Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

hlen,dusnost,sipot,svirani v krku

uz asi 4 mesice me boly v krku,napravo,tam kde mame dulek,po ranu se mi chce neco vykaslat,ale jen tezko vykaslu trochu hlenu,zluteho,jako kdyby me tam porad neco sedelo,a k tomu me boly jazyk ale az na koreni,a jako kdyby se mi sviral krk.trpim dusnosti.muj prakticky doktor ,mysly,ze mam reflux jicnu,mam na to lanzoprazol hexal,je i v Cechach.jim ty tablety asi tyden,ale porad jako bych se dusila,ne porad ale za den 1.-2x.krk jako bych mela stale ve sveraci kazajce,na plicich kamen,jazyk koren jako mrtvy a jako by i polykani se zpomali.byla jsem u krcniho,koukal se mi do krku kamerou a nic.je to opravdu neprijemne.myslite ze se tak chova ,reflux jicnu?na gastroskopii jsem jeste nebyla.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
pondra
11x

zdravim,mam neco podobneho ale ne az tak,mam v krku jako kdyby jeden hled ktery nejde spolknout,strasne mi to vadi po psychicke strance:-( co mam delat diky za rychlou odpoved popripade radu

Jana
10x

Právě chodím na rehabilitace a sestra zjistila, že nesprávně dýchám. Vůbec jsem neroztahovala žebra a tím bylo mé dýchání plytké. Přečetla jsem moře článků a poradila se se svým doktorem a potvrdilo se mi, že plíce na nedostatek vzduchu reagují vytvořením hlenu. Takže se naučte správně dýchat. Změnu pozoruji. Hlen ustupuje a zápach vytrácí.

eliška
11x

Nápodobně taky mě trápí hlen, ale pouze od té doby co jsem měla kašel a rýmu. Té jsem se zbavila, ale ten hlen mam hlavně po ránu a nejde ani vykašlat. A díky němu se mi blbě mluví a mám nepříjemný pocit v puse.

ondra
1x

dobri den mam to samy dr.mi napsala omeprazol a taky kvuli tomu spatne a budy mne to a doktorka mi rika ze to tam mam cisti

raky15
19x

dobry den mam rano v krku hlen a stoho mi je špatně pořad se mi zveda žaludek stoho prosim co bych měl proti těm hlenum udělat diky

Roman
7x

Zdravim ja už se snažím potíže s hleny odstranit přes 2 roky vyzkoušel sem snad všechno od antibiotik až po bylinky a nic nepomohlo . Už ani nedoufám, že to nekdo dokáže vylečit :( ... kdyby někdo veděl co stím ,,,pište díky

Michal

Prestat kourit

Zuzana

Ne? Tak mě bylinky pomohly. Já jsem si je koupila v pastilkách od herbalmed a ty mě sedí. I chuť je fajn a jsem ráda, že jsem našla něco přírodního.

Dobrý den, už přes týden mě trápí kašel a tvorba hlenů, které mi ale nejdou vykašlat, usazují se v krku a dusím se. Trochu pomáhá Vincentka, co s tím? Děkuji Nežádalová

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce