Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
irena

teď jsem se dočetla , že má být od uterka zase inverze , takže na horách bude paráda. Dobře jsi nám to Friduč zařídila.

Jan Cidrych
3x

Hezký den Všem

Pravdivý Cidrych
2x

Omlouvám se všem lidem ke kterým jsem se choval jako hulvát . „Víte četl jsem jednu americkou studii a alkohol poškozuje mozek nezvratně “” . A já chlastal až se pod Ještědem zelenalo . Já vím že tady nemám čím přispět do diskuze . Vareniclinum jsem nikdy neužíval tudíž nemám co k tomu dodat . Oni mě za moje hulvátské chování zakázali diskuze na doktorka.cz, odvykanikoureni.cz a alkoholik.cz tak nemám kde ukazovat jaký jsem kolosální vohon . Poslední dobou prodej skla a porcelánu upadl asi krize a nikdo o cetky nemá zájem.Takže nemám peníze a strašně mě všechno sere . Nervy mám to si ani nedovedete představit jaký ! . Tak se omlouvám .

Jan Cidrych
20x

Anonymní nulo (typuji Oldu z pokleslé diskuze alkoholismus . Naopak Máš pravdu s tím alkoholem a na tobě anonymní nulo se vyřádil . S určitým týdenním výpadkem už třicátý rok dohromady.nepiji alkohol a nekouřím bez přerušení také třicátý rok . Máš smůlu každý den za volantem a jak dobře víš ,tak alkohol za volant nepatří. Z doktorky jsem zrušil účet ,měl jsem tam svou firmu a svou diskuzi Spříznivkyně ale bohužel anonymní svoloč jako jsi i ty anonyme mne donutila účast své firmy zrušit,proto najdeš účet zrušen. Ale navrhl jsem všem serverům ,kteří propagují abstinenci a nekuřáctí ,že mohou rozdávat rady dále pro další. Ty ale asi po radě netoužíš ,ty jsi obyčejná anonymní svoloč. Jsi zde anonyme mezinárodně.Na daleké Rusy slovo svoloč bylo velmi oblíbené. Naopak co se týká skla a porcelánu ,nastává renezance .ostatně článek o mé maličkosti bude zde v Liberckém regionu v pondělí. A nemluv sprostě slovo sere sem nepatří ,nemáš chování . Hezký den plašmuško . Do diskuze přispěji 30+30 cátý rok bez alkoholu a cigaret. ahoj nulo ps. Přečti si knihy .Stepní hřebci, Brusky,Burlaci na Volze a další skvosty ruské literatury

Jan Cidrych
1x

Megan -ohon -vohoun

Jan Cidrych
10x

pravdivý Cidrych čtu . No vida asi mám dvojníka ,ale nějakého zlobivého .To se divím psal webmaistr ,že hlídá nicky a zde falešný cidrych a dělá si co chce. To jsou mi věci asi jsem to s tím kontrolováním příspěvků s tou pochvalou trochu přehnal. Ale anonymové co PODVÁDÍ jsou všude.

JC

Je to správně?

Jan Cidrych
1x

Ale at dělám co dělám ,pořád si Vás těch co zkouší přestat kouřit nesmírně vážím.

Ivča

Fridu, ještě máme rozmazlenýho britskýho kocoura, kterýmu děláme vrátnýho neb chce ven, za chvíli dovnitř a tak to jde celý den. Ale hlavně Tomáš říkal a asi má pravdu, proč bychom tam spali, když to máme kousek domů. Trošku dál, než z Kateřiny, ale taky kousek.. Tak snad to neva. Na Kateřině jsem taky hlásila až ten den, kolik chatek bude třeba. Bylo to předběžně zamluvené a pak jsme jednu chatku pustili. Ale vím, že pokud mají plno, mohl by to být problém. Ale snad to ještě obsadí. My jsme si nejdřív vyjednali hlídání, že bychom nechali psa doma, ale to padlo, takže pes přijede, kocoura necháme doma. Půl dne to přežije. Jo, jak jsme si to rozmazlili, tak to máme.

