Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

potrebuji zhubnout....rady pls piste na maily..

Ahojky...Jsem mlada ... Jsem vysoka 168cm a vazim 67 kg. Stale se snazim drzet diety.. ale vzdy to nevydrzim... a snim vse na co prijdu, .. CHci byt konecn hubena a zhubnout 10 kg.. v nejkratsi dobe. prosim,pomozte mi a piste na muj mail... [email protected] diky vsem

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
lilly

PROSÍM PORAĎTE mi jak zhubnout rychle a snadno. prosím,pomozte mi a napište na můj E-mail.... [email protected] moc vám dekuji

Kikina

Já jsem poměrně rychle zhubla při cvičení a když jsem brala slimax normal. To stačilo. Žádnou šílenou dietu jsem držet nemusela... :-)

lilly

A pomohl ten slimax nějak, nebo to byl jen doplněk?

Kikina

Podle mě to mělo velkou roli. Můj názor je ten, že kdyby slimax normal nebrala, tak bych nejspíš tak rychle nezhubla... Ale to je jen můj názor a můj pocit.

lilly

Až tak, jo?! Tak to mě dost překvapuje. Většinou totiž slýchám na takové podobné doplňky jen samou kritiku...

Rika

Hej no taky jsem čuměla fakt že jo!!!!! Slimax je jednička, díky němu jsem jak tyčka :D ne sranda...ale jako pomohl jak cyp

Marek

Chci to koupit ženě na Vánoce. myslíte, že je to vhodný dárek? Děkuji za odpověď

janca

ahoj, já jsem pomocí těchto "zázračných" doplňků také několikrát hubla..a vždycky jsem trochu zhubla a víc přibrala, ted naštěstí hubnu rozumně a je to fajn :)

Linda

co znamená rozumně? :) já se snažím už někollik let a bez větších výsledků... ne že bych byla "bečka", ale prostě se mi nedaří hubnout na požadovaná kila

Janca

No já si nechala poradit od profíků (jídelníček, systém...) a od té doby je to úplně jiná liga :)

Šulda

Vidím to stejně...se slimaxem jde hubnutí jednodušeji...ale rozhodně nepočítejte s tím, že sníte dvě pilulky a budete si moc pískat...to si budete muset počkat na jinou magii :D

Míša

Ahoj, nejlepší metodou, jak zhubnout, je dopřát si častěji milování. Pak se pěkně zformuje postava a kila jdou dolů samy. Proč kupovat drahé preparáty. Kupuji pouze lubrikační gel!

Helena

Tak to jsem měla podobně, akorát jsem si navíc trošku upravila jídelníček. ale taky nic zásadního, jen jsem omezila nutellu o půlnoci atd. :D

tereza

Ahoj všichni....potřebovala bych radu jak zhubnout... ideálně 10 kg...ale dám cokoliv i za 6 kg...... měřím 160cm a vážím 65 kg:-( sem zoufalá.... není mě ani 15 takže chci bejt pěkná holka...a zatím su dost oplácaná:-( jestli máte někdo radu tak pište na meil [email protected] děkuju moc za rady

Mája

Nejsi sama, s věkem, vejškou i váhou jsem na tom upe stejně a zrovna nadšená z toho nejsem, hlavně když si mam kupovat něco na sebe :( Kdyby se našel někdo ochotný s nějakou uskutečnitelnou radou ... [email protected]

Valinka

Zdravím, mě se teď konečně po několika letech podařilo pořádně zhubnout. Ale řeknu vám, že to nebylo vůbec jednoduché... Měřím 160 cm a vážila jsem 63 kg. Všichni mi sice říkali, že to vůbec není hodně, ale já jsem si prostě připadala neuvěřitelně tlustá, a tak jsem se snažila zhubnout... Nejdříve jsem samozřejmě jako každá jiná vyzkoušela nejrůznější "účinné" diety... To bych řekla, že mi tělu vůbec neprospělo... Tak jsem začala chodit pravidelně do posilovny... Jenže ani to moc nezabralo. Tak jsem k tomu začala brát i slimax normal a samozřejmě jsem maximálně zredukovala jídelníček. Až toto zabralo a teď se konečně cítím fajně a nemusím se vymlouvat před každou návštěvou koupaliště. :-)

Terka

Souhlasím tady s paní... Slimax je fajn, ale musí se brát přesně podle návodu. jsem s nim ale taky moc spokojená, takže doporučuju vyzkoušet. Za to stejně nic nedáte =)

Lenička

Já beru Slimax Femmi a taky jsem spokojená. Asi je to hodně podobné... :-)

Šárka Gadlinová

Taky jsem s ním teď začala a taky vidím samé pozitivní výsledky. Navíc jak se říká: "Za zkoušku nic nedáš."

Lucka

Hej tak to plně souhlasím! jako navíc má ten slimax luxusní cenu! :)))) takže žádné velké investice

Lamička

To teda ma!!! Za takovy peniz takove vysledky, bomba! Jsem ho koupila ted na vanoce segre, tak jsem zvedava co mi na to rekne :D ale snad bude rada ..jako je to spise jen takovy doplnkovy darek

Míša

U mě to zase tak skvělé (jak tady píšete) nebylo. Asi před půl rokem jsem začal brát slimax femma. Byla jsem nalákaná nejen na krásné reklamy, ale taky na všechny ty pozitivní ohlasy. Čekala jsem od toho asi příliš... Každopádně jsem zhubla jenom asi 5 kg za celý půl rok, což tomu nejspíš přispěl i nový jídelníček a trocha pohybu jednou za čas. Takže se slimaxem pozor - klidně ho užívejte, ale neočekávejte od něho příliš velké zázraky!

Maruška

Tak to já bych to neviděla až zas tak černě. Já jsem to začala brát asi před měsícem a okamžitě jsem zhubla pět kilčo a další jdou pořád dolů. Já s tím mám teda hodně dobrou zkušenost

Šulda

já bych řekla že to je vlastně jedno a to samé..akorát že femi je přizpůsobený více pro ženy od 40 let a slemax normal mohou brát i nižší věkové kategorie :-)

Kája

já se snažila to řešit přírodně, pomocí pohybu a zdravé výživy a je to jen o zvyku, opravdu to funguje, akorát chce to výdrž

Slívka

A co to znamená "brát přesně podle návodu"? Chci si slimmax totiž koupit, ale bojím se, že bude hned vypotřebovaný.

Maruška

Znamená to, že ho budeš muset brát 3x denně po dvou tobolkách. Takhle ti vydrží asi půl měsíce nebo měsíc, pokud ho budeš brát jen po jedné tobolce. Nevím, zda je to pro tebe "že bude hned pryč", ale podle mě je to super! Já jsem totiž vždy narazila na přípravky, které se musely brát v mnohem větším množství a mnohem častěji!

Kaczenka

A nemají nějaké větší balení slimaxu femi, abych si mohla už dopředu udělat zásoby?

Maruška

No mají buď 90+10 tobolek nebo 90 tobolek. Větší balení nemají. Ale jelikož se už blíží Vánoce, tak možná připraví nějakou speciální dárkovou sadu. :-)

Natka

No...zatím žádnou vánoční sadu nepřipravili :( škoda...šiklo by se mít něco do zásoby..ale já si vždy objednávám dva najednou minimálně :-)

LáraFára

Přesně tak..já ze začátku chtěla ušetřit, aby mi vydržel déle a brala jen jednu tobolku no a na houby..tak pak jsem dostala zpětnou vazbu na to, že si za to můžu sama, protože to neberu dle návodu...teď už to beru dle návodu a výsledky se už dostavili :-) i tak se to pořád vyplatí :-) akorát by to mohli prodávat třeba za 500 a jednou tolik O:-)

Lucie

a nejlíp kdyby to bylo rovnou zadarmo ne? :D vy mě někteří fakt bavíte, úplně luxusní cena a stejně se najde někdo komu to příjde dost :D :D

Holky.Je jasné,že samo to nepůjde asi nikdy ,dát dolů nějáké to kilčo,ale vím jak na to ,aby jste pro to udělali jen minimum a výsledky určitě budou.Jestli chcete poradit tak mi napište na maila.Budu se těšit.

Rev.Dr.Herry Mark

dobrý deň, Sme legitímne seriózne peniaze veriteľa. Získanie legitímna úver bol vždy veľkým problémom pre klientov, ktorí majú finančne needs.Nationwide úver Veritelia bola akreditovaná veriteľa rada rozdávať pôžičky na 3%, aby miestne i medzinárodnej klientov. my bola daná česť stretnúť svoje finančné problém needs.The úveru by ťa zastaviť od získania úveru, ktorý potrebujete, a robili, že rozdiel v poskytovaní úverov priemysle. Dávame sa úver v rozmedzí od $ 5, 000.00 na maximum 5.000 dolárov, 000,00 jednotlivcom v ktoré potrebujú finančnú pomoc, ktoré majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, aby investovali na podnikanie atď Služby, ktoré poskytuje, patrí: ** Refinancovať * Home Improvement ** Investičný úver * Konsolidácia dlhu * Obchodné úvery * Osobné pôžičky * Medzinárodný úvery. Po odpovedi, dole je úver formulár žiadosti 1. Celé meno ......... 2. Krajina ........... 3. Štátna ................ 4. Zamestnanie .......... 5. Telefónne číslo ....... 6. Vek .......... 7. Účel úveru .......... 8. Rodinný stav ...... 9. Sex ............... 10. mesačný príjem .......... 11. Suma potrebná ............ 12. Doba trvania úveru ................ Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: [email protected] V potvrdení týchto detailov, pošlem vám dobre vypočítaná Prepravné podmienky pre sumu, ktorú požadujete. S pozdravom, Pani Lilian Morgan ..

Rev.Dr.Herry Mark

dobrý deň, Sme legitímne seriózne peniaze veriteľa. Získanie legitímna úver bol vždy veľkým problémom pre klientov, ktorí majú finančne needs.Nationwide úver Veritelia bola akreditovaná veriteľa rada rozdávať pôžičky na 3%, aby miestne i medzinárodnej klientov. my bola daná česť stretnúť svoje finančné problém needs.The úveru by ťa zastaviť od získania úveru, ktorý potrebujete, a robili, že rozdiel v poskytovaní úverov priemysle. Dávame sa úver v rozmedzí od $ 5, 000.00 na maximum 5.000 dolárov, 000,00 jednotlivcom v ktoré potrebujú finančnú pomoc, ktoré majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, aby investovali na podnikanie atď Služby, ktoré poskytuje, patrí: ** Refinancovať * Home Improvement ** Investičný úver * Konsolidácia dlhu * Obchodné úvery * Osobné pôžičky * Medzinárodný úvery. Po odpovedi, dole je úver formulár žiadosti 1. Celé meno ......... 2. Krajina ........... 3. Štátna ................ 4. Zamestnanie .......... 5. Telefónne číslo ....... 6. Vek .......... 7. Účel úveru .......... 8. Rodinný stav ...... 9. Sex ............... 10. mesačný príjem .......... 11. Suma potrebná ............ 12. Doba trvania úveru ................ Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: [email protected] V potvrdení týchto detailov, pošlem vám dobre vypočítaná Prepravné podmienky pre sumu, ktorú požadujete. S pozdravom, Pani Lilian Morgan ..

Milka

Mě pomohl čaj TRF od miss cosmetic podporuje nějak spalování takže se celkem dost potím, ale nepřidala jsem žádný pohyb a jím pořád stejně a mám za poslední 2 měsíce dole už 4 kg. Fakt to mohu jedině doporučit.

petra fitness

Kazda z vas je jiny typ ve spalovani a nabirani. Je potreba si neco malo precist o somatotypech lidskeho tela. Zakladem hubnuti je to aby prijem energie tvoril mene nez vydej , cviceni je potreba pro vyssi vydej energie a zdaleka neni potreba fitka. Je potreba si o tom neco precist.

SCOTT DONALD

Proč potřebujete rychlou půjčku, pokud to, kontaktujte nás jako e-mail: [email protected]

Vanda

To si děláte srandu? že tady cpete reklamu na půjčku? Já jsem tady přišla pro radu a tohle mě fakt dostalo jaký zoufalec si myslí, že je kačer donald a dostane od někoho email s prosbou o pujcku? No k věci. Prosím vás není tady někdo kdo hubne se Slimaxem? Líbí se mi, že stojí kolem 300 Kč to je dobrá cena na poměr kolik stojí ostatní spalovače.

Kateřina

Ahoj, pokud chcete opravdu zhubnout, tak jediné možné řešení je cvičit a upravit jídelníček, žádné jiné "zázračné metody" nefungují, vím to z vlastní zkušenosti :) Mě pomohla výživová poradkyně, stačilo udělat základní analýzu tuků, svalů, upravit jídelníček a zařadit nějaký smysluplný pohyb.

Renata
1x

Naprosto souhlasím! Mě pomohla kvalitní strava a pohyb. Hodně jsem omezila sladkosti, pečivo a smažené jídla. Fakt je dobré se zajímat co obsahuje jídlo které si kupujeme, počátkem od obsahu masa v šunkách, po obsah jogurtů - hodně jich je mega sladkých a obarvených barvivem, beru jenom bílý a raději si tam doma nakrájím jablko nebo jiné ovoce. Mám to výborné a bez barviv a zbytečného cukru...hodně jsou dobré také ryby, ať už normálně k obědu nebo domácí rybí pomazánky. Opět doporučuji raději nakupovat v rybárně a zajímat se odkud jsou...já beru ze Seefish a zůstalo mi to doteď i když už moc nechci hubnout, maximální spokojenost. Dnešní potravinářský průmysl bych nazvala spíše chemickým, takže hlasuji určitě pro návrat k menším specializovaným prodejcům, ať už to jsou rybárny, řezníci, či farmáři. ;) Přeji pevnou vůli!

kača075

AHoj,Být tebou,moc prášky nepoužívám, já to zkusila a a) mi vůbec nepomohly b) mám z nich zdravotní potíže:/ nejvíce mi teda pomohlo cvičení..zkus si najít na yt videa, také mi moc pomohla má pojišťovna(211),protože má program a dá ti rady:-) hodně štěstí!:-)

Lucinka

Tak mě zase právě prášky hodně pomohly. Hubla jsem mnohem rychleji než třeba jen s dietou a cvičením. Navíc my právě zlepšily zažívání i imunitu (už jsem přes rok nebyla nemocná ani nachlazená) (Konkrétně užívám slimmax)... Takže záleží na tom, co komu sedne a co od toho chce.

Pavlínka

Ahojte holky, už od puberty jsem celkem větší holka. Dalo by se říct krev a mlíko na druhou. Když mi bylo 15-16 snažila jsem se zhubnout. Tehdy se mi to podařilo, jenže ne na dlouho. Teď se jen sem tam hýbu, každý den chodím se psem ven, ale pořád mám pořádnou prdel. Chtěla bych být krásně hubená a štíhlá. Nevím jak. Poradíte mi, prosím někdo? A má smysl si kupovat nějaké hubnoucí prostředky typu fatburner, fatzero nebo slimmax femi?

Petra

Doporučuju upravit stravu, protože neboť budete nejspíš podvyživená, i když na to nevypadáte. Určitě vám bude chybět řada látek, minerálů a vitamínů. Do jídelníčku bych zařadila velké množství ovoce, zeleniny a masa. Všechno ostatních bych buď úplně omezila, nebo snížila množství. Přípravky můžete užívat. Nejsou na škodu. Sama sice s žádným nemám zkušenost, ale řada žen tady i na jiných fórech doporučuje ten slimax.

Pavlínka

A jaké potraviny myslíte těmi, které bych měla vyřadit? Samozřejmě je mi jasné smažené apod., ale jestli do toho nemyslíte ještě něco? A jaký slimax bych si měla vybrat - femi nebo normal? Vůbec se v tom totiž nevyznám, ale chci konečně začít hubnout a konečně se do toho pořádně pustit, takže chci mít všechny potřebné informace.

Petra

Tak kromě smaženého je to taky příliš tučné, některé mléčné výrobky jako jsou hodně slazené nápoje nebo jogurty, nebo taky čočka. I když se totiž zdá čočka jako zdravá potravina, je poměrně energeticky náročná a proto se úplně k dietě nedoporučuje. Slimax si vyberte jaký chcete. Ten femi je odlišný jen ve složení. Mě se na něm líbí to, že obsahuje tu lěnnou vlákninu, která zmírňuje pocit hladu, což by vám taky mohlo pomoct. Jinak se rozhodněte sama.

Pavlínka

A mám se připravit na nějaké vedlejší účinky?

Petra

Tak mohou se objevit mírné žaludeční a střevní obtíže, např. řídká stolice, mírný průjem, říhání, nadýmání a zácpa. Nežádoucí účinky většinou do 3 dnů zmizí. Takže to není nic hrozného. Spíš to chce, aby si na to tělo zvyklo a začalo dělat přesně to, co chcete. Hlavně pamatujte na to, že to musíte brát pravidelně. Jinak to nebude mít vůbec žádný účinek

Pavlínka

Tak to není žádný problém. To je v pohodě! A co když se mi ale zrovna nebude chtít jít třeba do posilovny?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce