Inzerce

Nehormonalni telisko? Mate nekdo zkusenosti?

Ahoj chtela bych se zeptat, brala jsem necelych 3/4 roku Hormonalni Antikoncepci, kterou jsem ze zdravotnich duvodu musela vysadit a brani hormonu uz nejspis nehrozi, tak premyslim o nehormonalnich teliscich goldlilly ci silverlilly, problem je, ze jsem jeste nerodila, takze nevim, jestli by nebyl problem. Je tu nekdo, kdo ma nehormonalni telisko a jeste nerodil? Predem dekuji za odpovedi.

Inzerce
Odpovědi
Alessa

Ahoj, no, problem to neni, gynekolog ti rad poradi, nicmene, musis dodrzet maximalni lhutu pro telisko v tele (je to nekolik let) mohlo by pak zarust, ale i tak to neni problem odstranit. Dalsi vec je peclive si vybrat, kde ti telisko voperují, sestřenice dostala ošklivý zánět...

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. září 2008, 19:55:08

Veronika

Dobrý den nedávno jsem si nechala zavézt nehormonální tělísko za měsíc a pul jsem bohužel zjistila že jsem v 5 týdnu těhotenství nevím jestli to bylo chybou špatně zavedeného tělíska nebo samotným tělískem ale ráda bych věděla kdo v tomto případě platí mini interupci.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. května 2014, 12:46:21

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 58 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavlína (Po trhání osmiček) 2. prosince 2016, 16:56:57

Dnes jsem byla na stoma-chirurgii na vyříznutí a vytažení pravé dolní osmičky..sedim v… Diskutovat

• Hanča (Otitida - zánět středního ucha) 5. prosince 2016, 21:34:55

Děkujeme za Bactoral. Naši Haničku zbavil opakovaných zánětů oušek. Je krásné pozorovat,… Diskutovat

• Jana (Kompresní punčochy) 30. listopadu 2016, 16:03:06

Dobrý den . Chtěla bych se zeptat na to jak dlouho po operaci pupeční kýly mám nosit… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.