Inzerce

Weekend

Tak icik nas na chvíli opustila a my si užijeme víkend, ne? Martino! Taky máš menší potřebu psát? Jak je člověku líp tak už nemá potřebu s někým něco probírat. A proto předpokládám, že je ti fajn. Užij si víkend i když má pršet - ale to je vlastně dobře. Je sucho jak na sahaře..... Měj se.Moon.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 60 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 20. května 2017, 00:51:03

Děkuji Lindo, byla jste mi tu velkou oporou. Přeji vám, aby jste brzo našla zase životní… Diskutovat

• Linda (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. května 2017, 17:51:53

Ahoj všichni bojovníci, tatínek nám dnes ráno zemřel. Bojoval statečně téměř 13… Diskutovat

• Stanislava (Zmenšení) 20. května 2017, 12:07:38

Už jsem dávno našla, již jsem i objednaná na konzultaci k němu:)  Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.