Friduča

Ivčo v pohodě.. ještě není sezona, takže mají úplně volno... No to teda... :))) Rozmazlená kočka :)))) Tak to je mazec :) Ještě mám dotázek - nemám objednat tataráka na večír ? Že by jsme ďobali ? Musí na to koupit masíčko ( nemají to na jídeláku ). Tak pokud by někdo měl zájem písněte, ať to zařídím... Jinak mají pochopitelně normální jídelák... :) Irčo, jo jo vypadá to dobře :) Já sice s tím naším dědkem nemůžu nikam daleko, ale malou procházku mu dopřeju... Už je skoro slepej a nejde mu to, tak jako dřív... Takže fakt max 4 km...což je prakticky okolo chalupy :)))) S Megoušem jsem domluvená a už se těšíme !!! :) Ládíík ???? Končo nemluvila jsi s ním ? Nebo Megan ? Na začátku psal, že taky pojede, ale teď se zase dlouho neozval, tak doufám, že je v pořádku, ale na srazík to asi nevypadá.. Jsi tu Ládíku ?

Ládík

Vždy

irena

no je to škoda, že si mohl Tomáš taky pěkně zachlastat. Ale není všem dnům konec. Já mám to nejhorší nachlazení za sebou teď už mám jen plnou pusu oparů a odřenej nos od smrkání ,Zkoušela jsem volat Stenlimu jestli mám správnej mobil ale asi není na příjmu.Nevadí ,vytrvám . Mějte se všichni krásně a nekuřte. Už jdu domů a budu se kochat jak je u nás krásně

Stenlák

Jejda já to slyšel zvonit :) ale přiznám se že jsem nevzal v domění spamu

Ivča

Já tatarák můžu od rána do večera. Takže nevím jak ostatní, ale já jsem pro.

Stenlák

Tak že váháš :) Pokud umí chutné topinky a nejsou na štíru s Hygienou v Kuchyni :) určitě objednej to si dáme :))

Friduča

Oki, takže zatím jsme 3 ? Někdo další si dá tataráčka :))) Neboj Stenli je to švagrová, tak předpokládám, že by nám žádnej hnus nedali .))))

Megan

Sem s tataráčkem:-) Mlask. O Ládíkovi nic nevím. Jestli se do zítřka neozve tak mu písnu.

milos

nazdar deti, kde je vam konec!!? me napada - o vikendu bude inverze, ale na horach bude pekne - nechtelo by se nekomu zajet na pivko treba nekam do krkonos??

Friduča

Oki, takže zatím eviduju tataráka pro 4 lidi :))) Konča to nedalbe... Hlašte se další :))) Miloši :)))) A co Honza ? Ten nic ??? Nechce taky jet ?

milos

podminka je, ze konca bude dlabat! dotaz - je nejaky doprovodny program? casovy itinerar?

Friduča

Kdepak doprovodný program není... Je to jen srazík, ale pokud máš nějakej nápad.. myslí, že ho uvítáme všichni.. Já můžu vzít aktiviti :)))) To je bezva hra, u které je velká sranda :))) My tam budeme okolo poledne a druhá parta okolo druhé.. Ivča s manžou nevím v kolik dorazí, aztím nepsala... ??? V kolik Ivčo ?

Ivča

My to máme kousek, takže se asi doma najíme a do jedné hod. jsme tam, možná i dřív. Nemám vzít kazeťák s kazetama nebo CD lidovek a dechnu? Že bysme měli podle čeho zpívat. A ten tatar má rád i Tomáš. Takže 5:-)))

irena

7, protože my oba si dáme taky .Ivko , klidně vem , jestli se využije uvidíme . Ale protože posledně jsme si nemohli na žádné písničky vzpomenout tak se určo shodí. A pak že šampík negumuje hlavu, tady máme důkaz.

Jan Cidrych
2x

Irinka tu našú. "Dejme rozum dohromady takhle už to nejde dál ,koráb naší dobré vůle v pití dávno ztroskotal ,vzhůru bratři k příčkám stěžnů napínejme plachty již ,nadějný nám vítr vane nebude už s pitím kříž " -nebo s hulením jak chcete .Hezký den přátelé oda na radost

milos

smarja, snad nechystate nejakou dechnoparty!? abyste me neprinutili chodit kazdou chvilku ven na cigaretu?

Friduča

Ivčo CD, klidně vem - kazeťák nemusíš v hospůdce je, takže to tam jen prdneme pokud budeme mít náladu.. ale určitě je vem... No Miloši, jsme samej zpěvák ( tak to jsi viděl iv PHA ) a na posledním srazu jsme si nemohli vzpomenout na písničky... :)))) Není to dechovka, jsou to vesměs známé texty - myslím, že většinové populace :))) Dobře takže tatarák pro 7 lidí - Miloš ne ? Miloši domluv se s Meganem - máme v autě místo.. rodiče nejedou, takže pokud chceš jet s náma Megan ti dá na mě kontakt a napiš, a´t se domluvíme... Megana nakládáme na Florenci v 9:50.

milos

ja pojedu urcite svym autem. uvazuju, ze se v okoli behem soboty jeste podivam na nektera zajimava mista v okoli, kam se mi nedari jinak podivat. Na chate stejne ubytovavaji az odpoledne. Zase aby clovek vydrzel do rana, ne? :- ) Takze odjezd z prahy uvazuju ted tak kolem 11 - 12 hodiny a kolem ctvrte bych mohl byt na Rezku. Jsem na nej zvedavy, naposled jsem na Rezku byl nekdy pred dvaceti lety a uz tehda to byla dost agro chalupa ... :- )) Tatarak beru jako samozrejmost v jakemkoli mnozstvi!!

Friduča

O.k. pokud chceš jet svým, tak jeď :))) Ubytují nás v okamžiku kdy dorazíme...Jelikož tam jezdíme už roky, tak já mám místa v okolí už prošlé... Ale třeba by se k tobě někdo přidal....Tak neřeknu ti přesně jak je to dlouho,ale nějakých dvacet let to bude, co tam můj muž začínal... Pak odjel do Ameriky a chalupu koupil jeho bratr...Tak třeba se znáte... Dobrá tatarák pro 8 lidí... Samozřejmost to není proto se ptám :))) Jejda já mám hladík. .mažu něco pojíst :))) Už se na vás těším :) )))

Lucie
8x

Zdravím všechny... je mi 30let a kouřila jsem cca 15let,děsná to představa.Mnohokrát jsem chtěla přestat kouřit a mnohokrát jsem se o to pokusila,leč marně.Vždycky jsem měla stavy,kdy jsem byla nepříjemná,mrzutá,vzteklá,kolikrát jsem večer brečela depresí,měla závratě...atd,prostě nejhorší abstinenční příznaky jaký k tomu patří.Kdo říká,že přestat kouřit je jednoduché a stačí jen chtít,tak má i nemá pravdu.Ano,člověk musí chtít sám a musí k tomu dospět z vlastního rozumu.Rady od kamarádů a rádoby radilů nepomáhají,protože přestat kouřit je velice těžké.Já k tomu dříve byla nucená manželem,který je nekuřák a vždycky jím byl a i když mu to vadilo,stejně jsem zase po krátké době kouřila.Pak jsem se jednoho dne rozhodla sama od sebe,že dnes přestanu.Přišlo to samo,bála jsem se při pomyšelní jaké mě čekají stavy a jak zase budu trpět a že to nevydržím.I přesto jsem do toho šla a dokouřila si poslední cigarety z krabičky a další si nekoupila.Absťák se dostavil během chvilky,byla jsem vzteklá a hooodně mrzutá.Druhý den ráno první rozlepení oka a už jsem myslela na cigaretu a pak během dne neustále.Nejhorší byly rituály,kdy jsem chodila kouřit,což bylo neustále ...ráno vstát, káva cigáro,odjezd do práce cigáro,příjezd do práce.cigáro..atd prostě najednou zjistíte,že cigaertu držíte pořád a PAK ne a co s tím časem,kdy najednou nikam nejdete???Takovéto co s rukama?To bylo strašné,vymýšlela jsem blbosti,uklízela,listovala v časopise aniž bych věděla co tam je,jen abych ten čas vyplnila.Silné abstinenční příznaky jsem měla cca 2měsíce,pak se to pomalu začalo lepšit,i když myšlenka na ni byla stále,už se prodlužovala až se stalo,že byl večer a já si řekla,ani jsem si nevzpoměla na cigaretu a byla jsem ráda.A jak se zdálo,že to nejhorší po 3měsících mám za sebou,přišlo překvapení v podobě dalších silných absťáků,kdy mi pusa jezdila a ta chuť ...no hrůůůza.Vždycky mi cigareta chutnala,těšila jsem se na ni a na kávu a o to jsem to měla horší přestat.Když bylo nejhůř,řekla jsem si,že to potrvá chvilku a pak bude zase jen líp a pro svůj pocit jak jsem dobrá jsem si do kalendáře psala týdny jak dlouho už nekouřím a pokaždé když jsem se na to podívala jsem byla pyšná na sebe.Dnes je to 7měsíců.Nemohu říct,že jsem nekuřák,spíš úspěšně abstinuji a věřím,že už budu celý život.Také vím,že stavy kdy ještě mi bude ouvej bude dost,ale když já trávila tělo tolik let nemohu chtít zázrak během chvilky.Mockrát jsem si říkala,že si dám jednu,ale vím,že dát si jednu znamená se znova stát kuřákem.V těch nejtežších chvílích jsem na to byla sama,ale o to víc na sebe člověk je pak pyšnější.A když bylo hodně špatně,chodila jsem bruslit a zaměstnávala se,tak abych vypudila tu myšlenku,že mám chuť,jedla hodně zeleniny a ovoce,což opravdu pomáhá a pak to přešlo.Žádná pilulka Vám nepomůže od chuti na cigaretu,jen ji zmírní a ten zbytek je jen na Vás.Klidně se bojte,že to nezvládnete,že těch krizí bude hodně,ale i přesto všechno jděte do toho.Bude Vám líp.A poslední věc,kterou bych zapoměla je okolí.Spousta lidí mi říkala jak je to supr a že drží palce a z každým setkání jsem slyšela tu závistivou větu...Furt nekouříš?S takovým tím tónem v hlase,že si přejí abych kouřila a já pyšně Ne Nekouřím.Určitě se našlo i pár,který mi to opravdu přáli.A určitě je fajn mít někoho s kým si o tom promluvíte když je Vám nejhůř,ale já to nedělala tak často,abych na ni...tu cigaretu nemyslela. Doufám,že jsem Vám aspoň trošku sdělila své pocity a jaké to je.Přeji Vám všem hodně hodně sil,pevné odhodlání a rozhodnutí za kterým si budete i v těch nejhorších stavech stát a věřte,že každým dnem to bude lepší a lepší i když to bude trvat o trochu déle :-)

Jan Cidrych
8x

Lucie jsi dobrá a lidi jako ty co si poradí bez šidítek mají větší šanci k úspěchu. Neberu šanci lidem se šidítky ale to už tak zkrátka je a říká se tomu NÁHLED. Ty jsi přišla na to ,že ANI JEDNU . A máš pravdu. Ještě Ti řeknu .Budou se od sebe vzdalovat chutě na cigaretu a najednou zjistíš ,že vlastně ten život bez cigaret ja fajn a to poznání bude Tvé vítězství. .Já měl naštěstí normální slušné inteligentní známé ,kteří když viděli ,že to myslím vážně tak mi ani nenabízeli ,respektovali MÉ PEVNÉ ROZHODNUTÍ .Nekouřím třicátý rok a přijde mi to jako samozřejmost.

