Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

AE na obličeji

Je mi 21 let a AE mam od mala. Kolem 18ti se to zlepsilo, ale nyni se ekzem zase vratil a to zejmena na obličeji. Nejhorší je to kolem očí, kde mám tmavé fleky a pravé víčko už mám tak zvrásněné, jako stařena. Možná je to pouzíváním kortikoidů, mažu si hydrokortison, sice zabere, ale musela bych si ho mazat kazdý den. Celý obličej mě pořád svědí a nedá mi to se nepoškrábat. Ložiska mám dále kolem rtů, na tváři a na čele. Doktorka mě nyní předepsala francouzskou kosmetiku LA ROCHE -POSAY. Je to docela drahá zálezitost, tak se chci zeptat jestli s ní máte nekdo zkušenost, zda funguje a jestli mam do toho jít... Jinak ted poslednich 14 dní se mažu konopnou mastí. Po prvním namazání se mi ekzem výrazně zlepšil, ale za pár dní uz to moc nepomáhalo :( Na noc si ji ještě mažu, ale kolem těch očí to vubec nezabírá. Děkuji všem za odpověď

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Vaclav

Mám obdobnou zkušenost s konopnou mastí a opravdu pomáhá jen omezenou dobu. Zdá se, že mnohem lepší je pupalkový olej. Také musím doporučit omytí naředěným kvasným octem v poměru co snesete. Trošku to pálí, ale pomáhá. Kdysi jsem odhodil všechny kortikoidy, začal s vegetariánstvím. Opravdu jsem bez těch léků vydržel pár let. Jen mýdlo s jelenem a ocet. Co jím maso, je to horší, proto hledám dál co by zabralo definitivně. Zatím tedy nejlepší kombinace pro mne je mýdlo nebo šampon na stresovou pokožku, ocet a pupalka. S pozdravem J.V. Litvínov

Johanice

Vážení, nejste moc zaměření na svůj zdravotní problém a přitom jste zapomněli - zabývat se základní otázkou! Co na to říká moje tělo a proč mám tento zdravotní problém! Nechte si nejdříve udělat kompletní zdravotní prohlídku a zjistit, hlavně, jak na tom je Vaše tělo se zásobami vitamínů! Na něco totiž Vaše tělo reaguje a tato nemoc je jako protest na to jak s ním zacházíte! Mám produkt, který pomohl i mě, ale to chce "vzít rozum do hrsti" a zapřemýšlet! Správně jste došli k závěru. že některá jídla váš stav zhoršuje a proto je nezbytné jídelníček upravit a upravit také četnost podávání stravy, tím myslím dodržet cyklus - snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře! Tím nemusíte do sebe "ládovat" velké množství stravy a právě úpravou množství přijímané stravy - můžete též zhubnout a to bez námahy! To jen na okraj! Doplněním potřebných živin a vitamínů zlikvidujete postupem doby i Vaše zdravotní problémy!!! [email protected]

Theodor

Jediný 100 % přírodní krém, který úspěšně léčí atopické ekzémy - Ovoderm. Jde o balzám na bázi vaječného žloutku a gemmoterapie.

Katka Uhlirova

Ja jsem mela ekzem od malicka,je mi 26let.Ma dcera ho mela take,mela jsem ho i na vickach,takze moc dobre vim co to je.Opuchle vicka,cervene,a kazdy se jen pta z ceho to mas?Od te doby co pouzivame pripravky firmy Missiva jsme s dcerou uplne bez ekzemu.Pili jsme potravinovy doplnek fytotonic.Telo se musi vycistit zevnitr.A peru v pracim programu,ktery jako jediny v CR neobsahuje fosfaty(hnojiva),zeolity a plavenou kridu.Toto vse zustava na obleceni a kdyz se clovek poti,tak mu to jde do pokozky.Mazala jsem se kremem s kozi syrovatky,a take jsou tu vyborne sprchove gely,cistici pripravky,ktere Vam nedrazdi ruce,a leci ekzem.Je tu take vyrobek na lupenku,ktery ji krasne zmirni.Muzu poslat vice informaci.katka.jarosova@t-ema il.cz

Lada

Pani Jano.Sice bylinky jsou hezka vec,ale ma pravdu Katka.Ne ze bych chtel delat reklamu,ale vim od pani lecitelky,ze problem je vevnitr v tele a to znamena, nejdrive se vycistit vnitrni organy a organismus celkove.Kortikoidy je to nejhorsi,co clovek muze udelat.zustavaji potom vedlejsi ucinky a znam pani,ktera je kvuli tomu v plnem invalidnim duchodu,napadlo ji to slinivku a dalsi organy.Nebo si poridte turecke lecive rybicky,ktere taky ekzemy dokazi vylecit,ale jen nektere.Proste bych nejdriv zacal vycistenim vnitrnich organu,navstivil nejakeho lecitele/dobreho/ aby Vam vycistil slinivku.No a pak bych zkusil ostatni basteni bylinek a pod.Uspech se urcite dostavi.

Atopička každým coulem

Ahoj.. mám ekzém hlavně kolem úst, doktorka mi také doporučila La roche posay... namazala jsem se jím všeho všudy tak 3x, ale výsledek žádný:( bohužel....nicméně to neznamená, že jiným by to nemohlo pomoci...těžko říct

Marcela Zahatlanova

Chci se s váma podělit o zlokvidování exému během pár dnů navždy:-). Na krku se mi objevil exém, zničeho nic. Zvětšoval se, svěděl a rozlézal dál po krku, z čeho jsem měla panickou hrůzu, že si budu muset kupovat už jen roláky a možná i kuklu, pokud to půjde takto dál. Dávala jsem si na to všechno možné co mi radili, od kokosového oleje po Aloe vera přímo s květináče a nic. Nakonec jsem si přečetla z knihy o vitaminech od Adelle Davis (mimochodem užasná kniha), že na exem by měl člověk zvýšit dávku vitaminu B-komplexu a taky si ten exém B-komplexom potírat. Udělala jsem to a výsledek byl hned. Cítila jsem sice pálení,ale exém se každým dnem zmenšoval a zmenšoval, až nakonec zmizel. Úžasné. Opravdu doporučuji. Kupte si kvalitní B.komplex, doporučuji Dr. Vitamin od firmy Zdrave-vitaminy, a potírejte si pořád exém od rána do večera a on zmizí. Jinak za vším je nedostatek vitaminů. a když najdete příčinu, dokážete ji i pak odstranit. Zjistěte: Pravda o vitaminech na zdrave-vitaminy.cz Budu ráda, když to vyzkoušíte a napíšete mi, jak vám to pomohlo :-), na email: [email protected] S láskou Marcela

zdenka

Hezký den, pokud trpíte Vy nebo Vaši blízcí atopickým ekzém,lupénkou či jinou kožní chorobou, pomůžu Vám tuto nemoc výlečit. Ve všem Vám ráda poradím a pomůže. pro více informací mi napište. [email protected]

Jana

já jsem od malička měla AE a pomohly mi až bylinkové přírodní kapky. Je pravda, že jsem je užívala dlouhou dobu, protože se mi AE v těle hromadil asi 22 let, ale výsledky jsou zaručené a já dneska bez atopáku. Za tyhle bylinky dám ruku do ohně. Napište si o více info [email protected]

Lucka

Dobrý den o jake byliny se jedná?Dekuji Lucka

Petra Vondráková

ahojky, já měla atopický ekzém od 12 let do 30 , na kožním mi nikdo nepomohl, neustále nové masti a byla jsem takový pokusný králík, vypadalo to dost ošklivě a hodně mě to trápilo., přéd rokem mi byly nabídnuty produkty ok omega a ok faktor base, tak jsem se rozhodla to vyzkoušet, byla to přírodní cesta , takže tim lépe, nechtěla jsem žádnou chemii. P 4,5 měsících jsem měla fleky pryč a už se nevrátili, užívám je jako prevenci a mám pokoj. Pak se ekzém udělal i mému synovi a ani jsem s ním na kožn nešla, pomohli jsme si sami. Jsem za to vděčná a doporučuji určitě dál. Pokud máte někdo zájem můžete se ozvat. [email protected]

Hana Aulická

Dobrý večer ,na AE bych vám doporučila produkty české firmy na bylinné bázi. S těmito produkty se zlepšil životní styl mnoha lidem. Jestli máte zájem o více informací, tak mi napište. Hanka - [email protected]

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce