,ale chodím do práce.Jenže špatné výsledky kost špatně srůstá a hrozí mi operace.Určitě podám stížnost,ale taky mne zajímá,jestli mám nárok požadovat po nemocnici doplácení ušlé mzdy v případě toho,že budu muset na operaci.Dějuji za odpověď

jakub schiker
3x

Po pádu ze sedmého patra mi špatně srostla klíční kost a mam jí na třikrát zlomenou a chystám se jít na nový lámání a netušim co mi vlastně čeká

Anonym
2x

Zlomila jsem si ruku při chatovaní na Facebooku

Anonym
1x

To je smutný

tvoje máma
1x

zlomil jsem si všechny kosti v těle při bunge jumpingu z 12 patra

Sisi

No je tam neak malo zlemin

BUBLOMAX

čauky mňauky

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce