Inzerce

Nadměrné pocení

Čauky taky mám stejný problém jako vy. To pocení je hrozné. Ale chřtěla bych se zeptt jestli je lepší EXCIPIAL DEOFORT nebo DRICLOR ????Předem díky za dpověď:)

Inzerce
Odpovědi
simishek1 poděkování

ahojky...mam taky stejny problem jak tady vetsina pise...strasne se potim v podpazi a na rukou...pokazde kdyz prijdu ze skoly mam spocene kola na tricku...je to hrozne...ptala jsem se doktorky a predepsala mi krem Excipial DeoForte. Je to 7-denni osetreni proti nadmernemu poceni a telesnemu pachu...stoji priblizne 140 kč...pouziva se na ruce,v podpazi a take na chodidla...vcera jsem ho poprve vyzkousela a zatim to vypada dobre:) uvidim co bude dal..

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. března 2008, 16:15:13

markéta2 poděkování

ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli je excipial deo forte jen na predpis nebo volne prodejny? dekuji

4. dubna 2010, 18:44:49

dryPAD

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

25. března 2013, 21:10:13

Emilim

Ja sa velmi potim na hlave a na krku a na chrbte. Hlava ma vzdy az oziabe, pouzivam aj v praci fen alebo, ked idem von nosim so sebou satku na hlavu, lebo by som bola stale chora z tej mokrej hlavy. Neberiem na to nic.

14. dubna 2013, 22:29:10

Lída Malá

To ja tedy hodne na zadech a samozrejme v podpazi, na zadech je to vice neprijemne a nevim zda se i tohle da vyresit laserem?

11. července 2016, 20:24:57

lenka

Já doporučuji vyzkoušet antiperspirant sweatstop aloe vera forte, už jej používám několik let a nedám na něj dopustit. Opravdu funguje jak má, tak můžu jen doporučit.

21. března 2017, 14:26:30

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 56 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karla (padání vlasů) 21. dubna 2017, 17:45:54

Ahoj velmi dobre jsou prrodni barvy voono ,take je pouzivam. A jsem s nima moc spokojena.Neobsahuji… Diskutovat

• Ella (Chci zhubnout) 21. dubna 2017, 10:46:23

Ahoj, tak v tom balíčku je: Základní diagnostika na přístroji Tanita, Jednorázová… Diskutovat

• Ella (Stolica) 25. dubna 2017, 09:37:25

Ano, to je pravda, je to šetrná vláknina! Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.