Jan Cidrych
1x

Dobrý slogan NORMÁLNÍ JE NEKOUŘIT

Martin
21x

Pane Cidrychu, pořád píšete o vaší obrovské vůli. Proto nechápu, proč sem ještě píšete? Nikdo s vámi nechce diskutovat, s champixem nemáte jedinou zkušenost... "Já Vám sem psát nebudu ,co jsem chtěl říci jsem řekl ." (4. listopadu 2011 09:08:46) Pokuste se tedy ukázat tu silnou vůli a přestaňte sem přispívat, jak jste 4.11. sám napsal. Děkuji.

Jan Cidrych
8x

Vážený pane Martine .S champixem nemám zkušenost ale mám zkušenosti s odvykáním kouření a o to zde hlavně jde ne? Co se týká pochval. Tak paní Lucii jsem pochválil a je to na místě .Nemohu ale chválit zde některé co recidivují pětkrát do roka. Tato diskuze je SVOBODNÁ může sem psát kdo chce. Webmaistr má smysl por spravedlnost je to čestný člověk ,oproti Vám některým co mne napadáte ,že jste mne viděli kouřit a podobně. Abych sem nepsal ,tak se většinou ozývají Ti co mají problém dostáti svému slovu ,že nebudou kouřit. Zde plno recidiv a tak dovolte aby ostatní čtenáři viděli i někoho pozitivního ,kdo nekouří. Tak třeba paní,slečna Lucie jak napsala ,že dokázala přestat sama a já jsem pouze napsal ,že má NÁHLED a za tímto si stojím. Je třeba zářný příklad ,že jde přestat kouřit a že je to opravdu jenom otázka pevné vůle, Asi p.Lucii nezhodnotí recidivisti ale někdo kdo nekouří už delší dobu. p.Lucie je člověk ,který zaslouží VELKOU POKLONU . Ty nepíšeš o ničem ,Piš jak ty jsi přestal kouřit ,to mne zajímá? Přestal jsi za pomoci champixu anebo bez šidítek? Děkuji za odpověd.

jAN cIDRYCH
1x

Zde to není seznamka a cestovnicentrum ale svobodná diskuze o nekuřáctví a jak na to

Jan Cidrych
1x

pane Martine domlouvejte si chlastačky a srazy imeil zde to je o NEKUŘÁCTVÍ a ODVYKÁNÍ ZÁVISLOSTÍ Ostatně alkohol takém patří k závislostem a jde ruku v ruce s kouřením ,jedna závislost doplnuje druhou.

Cidrichu
2x

Tady je diskuze "" Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX? "" Ty zkušenost nemáš . Nás co lék na předpis užíváme napadáš . Šidítkami počínaje . Ty máš šidítko v hlavě . Snažíš se tady dělat image slušného člověka ale ji obyčejný hulvát . p.Hajdin taky pochopí až mu budeš třeba vyhrožovat soudama jako magistrovi na Abecedě . Svobodná diskuze tady je o CHAMPIXU. . Ty tvoje mentolky tady neřeší nikdo . A jak správně poznamenal pan Webmaister jak píšeš . -- korektně Webmaster . proč si pořád děkuješ tlačítkem děkuji ? To nechápeš že to je vidět že to děláš sám sobě opakovaně ze své IP adresy . Ty si fakt ubožák a ke všemu ulhaný .

Jan Cidrych
4x

Vážená PANÍ Lucie .Znovu jsem si podrobně přečetl Váš příspěvek a je to to samé ,když jsem kdysi popisoval vše o položení cigarety a následný život už bez cigarety. Naprosto stejné pocity a můžete na to udělat manuál jak na to a co za tím .Nápis ODVYKÁNÍ KOUŘENÍ.Výborný elaborát pro odvykací centra .Popisujete všechny průvodní znaky odykání kouření a vlastně jsem se tam i našel. Těm co se snaží přeji úspěch a jak vidíte JDE O TEN SPRÁVNÝ OKAMŽIK ROZHODNUTÍ.

irena

tak ti Lucko gratuluju, zvládlas to sama . Seš borec a ve všem máš pravdu. Ale druhá pravda je ta , že někdo není tak dobrej a nemá silnou vůli a přesto je odhodlán přestat kouřit. Potom ta pilulka pomůže . Ona fakt funguje. Já netvrdím , že to není svinstvo ,ale svou funkci plní.Přeju ti ať tvůj voňavej život bez cigarety úspěšně pokračuje.A občas si písni pro podporu.

Lucie

Všem Vám moc děkuji , champix jsem taky zkoušedla,ale pouze 14dní,bylo mi po něm strašně zle a bolel mě žaludek,takže odvykání probíhalo bez něho.Dříve jsem zkoušela vše možné,náplastě,po nich se mi motala hlava a svědila kůže,žvýkačky,to byl hnus...bléé ještě teď mám husinu :-)) a i prášky pod jazyk...to samé...fuj až nakonec prostě zjistíte,že to jsou jen psychycké berličky.Já měla a mám výhodu v tom,že doma nikdo nekouří a tudíž nemám to lákadlo a v práci (Jsem kadeřnice) si zákaznice moc zapálit nechodí a když jdou a vrátí se,uvědomuju si jak jsem strašně smrděla.A pak mě to zase nakopne a utvrdí v tom,že to vydržím.Někdo tady psal,že né každý je silný a má tu vůli to vydržet,tak mohu říct,že já byla ten nejhorší srab,už předem jsem věděla,že ten boj prohraju,že jsem slabá a už několikrát jsem se pokoušela přestat a nikdy jsem to nevydržela a tudíž jsem zase věděla do čeho jdu,ale prostě se to ve mě nějak zlomilo a zvládla jsem to.Taky zde někdo psal,že vydržel někouřit půl roku,rok dva tři a pak zase začal,ale je to přesně o té jedné cigaretě,kdy si člověk řekne,jedna neuškodí,zkusím to a pak z jedné jsou dvě a tři ...a po čase v tom jste zase.Přestat znamená NIKDY UŽ NEVZÍT ANI JEDNU. :-)) Uf to zas byla fuška..z jedné věty je tu román :-))Ale všem moc děkuji .

Friduča

I já se přidávám a gratuluji ti k 7 měsícům - jsi šikulka... Já jsem měla recidivu 3x a nekouřial jsem 5,7 a 11 měsíců - CHMP jsem zobala spíš méně ( než je doporučená dávka ). Nyní nezobu vůbec a mám stále načaté první balení, kdyby náhodou bylo potřeba... Práškům jsem také nevěřila ( jsem ke všem placebo skeptická ), ale řekla jsem si, že to trstnu a opravdu to funguje ! Cigereta prostě nechutná... Nutkání si zapálit člověka pochopitelně nezbaví - zde je potřeba to rozhodnutí, al zařídí, že když po tom hnusu člověk sáhne, tak ho nedokouří a típne... Průměrně inteligentní člověk po několika pokusech dojde k závěru, proč by to neustále testoval, když mu to nechutná ? Pak je určitá skupina, která zobe, chce přestat a tenhle okamžik nevyužije a kouří dál, až CHMP přepere a překouří... Přestane zobat a je tam kde začal... Což mi připadá škoda a hloupost.. Předpokládám totiž, když si člověk takový preparát koupí a začne ho užívat, tak přestat kouřit chce :))) S CHMP je to snažší, ale pochopitelně není samospásný... Takže já mám dnes měsíc a osm dní... A jsem za to ráda... Dneska mi ,, omylem ,, na obědě 3x nabídli cígo :))) Kamarád dorazil a říká - Ještě nekouříš ? Hmmm, tak já si jdu koupit krabku ( příležitostný kuřák a bral si ode mě ), pak dorazil jinej a říká ještě nekouříš ? Já, že ne.. A on a nedala by jsi si ? Já - tak i dala, ale nechci... A on - tak si dej.... :))) Pak odcházíme a další mi nabízí cígo a říká, počkej ještě si dáme jednu a pak půjdeme... .))) Koukám na něj...Zasmáli jsme se a já jsem v klidu počkala,až dokouřili :)))) A tak to bude celej život :)))

Jana

Ahoj Lucko, jsi dobrá, žes to zvládla sama, umím si představit, jak těžké to bylo. Akorát já si myslím, že je úplně jedno, jakou metodou člověk přestane, hlavně že přestane:)

milos

Fridučo, cestou tam se zastavim tady: http://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99ehrada_Desn%C3%A1 jak velke apartmany na rezku mame k dispozici? pamatuju jen takove ty ctyrluzaky a sprchy na chodbe :- )

rimankaaa

ahojky, tu sa plánuje zrazík vo veľkom, no a už dosť o tom tataráku, ja to maximálne zbožňujem a nejedla som to snáď 100 rokov :) normálne vám závidím!! :D

Friduča

Miloši, to nejsou apartmány, ale obyč jednoduché pokoje... Některé pokoje mají koupelnu a záchod a některé musí na chodbu ( myslím, že ke dvoum, nebo třem pokojům je ta sociálka na chodbě ). Jukni na net... http://www.penzionrezek.cz/ My asi budeme kvůli hafákovi spát v maringotce na zahradě :))) Je tam totiž nejméně schodů... A já jí mám docela ráda.. jednou nás tam spalo dokonce šest :))))

Megan

Končo, ty pojedeš v sobotu se Stenlim? Fridučo, napiš mi na mail tvoje tel. číslo. Mám jinej telefon a tvoje číslo mám ve starém mobilu, kterej je na opravě. Jinak moje číslo je pořád stejné

milos

ja teda tvrdim v okoli, ze proste diky inverzi v udoli jedu s kamarady na pivo nekam do hor a jelikoz sice s cigaretami jsem zkoncoval, nicmene s alkoholem jeste ne, tak doufam, ze se nekdo chysta se mnou pit az do rana??

Megan

Já se klíďo hlásím. Su holt stará násoska:-)

irena

Ty jo. Ta diskuze už o něčem je . Asi to bude pěkný točo. A to počasí nám musí vyjít .Už se moc těším jak si všichni pěkně zachlastáme a zahulajdáme. Jani a s tím nekouřením máš pravdu ,je to jednojak hlavně že nekouříme.

Ivča

No hezky jste se rozchlastali. Já to zase včas utnu a pojedeme domů. Asi bych vydržela s váma do rána a mám pak druhý den strašný stavy. Takže lepší být doma a nikomu nebýt na očích. Vždycky jsem si myslela, že jsem po flámu přehulená a je mě blbě z cigaret, ale co nekouřím, tak se to o moc nezlepšilo. Ale nemůžu si pomoct a vždycky se zmažu. Rimanko, proč si tatarák neuděláš doma, když ho tak zbožňuješ? My ho máme k večeři každou chvíli. Někde v masně i prodávaj připravený čistý maso, jenom se to zamíchá. Fridu, mě už nikdo cígo nanabízí, ale takový ty kecy jako "ještě nemáš vyhráno" ap. to občas padne. Je to fakt jen o závisti. Je pár lidí, co mě to přejou, ale většinou záviděj. Je to smutný, ale je to tak. Tak užívejte jarní počasí. V sobotu má prát slunce, možná posedíme venku. Deky sebou a uděláme piknik v trávě. Už se na vás těším.

Pravdivý Cidrych
1x

Vareniclinum jsem nikdy neužíval tudíž nemám co k tomu dodat . Oni mě za moje hulvátské chování zakázali diskuze na doktorka.cz, odvykanikoureni.cz a alkoholik.cz tak nemám kde ukazovat jaký jsem zlý člověk . Óda na Cidrycha pravdivého .

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce