Inzerce

nebud rosol

Máte zkušenosti, pomohl Vám tento přípravek? Mě teda ne, měla jsem ještě větší chutě na jídlo a cvičila jsem hodinu denně buďto běh+pilates nebo aerobik....nezhubla jsem, tělo se mi nezformovalo, ale možná je to tím, že jsem to po 2 týdnech vysadila a nepokračovala...co Vy ostatí? Já jsem pořát rosol :)

Inzerce
Odpovědi
xoulinka

Nic si z toho nedělej protože já jsem taky pořád rosol. Brala jsem ty tablety měsíc. Sice jsem zhubla asi 3 kila ale bylo to tim, že jsem jedla opravdu zdravě a málo, protože mi bylo líto těch peněz. Takže už jsem zase ponaučená a žádný tablety na hubnutí už si nikdy nekoupim!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. srpna 2007, 20:39:35

sona

dobry vecer prosim nekoho kdo ma stimto pripravkem zkusenosti dobre i jine rada bych uvitalam rady. snazim se hubnout uz peknych par let cvicenim dobrou ztravou pravidelnou ale porad se mi kila vbraceji vadi mi me vetsi brisko ma to jak pneumatiky vyjdu 30 schodu a popadam dech sice mam 80 kilo a 168cm tak mi to vadi chci stim neco udelat a nevim jak::: pomuzou mi tyhle prasky???

23. června 2009, 19:53:33

sona

PROSIM O VASE NAZORY NA muj majl jirikova.s@seznam.cz dekuji

23. června 2009, 19:55:02

Milada

Ahoj, musím říct, že jsem úplně nepochopila o jakém přípravku se bavíte?! Snad se ty tablety opravdu nejmenují "Nebuď rosol", nebo ano? :-))) Já beru 2 měsíce přípravek Bioaktivní CLA Booster, který má také odbourat "rosol" :-) Je na zpevnění postavy - napomáhá vytváření svalové hmoty a spalování tuků... Zatím jsem moc spokojená, zhubla jsem sice jen 5kg, ale postava se mi opravdu zpevnila a největší úbytek mám na centimetry - v pase a přes boky. Což bylo přesně to, čeho jsem chtěla docílit.

1. října 2009, 17:37:33

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Lenka (Olwexya (Venlafaxinum)) 3. prosince 2016, 17:22:42

Moc vás tu zdravím a zeptám se"podařilo se vám někomu se Venlafaxinu nadobro zbavit?Po… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.