Inzerce

hlen,dusnost,sipot,svirani v krku

uz asi 4 mesice me boly v krku,napravo,tam kde mame dulek,po ranu se mi chce neco vykaslat,ale jen tezko vykaslu trochu hlenu,zluteho,jako kdyby me tam porad neco sedelo,a k tomu me boly jazyk ale az na koreni,a jako kdyby se mi sviral krk.trpim dusnosti.muj prakticky doktor ,mysly,ze mam reflux jicnu,mam na to lanzoprazol hexal,je i v Cechach.jim ty tablety asi tyden,ale porad jako bych se dusila,ne porad ale za den 1.-2x.krk jako bych mela stale ve sveraci kazajce,na plicich kamen,jazyk koren jako mrtvy a jako by i polykani se zpomali.byla jsem u krcniho,koukal se mi do krku kamerou a nic.je to opravdu neprijemne.myslite ze se tak chova ,reflux jicnu?na gastroskopii jsem jeste nebyla.

Inzerce
Odpovědi
pondra10 poděkování

zdravim,mam neco podobneho ale ne az tak,mam v krku jako kdyby jeden hled ktery nejde spolknout,strasne mi to vadi po psychicke strance:-( co mam delat diky za rychlou odpoved popripade radu

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. ledna 2009, 10:39:17

Jana9 poděkování

Právě chodím na rehabilitace a sestra zjistila, že nesprávně dýchám. Vůbec jsem neroztahovala žebra a tím bylo mé dýchání plytké. Přečetla jsem moře článků a poradila se se svým doktorem a potvrdilo se mi, že plíce na nedostatek vzduchu reagují vytvořením hlenu. Takže se naučte správně dýchat. Změnu pozoruji. Hlen ustupuje a zápach vytrácí.

16. ledna 2009, 09:07:21

eliška11 poděkování

Nápodobně taky mě trápí hlen, ale pouze od té doby co jsem měla kašel a rýmu. Té jsem se zbavila, ale ten hlen mam hlavně po ránu a nejde ani vykašlat. A díky němu se mi blbě mluví a mám nepříjemný pocit v puse.

30. května 2009, 13:21:10

raky1519 poděkování

dobry den mam rano v krku hlen a stoho mi je špatně pořad se mi zveda žaludek stoho prosim co bych měl proti těm hlenum udělat diky

3. září 2009, 08:36:29

Roman5 poděkování

Zdravim ja už se snažím potíže s hleny odstranit přes 2 roky vyzkoušel sem snad všechno od antibiotik až po bylinky a nic nepomohlo . Už ani nedoufám, že to nekdo dokáže vylečit :( ... kdyby někdo veděl co stím ,,,pište díky

31. ledna 2011, 14:36:17

Zuzana

Ne? Tak mě bylinky pomohly. Já jsem si je koupila v pastilkách od herbalmed a ty mě sedí. I chuť je fajn a jsem ráda, že jsem našla něco přírodního.

21. ledna 2015, 09:09:42

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • viera (lexaurin a závislost) 9. prosince 2016, 13:09:17

Ako sa odučiť od Lexauvrínu,poradte prosím Diskutovat

• Jaroslav Spurný léčitel - píší o něm všude na webu: (Léčitelé a bylinkáři) 8. prosince 2016, 00:00:23

Pan Jaroslav Spurný - prý léčitel: toto jsem našel na webu, hm, zajímavé, takže je to… Diskutovat

• Ryan Honza (Roztroušená skleróza – boj na celý život) 9. prosince 2016, 00:38:53

O nemoci jsme se dozvěděl ve 14ti letech ,a dost pochybuju ,že mi to způsobily deprese :) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.