Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
30+30 Jan Cidrych
5x

Ten život utíká už mi bude šedesát ale ten třicátý rok bez cigaret bylo něco nádhernéhoooooo

1000+1000
3x

www.imgbank.cz/images/anonymnial.jpg

Jan Cidrych
5x

Ten život nemá chybu . Dělá mi moc dobře ,když cítím špatně utajenou závist z některých Vašich příspěvků. Vy mi můžete líbat ruce za informaci ,že jde nekouřit dlouhých třicet let. Ti co přestali ,sem nepíší ,nechtějí se vystavovat urážkám. Já protože Vás mám rád a fandím Vám se zase s dobrou informací ,že jde bez větších problémů přestat kouřit NETAJÍM. otázku PROČ JSEM DOKÁZAL BEZ VĚTŠÍCH PROBLÉMŮ PŘESTAT KOUŘIT AČ SILNÝ KUŘÁK ,NECHÁVÁM OTEVŘENOU. Z mého pohledu to je PEVNÁ VŮLE skutečná chut. Já se rád chlubím a Vy zase se rádi zde chlubíte jak Vám to nejde a splíny,špatná nálada a další NEGATIVA. Je zde pár pozitivních a čtu je moc rád. Těch ubožáků co mne pomlouvají zas tolik není. Chodte do přírody ,cvičte ,správná strava, najít si nové přátele(nekuřáky) nové koníčky ,vždyt ten život je tak krátký. Nekouřím třicátý rok a Vám je také přeji. Co jsem si ušetřil zdraví,peněz ( v dnešní době kor důležité) Dnes kuřáci dávají velké peníze za léky,nebo rovnou umírají na rakovinu a další nemoce ,které zaviní kouření. Pozdě je ležet na onkologii s rakovinou hrtanu,plic,jater,žaludku a další .Zde nejde ůbec o mojí oblibu ale o Váš další život. U mne jste všichni kdo přestáváte dobří. I Ti co to pořád zkouší. I těm to jednou vyjít musí ale chválit je za recidiy nebudeme ,že. Ty řeči ,že mne viděli kouřit anebo nějaké nepodařené foto. Tak vážení přátelé. Je mi to z titulu dlouholetého nekuřáka k SMÍCHU Kam až sahá ta lidská závist a BLBOST. Hezký den

Konča

Mám návrh. pojďme všichni na sousední diskusi na LAIKA - tam toho YNTELIGENTA MAŽOU. Já opravdu nemám chuť ani náladu zde setrvávat:-((((

Jan Cidrych
4x

Ynteligentko nikam před cigaretou neutečeš. Pravda bolí co. Na laika nechodím a tak mne nemůžou mazat.Ze serveru Doktorka jsem se jako firma odhlásil právě kvůli takovým jako jsi ty.Trefil jsem se do černého.

1+1

Končo, můžeš si vybrat i odvykanikoureni.cz tam je taky zakázaný

Jan Cidrych
4x

Konča si už vybrala .PŘESTALA KOUŘIT A PRÝ DO KONCE ŽIVOTA JAKO JÁ.

Stenlák
1x

Dobré ráno přeji všem . Končo na toho pána se nezlob on za sebe nemůže . No dnešní noc byla medová . Ještě víc takových a zemřu blahem :) Držte se lidičky já dám pejskovi jídlo a mažu do pelechu . S

Jan Cidrych
4x

Vážený p.Stenlák ,když jsem Vás vydzedl tak právem.Ano povznést se nad dědskovským tlacháním nějakého dědka a jeho třicetileté kouření. .jinak okrajově jste můj lůn a já Vám předpovídám ÚSPĚCH .Jste sebekritický a berete život jak je. Jsem rád ,že jste at žije flora Olomoc

Jan Cidrych
4x

Jakého máš psa? Já měl kníráčka Arnička a přítelkyně má Vindíka pražského krysaříka. Pes je lepší jak lidi .Je věrný a má lepší vlastnosti. PES NESNÁŠÍ KOUŘ A TAK TĚM CO ZKOUŠÍ PŘESTAT KOUŘIT :Zkuste si pořídit pesjka ,kamaráda

Jan Cidrych
5x

Vážená Ivano Konečná. Na champix reaguji tak ,že píši vyjádření odborníků ,kteří dělali s americkými vojáky pokusy a bylo zjištěno ,že champix má vedlejší psychické účinky. taková ŠIDÍTKA bych ani nebral abych na jedné straně sice si pomohl a nekouřil ale na druhé si ničil mozek. Z Vašeho příspěvku je viditelně zřejmé ,že Vy champix používáte. Jinak co se týká různých serverů .Jako lidé jsou různí i webmaistři .Někdo je slušný jiný hledí jenom na sledovanost a oblibu. Zde Vám asi PAN WEBMAISTR řekl svůj názor. Pro příklad uvádíte abecedu zdraví "alkoholismus" Tak se tam podívejte co tam nejsem. a nepíši .Mají co chtěli .Ted si tam nadávají ,obvinují a žalují. Já tam nejsem a jsem rád. Je to debata o ničem jako ted s Vámi. ze serveru doktorka jsem se řádně odhlásil ,byli jsme tam napadáni všichni Ti co se ,mnou sympatizovali a psali si. Jedna vlaštovka jaro nedělá. Já nemusím psát .Můžete vážená paní Končo psát o setkáních o champixu a další drby.TÍM PROBLÉM KOUŘENÍ ,ALE NEVYŘEŠÍTE .Čáasečně Vás chápu je to zde takové v kamarádském duchu .Řeknu prima a řeknu ještě jednu věc .Zde bylo minulosti spousta těch co přestávali .Nadávali mi ve stejnéch duchu jako Vy .Výsledek ? DNES HULÍ JAK TOVÁRNÍ KOMÍNY . Hezký den paní KONČO ps jak se Vám líbí mé foto ?

1+1

Zveřejňování osobních údajů je trestné.

Jan Cidrych
6x

Jakých dat myslíte to jméno Ivana Konečná jak psala v minulém příspěvku sama? anebo jméno mého zemřelého kamaráda Arníčka a živého krysaříka Vindíka? Mohu se zde podepsat plným jménem ? Je mi trapné psát a pomlouvat v anonymitě druhé. Stud a chování mi to nedooluje. Proot píši svým pným jménem protože si stojím za svým a zde šichni ví ,že nekouřím a nepiji alkohol třicátý rok. Nemám se s čím tajit a nestydím se za sebe. Doufám ,že je povoleno zde psát férově plným jménem, Je dovoleno vystupovat a nestydět se za své jméno? Co zde o moji maličkosti zveřejnili úspěšné foto z výstavy ,kde jsem obdsadil první místo a přikreslili tam cigaretu ,tak za to nemohu ,je to ubohé ,ostatně jako Vy někteří chudáci na těle i na duchu.

Jan Cidrych

Dnes je 17.2.2021 a já stále nekouřím. Chtěl bych jen vědět počet těch kteří mna napadali jak si oni užívají nekuřáctví

1+1
4x

Podle počtu příspěvků na stránce, by se to tu už mohlo přejmenovat na Cirdychovo.

Jan Cidrych
5x

Máš to špatně CIDRYCHOVO je dobře. Dobrý nápad jako patriot a Váš fanda nekuřáctví -perfektní no áno 30+30

irena

nazdárek všichni ,léčba i nekouření úspěšně pokračují . Ivčo dnes jsi mi udělala hroznou radost s tím nebezpečným ledem , od teď se ho vysrtříháme.....kam ty na to chodíš , ta joga taky neměla chybku. Friduč , jak jsi se vyspala , je to lepší.?Já u šampíku spala velice špatně byla jsem jak mátoha věčně nevyspaná , ale tys ho už vysadila ne?Možná to bude ještě chvilku přetrvávat.....a to počasí ... u nás je nádherně celej týden ,ale vy máte asi inverzi....Mirko ozvi se , babi Sylvo ty taky ,pište všichni je to naše diskuze , kamile jsi dobrej , krásně ti to jde , Stenli neboj bude zase dobře ,máš sílu to překonat, a co Kaka pojede nebo jo?

1+1

ty taky táhni a neprovokuj!

rimankaaa

Jednu vec nechápem, prečo toho J. Cydricha vôbec čítate? veď to jednoducho len odignorujte a pokoj. Však nech si píše, keď ho to baví :) ja tie jeho litánie preskakujem, a čítam len vás ;) a sťahovanie sa posúva, tak ešte budem na nete pár dní v pohode frčať 8)

Jan Cidrych
4x

rimankáá prečo ma čítajú?V ed ja hovorím len právdu . A naozaj prečo ma nemaš rada? Pre právdu?

Stenlák

Ahoj Rimankaa tak super že píšeš ! A držíš se . Ireno jasný asi jsem mrzutý :) ale máš pravdu ! :) S

rimankaaa

KONČA, to nemyslíš vážne, že máš hlavu v smútku z niekoho, koho ani nepoznáš? Snáď ti to za to nestojí ;) síce neviem, o čom píše - zahliadla som len to, že nefajčí či čo (ako veď o to nám tu ide všetkým hh ) a raz som si tu čítala nejaké diskusie, že tento J.C. by sa nemal čítať resp. jeho príspevky, tak to jednoducho nečítam :) tak ľahké :)

rimankaaa
1x

STENLI, držím držím, ale tá chuť ma prepadáva snáď 1000x za deň :) ale aj ty sa fajne držíš, len tak ďalej! ja som definitívne rozhodnutá CH brať ešte také cca 3 - 4 týždne a končím, už je toho moc na mňa - tá nespavosť, včera som ešte o jednej v noci ládovala do seba mlieko s medom, aby som zaspala.. strašné niečo, a pritom ja taký maco, čo dá v pohodičke aj 12hodinovku :) a tiež neopomínam ten môj ksicht vyhádzaný :/

krutibrk
10x

Děvčata a hoši,,reagovat na jájínka je zcela nepřípustné.Usadil se vám zde protože má blok na alkoholismu kde psal obrovské sprosťárny.Pokuste dělat,že ty jeho výblitky prostě neexistují.Za chvíli vám začne sprostě nadávat.Nereagujte.On se vtírá všude a pokazil by vám diskuzi jako to udělal snad všude kde to jde.Nikde,ale podotýkám nikde ho nesnášejí a nechtějí.30+30 je nehorázná lež.

Jan Cidrych
10x

brutikrku jsi jeden z té abecedy z alkoholismus. At se každý podívá kam to Vy tam vedete? Nadáváte si tam sprostě a pomlouváte se . Ty jim zde doporučuješ alkoholismus? Vždyt já Vám tam slušně napsal pravdu a zákaz? Vy se tam ted vyšetřujete a dokonce jste to dali jak jsem četl i policii. Obrovské sprostárny jsi tam napsal a ted se navzájem vyšetřujete. Ty zde jim to nebourej pomluvou a lží,oni zde nejsou tak hloupí ,kliknou si na alkholismus a zjistí ,že si tam ani nepíšete a když tak se tam napadáte. Jenom jsem se na Vás podíval ,dlouho tam nepíši. Řeknu to upřímně .ZDE TO MÁ ÚROVEN VE SLUŠNOSTI. a webmaistr nedovolí sprostá slova jako vedete na alkoholismus. At žije 30+30 a ty nezávid

Anakonda
1x

Cidrych je jenom prachsprosty lhar, kery jen provokuje k hadkam. Chlasta a kouri stale.

Jan Cidrych
6x

Anakundo nebo jak tě jmenují. V HRDLO LŽEŠ a jsi další z těch ubožáků zde . Vy tak můžete hovořit o spravedlnosti .Nárok na pravdu a svoboda sloa ne lží co zde čtu za den. y chudáci to nic jiného neumíte než se snižovat k falešným fotkám a psaní? Zde už vidím proč jste neúspěšní. LŽETE SOBĚ A I DRUHÝM. Nemáte slušnost ,pomlouváte a špiníte. Rozdíl je v,že já SKUTEČNĚ NEKOUŘÍM A NECHLASTÁM TŘICÁTÝ ROK ,ALE VÁM NEVĚŘÍM ANI TY ŘEČI O NEKOUŘENÍ. Věřím p.Stenlák ,jako jeden z mála se zachoval slušně a nepomlouvá moji maličkost. Je zde jedinný fér pley. Tak nějak jste mne svou falešností zklamali .A to jsem si říkal ,že jste lepší než na alkoholismus asi jsem Vás přechválil

Jan Cidrych
1x

Anakondo omlouvám se za to u undu

Friduča
2x

Dobré ránko, neříkala jsem Vám to ? Jediné co funguje je naprostá ignorace... Přece každému průměrně inteligentnímu člověku je jasné, že reakce je zbytečná a jen jako důsledek toho vidíte tuhle stránku.. Tím k tomuto tématu končím, nemám víc co dodat. Irčo tady je hlmla jako blázen :))) Ale není tak hrozná zima.. Sluníčko by bylo příjemnější... To je jasné...Ale neva.. Noc už byla trochu lepší a i jsem zabrala.. Ano CHMp nezobu vůbec - možná týden ? Předtím jsem taky nezobala půlku úplně pravidelně.. tak nevím zda je to vysazením.. ale je taky možné, že je to prostě podzimní únava - furt mě bolí hlava, hodně záda ( bederka ) a mám hodně práce.. Tak je možné, že jsem i přetáhnutá.. Jedu skoro rok hodně v zápřahu a je to znát.. Tělo má svůj limit... No uvidím... No Mirka se vůbec neozvala, doufám, že je vše o.k. a na srazík jede.. Už se nám to blíží.. Skoro týden zlatíčka :))))Kaka písnu, ale moc tomu nevěřím... Kráká den před a říkala, že uvidí.. Má novéh ochlapa a je moc šťastná, jen pálí jednu od druhé ... Ale chystají se na to v duetu :))) Tak jim budeme držet palce... Mažu na obídek mám hlad jako vlk..A to podstatné měsíc a tři dny :)))) Držte se všichni, je to boj !!!

Jan Cidrych
5x

Fridučo proč snižuješ jejich Q ? Píšeš Přeci každému PRŮMĚRNĚ INTELIGENTNÍMU ČLOVĚKU .Zde nejsou průměrní ,zde jsou NADPRŮMĚRNÍ a proto tak úspěšně lžou ,že kouřím a piji. Bane Vy chudáci NEKOUŘÍM A ANI NEPIJI A ANI O TOM NEUVAŽUJI. To nechám některým z Vás co mi přikreslují cigaretu na Vítězné foto a někde i sklenku. Ano sklenku jsem měl se sodou ,když jsem si zde připíjel na slavnostní večeři kam jsem byl pozván předevčírem s guvernérem z Turecka ,který zde byl na návštěvě a na sobě jsem měl ten oblek za 7000kč. Vlastně bylo to i v tisku návštěva z Turecka v Liberci já tam byl jako podnikatel

Máša
1x

Prosím k tématu diskuze by něco nebylo?

Jan Cidrych
4x

I bylo milá Mášenko. .Vzpomínám si jak jsem přestal kouřit ,tak jsem nevěděl kam s rukama a pořád hledal po kapsách. Zvyk mít dost cigaret a sirky pak zapolovač rakušák. A tam zase mít dost benzínu byli takové ampulky. Sirky Solo Sušice .Tnekrát byli startky ,partyzánky ,letky,lípy .Cigarety byli za 1,40 kč a bylo jich deset v krabičce. Nyní jsem se díval na benzince cigarety za 70 kč .panebože to mám oběd ,nechápu ani ty lidi .Dnes když nedostatek peněz ,když jsem kouřil čtyřicet až šedesát cigaret .To je třikrát sedumdesát korun 210kč za den .Tak to mám vážení na sobotu a neděli jídlo.Děláte jenom dobře ,že jste přestali kouřit. Panebože tolik peněz a za týden ,za měsíc? Nekouřím třicátý rok a tak to už bude přes milion korun

Máša

Pán je mimo, připomenu téma "Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?"

irena

bylo , Mášo proč nejedeš na sraz ? Pořád je to ještě otevřené, čím nás bude víc tím víc nebudeme kouřit , to je přece logické .Tak co , jak to jde - Ještě si vzpomínáš na tu bílou mrchu?

Jan Cidrych
3x

Pište k tématu champix. Já píši .Mimo co jsem četl ,že má champix vedlejší psychické účinky ,tak mohu říci. Přestával jsem bez champixu a jsem rád. Mám takové podezření ,že někteří píší hloupě práě po použití chamixu. Když zjištovali američané na vojácích vedlejší psychické účinky ,tak proč by jste Vy měli být vyjímka. Třeba některé Vaše příspěvky jsou přímo champixové CHAMPIX NENÍ NOVÝ LÉK

Jan Cidrych
12x

Perfektní vyjádření důvod NEKUŘÁCTVÍ od IRINKY ". KDYŽ NÁS BUDE VÍC TÍM VÍC NEBUDEME KOUŘIT " To je pro mne nová informace ,že když více lidí tím více nebou kouřit. Máš to děvče pekně mazaně ymyšlené ,perfektní .

Jan Cidrych
15x

IRINKO Vy jste ale špica vymyslet a sama tento výrok "ČÍM NÁS BUDE VÍC TÍM VÍC NEBUDEM KOUŘIT" . Je to hrozně mazané a už určitě víte proč Vás tak rád čtu

Petr Polák
6x

Ano opět se pan Cidrych předvedl..Naschvál spletl nik anakondo a opět ničí diskusi.Je to sprostý hulvát..A lže,29+13

Jan Cidrych
16x

Vážený pane petr Poláku . Všichni moc dobře ví ,že mám často překlepy a určitě to vážený pane Pláku nedělám naschvál. Nejsem jako y ubožáci abych jako Vy někomu kdo obsadí první místo v mezinárodní soutěži nakreslil k puse cigaretu. To jste velevážený pane Poláku nekomentoval Vy spravedlivý .Nekouřím a nechlastí´ám dohromady TŘICÁTÝ ROK . Nekouřím třicátý rok vážený pane Polaku . Tam se běžte podívat na aši diskuzi na abecedě zdraví "alkoholismus" kam jste to přivedli. Mne z toho nevinte .Jinak toto je slušná diskuze a nekažte to zde napadáním slušných přispěvovatelů a pište laskaě k tématu CHAMPIX

Denis
1x

Ahoj vespolek, dnes 21. Zatím se to obecně nezlepšuje, ale bohudík ani nezhoršuje.Ta chuť na to je silně utlumená a s ostatním si musí člověk poradit sám. 3x týdně běhám na pásu a vesluju na trenažéru až do padnutí a to je skvělý doplněk k CHMP. Doporučuji všem kdo to ještě nezkusili, skvěle to vyvětrá hlavu a budete mít sami ze sebe radost. Všem držím palce a hezký zbytek dne.

Jan Cidrych
13x

Přemýšlím o tom champixu co blbne mozek. Přeci ,když nechci kouřit ,tak nebudu.Mě to neleze do hlavy .Tak když chci přestat kouřit tak za plnéhoědomí a svědomí.Naopal zeslabovat si myšlení něčím o čem se píše ,že má vedlejší psychické účinky je zločin na mozek.Moje mamka bývalá úřednice je ročník 1928 má demenci ale je vcelku v pořádku. Já naopak udělám vše abych se do tohoto stavu nedostal.Ginko a další koenzym Q a další .Tak nechápu v čem Vám ten champix pomáhá . Píši prosím slušně ,že pane Polak u. Vy jste chytrý jak rádio Jerevan a pro Vás bude brnkačka mi odpovědět.

Standa
1x

Když nemá zkušenosti s lékem, tak co tu zas pohledává? Znovu jen provokuje? Není to ubohé? Ve svém věku by už mohl mít trochu rozum.

Jan Cidrych
14x

Jaký věk? Člověk je tak starý jak se cítí a z Vás některých jde smutek a stáří. Mne zajímá jako člověka ,který přestal sám bez šidítek ,důvod a proč berete něco co Vám blbne mozek. Co Vám ten champix dělá? To Vám přestane cigareta chutnat anebo se po ni pos.ere.te? Anebo špatně od žaludku? Já jsem četl ,že používáním champixu dle amerických studii jsou vedlejší psychické účinky. A já se zodpovědně ptám a jaké? Někteří sice divně uvažujete a tak nějak neslaně ,nemastně se masírujete .Chci vědět proč berete ten champix. Když ten důvod nejste schopni vysvětlit ,tak vím co si myslím o tom všem .Poučte mne

Standa
5x

Jaký věk? Ten kterým ses tu chlubil. Nezdá se ti, že máš zbytečné starosti? Nikdo tě tu nechce. Máš zbytečné starosti o druhé. Už si nemáš s kým jinde psát? Jsi nemocný.

Jan Cidrych
12x

Toto je veřejně přístupná diskuze a já odpovídám ,ptám se na champix. Ty nejsi schopen odpovědět na dotaz tak mlč když nevíš. Že mám starosti ? Inu mám rád slušné lidi a to ty s i s tím nemusíš dělat starosti. Spíše bych iděl tu nemoc u Tebe . Kdo mne chce a nechce nech být .Tam odpověz na dotaz a když nevíš tak mlč a odejdi jinam.Já si totiž myslím ,že ten champix to jsou akorát peníze za šidítka .

Standa
1x

Zkušenosti s lékem, na rozdíl od tebe, mám, ale ty by si byl poslední, komu bych se s čímkoliv svěřoval. Piš si dál své nesmysly a klidně dál odpovídej na každý zde uvedené příspěvek. Tím moc chytře nevypadáš. Nakonec všechny vypudíš a bude tě to hřát u srdce.

Jan Cidrych
10x

Tak zde byli kdysi dávno Ti co se mi smáli oni berou champík . Neuplynul ani rok a ticho po pěšině. Zde mne napadajíprodejci champíku ,champixu ale Vy sami nedokážete říci když zobete co Vám a v čem Vám to pomáhá. Řeknu to nahlas .Jako jiná plaecbo tak ten nápis CHAMPIX Vám jenom říká ,že Vám pomáhá a Vy nevíte v čem. Já přestával v osumdesátých letech a to taková placeba umělá nebyla . Jedno vím ale jistě .Kdyby četliako já , dle amerických studii na amerických vojácích byli zjištěny VEDLEJŠÍ PSYCHICKÉ PROBLÉMY tak bych to určitě nezobal. Zde nebudu určitě oblíben ,protože Vám to Vaše zobání něčeho o čem ano nevíte co to je NEZOBU. Nechci Vám ale kazit LÉČBU? Jestli Vám pomáhá vědomí ,že je to pro Vás lék? No coment .Já jsem přestal a nic jsem nebral a sluneční brýle si nasazuji jen když je sluníčko .

Standa
2x

Americký vojáku, ničemu nerozumíš, lék je na lékařský předpis. Prodejce si schovej do kapsy. TY tu někomu můžeš něco říkat o psychických problémech. Nemáš tu s nikým nic společného ale meleš si stále dokola své trapné zážitky z mládí. Už jsem vyčerpal veškerý čas věnovaný tobě, za víc už nestojíš.

4+4
5x

právě byla založena nová diskuse " Máte někdo zkušenosti s pablbem Cidrychem? jako koordinátor je určen sám velký pablb. Tak šupem Cirdo vypadni !!!

Jan Cidrych
5x

30+30 Jan Cidrych anonymní nulo a nejmenuj. Běž zpět na alkoholismsu

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce