Inzerce

vlasy

Bylo doporučeno podávat 2 pastilky denně přípravku TETESEPT,po dobu tří dnů.Zlepšila se reakce organismu na náhlý přísun léčivých látek.

Inzerce
Odpovědi
Karolína1 poděkování

je mi 26 let, nikdy jsem vypadáváním vlasů netrpěla. Neprožívám ani žádné stresy. V poslední době mi strašně vypadávají vlasy, ráno najdu spoutu vlasů na polštáři, na hřebenu mám chomáče vlasů, a i když si sáhnu rukou do vlasů tahám stále vlasy. Vyzkoušela jsem všelijaké tablety, bez úspěchu. Poradíte mi nějaký přípravek? Nechtěla bych se nechávat ostříhat. Díky

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. května 2007, 12:00:50

katkadem@centrom.cz

katkadem@centrum.cz: asi vím (reagovat) 20.5.2007 08:24:46 Milá Karolínko!Asi vím,kde je u tebe příčina,mám stejný problém.Vím,co je plný polštář vlasů,co je plný hřeben vypadaných vlasů,při mytí mívám záchvaty pláče.A víš kde je u mne příčina?Mám totiž nemocnou štítnou žlázu.Zkus si ji nechat vyšetřit,ale pokud to bude ONA,nic moc si od zastavení vypadávání vlasů neslibuj.Já jsem byla kvůli tomuto problému i na radiojódu,na chvilku byl přece jen relativní klid,ale v současné době se problém opakuje. Záleží zřejmě na dobrém nastavení hormonů od lékaře. TAK TO ZKUS A DRŽÍM PĚSTI

20. května 2007, 08:27:25

katkadem@centrom.cz

Milá Karolínko!Asi vím,kde je u tebe příčina,mám stejný problém.Vím,co je plný polštář vlasů,co je plný hřeben vypadaných vlasů,při mytí mívám záchvaty pláče.A víš kde je u mne příčina?Mám totiž nemocnou štítnou žlázu.Zkus si ji nechat vyšetřit,ale pokud to bude ONA,nic moc si od zastavení vypadávání vlasů neslibuj.Já jsem byla kvůli tomuto problému i na radiojódu,na chvilku byl přece jen relativní klid,ale v současné době se problém opakuje. Záleží zřejmě na dobrém nastavení hormonů od lékaře. TAK TO ZKUS A DRŽÍM PĚSTI

20. května 2007, 08:24:46

kveta

ahoj..je mi 23let..pred 3 mesici jsem pordila krasnou zdravou holcicku..v soucasne dobe stale plne kojim.asi pred 14 dny jsem zaznamenala ze mi zacinaji padat vlasy ale nevenovala jsem tomu moc pozornost..ale posledni tyden je to uz k nevydrzeni..je to cim dal horsi.uz to neni jen par vlasu co pada..jsou proste vsude a stale a stale padaji..slysela jsem ze je to z toho ze kojim ..dekuji za odpoved..

29. června 2007, 20:57:57

Johny

to může souviset s dočasnými hormonálními změnami,ale i s faktem,že během těhotenství vlasy téměř nepadají,no a potom se to snaží dohnat,ale může to být i jiná příčina,ale věřím,že je to tato prkotina..

21. července 2007, 23:56:24

Markta

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

18. srpna 2013, 15:20:26

Chackinka

Prosíííííííííííím,už to dál nevydržím ...Je mi od včerejška 33,všechno přičítám obezitě a tloustnutí,ale já jen jím a jím a nikdo neví proč...Asi 2 měsíce na zpět mi začaly padat vlasy,ale tím způsobem,že ne chomáče,ale chuchvalce denně jak vyčešu,tak na polšrtáři,tak při koupání.Byla jsem na vyšetření,štítmou žlázu zamítly,stres mám tak jako každý,ano i ne,málo i žádný a včera mi zjistily,že mám streptokoka v krku.Prosíííííííííím,máí to nějaký vliv na vlasy,jak ta bakterie,nebo antibiotika,nebo váha,mám 171 cm a váha je šílená jateční 95kg.Jsem zoufalá,nevím,co mám dělat.Jsem si jistá,že kdyby mi někdo pomohl s hubnutím,měla bych po starostech a obtížích a vlasy v pořádku.Dost trpím a není nikdo,kdo by mě držel a pomáhal...Prosím napište mi na mailovou adresu,vím,že se sem již nedostanu...Je to chackinka@email.cz nebo ICQ 356 130 115 Děkujiiiiiiiiii

31. července 2007, 18:40:43

Hanka

Milá Květo, je to skutečně tím, že kojíte. Podle tradiční čínské medicíny souvisí vlasy s Ledvinami, s jejich stavem. Ledviny jsou zodpovědné za naši životní energii. U mužů se tato energie vyčerpává např. nadměrným sexuálním životem, u žen porody. Vaše děťátko si od Vás bere to nejlepší a na Vás už nezbývá. Váš stav se jistě zlepší. Pokud ne, až přestanete kojit, je možné pomoci bylinnými preparáty. Během kojení bych je nedoporučila. Budete-li pak mít zájem, můžete mi napsat na jin_jang@volny.cz, zašlu Vám konzultační dotazník, zdarma vypracuji diagnostiku a doporučím vhodné bylinné směsi. S pozdravem Hanka.

26. srpna 2007, 22:32:11

lucik221 poděkování

Vážení, chci se zeptat, již 8 let trpím alopecii. Vždy mi vypadne na učitém místě část vlasů a tak do půl roku znovu naroste. Poslední rok mám problém s tím, že ložiska mi zarůstají velmi pomalu a když jedno zaroste hned se objeví další. Nemáte typ jak urychlit zarůstání?

6. září 2007, 14:00:41

Mchal1 poděkování

ahoj asi od svich 16 let mi začaly padat vlasy a vytvařet se kouty na čele tet je mi 19 let a asi tak druhy den pozoruju že mi rostou nove vlasy a kouty pomalu mizi mohl by mi někdo řict jak je to možne?

25. září 2007, 23:19:17

Horni

Prodávám kadeřnické přípravky značek : Schwarzkopf-professional, loreal-professionnel, wella-professional, Vitalytis, Matrix, Londa, Selective Professional, Framesi, Matuschka, Indola, Subrina, CHI a BIOSILK...pro zájem mne kontaktujte na HorniKlaD@seznam.cz

30. března 2009, 16:53:45

elik1 poděkování

Mohu jen potvrdit, že dokud neodstraníte příčinu padání vlasů zevnitř, tak vlasy budou padat dál. Já přes rok zkoušela různé produkty vlasové vody, speciální šampony, ampule - vždycky se to jen o trochu zlepšilo ale pak návrat!! Vlasy mi padaly dál a mytí hlavy se pro mě stávalo noční můrou a to nemluvím o polštáři - jak vypadal ráno.... Pak jsem začala vnitřně užívat bylinné produkty a už po měsíci mi vlasy téměř padat přestaly. Bližší info ráda poskytnu...pište si lidaelik@seznam.cz

31. března 2009, 13:26:25

elik

Mohu jen potvrdit, že dokud neodstraníte příčinu padání vlasů zevnitř, tak vlasy budou padat dál. Já přes rok zkoušela různé produkty vlasové vody, speciální šampony, ampule - vždycky se to jen o trochu zlepšilo ale pak návrat!! Vlasy mi padaly dál a mytí hlavy se pro mě stávalo noční můrou a to nemluvím o polštáři - jak vypadal ráno.... Pak jsem začala vnitřně užívat bylinné produkty a už po měsíci mi vlasy téměř padat přestaly. Bližší info ráda poskytnu...pište si lidaelik@seznam.cz

31. března 2009, 13:26:29

Jitka

Ahoj, jemnuje se Jitka, od 15 let mám problémy s vypadáváním vlasů, do té do y jsem měla vlasů hodně, měla jsem je bohaté. Pak mi zjistili autoimunní tyreoiditidu a vlasy mi začly slábnout a dnes( 17 let ) mám vlasů sotva polovičku, mám je slabé a začínám mít i místa, kde je těch vlasů opravdu málo. Endokrinoložka mi řekla, že mám vlasy dobré kvality, ale když jsem si stěžovala, že v 15 jsem těch vlasů melěa min. jednou tolik, řekla, že si a to musím zvyknout,že už to lepší nebude. Jak si ale zvyknout na to, že mám tak málo vlasů? Byla jsem dokonce i na kožním,ta mi doporučila Revital, koupila jsem si celou řadu, jak prášky tak šampon a tinktury( asi 2000,- ) poprvé to trochu zabralo, ale po druhé už jsem neviděla žádné výsledky. Nemohl byste mi někdo,prosím, poradit? Děkuji. JITKA

14. června 2009, 18:55:40

Romana

Take mi od porodu padaly vlasy.Byla jsem zoufala :( Zkousela jsem ruzne vitaminy ale nepomohlo,dokonce jsem po nich pribrala. Pak jsem vyzkousela prirodni produkty ktere mi pomohly.Vlasy mam silne,nepadaji mi,konecky se netrepi,proste zdrave vlasy :) Pomuzu Vam,pokud mate zajem piste na Limetka44@seznam.cz

17. června 2009, 12:50:46

MC

Inneov pro muze proti vypadavani vlasu - baleni 120tbl s 20% slevou. http://zdr avi.hyperinz erce.cz/doplnky-stravy/inzerat /2535295-inneov-pro-muze-120tb l-nabidka/

27. července 2009, 12:55:21

MC

"htt p://zdravi.hyperinzerce.cz /doplnky-stravy/inzerat/253529 5-inneov-pro-muze-120tbl-nabid ka/"

27. července 2009, 12:57:49

Lukáš

Ahoj, je mi 17 let, mám problem s vlasy. Už od narození jsem měl ve vlasech 1 malou lysinku pár milimetrů ve které mi nikdy nerostly vlasy. Asi před třemi měsíci jsem zjistil že mám ve vlasech asi 1cm lysinu a po nějaké době už jsem měl 3 takové lysiny (jsou uspořádane jako otvory na bowlingove kouli), A jednou začas se mi vždycky na tom holem mistě udělá taková boule a když jí zmačknu tak praskne a vyteče z ni voda. Tak jsem před 2 týdny navštívil lékaře. Lékař se na to podíval a říkal, že plešatý nebudu, že vlasové kořínky tam mám. Předepsal mi na to mast framykoin, že to mám mazat 3x denně a jestli se to do týdne nespraví, tak že mě pošle do kožního. Jelikož týden se mi zdal málo tak čekám dva týdny, ale pořád je to stejné. Chtěl bych se zeptat co to je?

16. února 2011, 19:55:50

PAVČA

ahoj už mám asi 5 dní vlas v krku a furt ho nemužu vytahnout ani spolknout nevím co stím prosím a radu. Děkuji zarady předem

1. prosince 2013, 10:36:41

anonym

Co dělat, když mám ve 13 málo vlasů a všichni říkají, že se to bude stále zhoršovat anereda bych skončila s polovinou vlasů. Děkuji za odpovědi.

23. března 2014, 20:36:37

Matice1 poděkování

Zkus Clinical Cair Hair vlasy po něm krásně rostou a skoro vůbec nevypadávají :)

31. března 2014, 11:17:11

Barčen44

Ahooj, na správný růst a regeneraci vlasů napomáhají koloidní minerály od Aurum :) -->>> http://www.koloidnimineraly.cz/koloidni-mineraly.html

21. února 2016, 13:57:25

Dela

Ahoj holky četla jsem o tom jak mužům zabírá ten folixil ale je jenom pro muže, nevíte, existuje i ženská varianta?

1. května 2016, 12:20:02

Igor Vlček

Já jsem vyzkoušel plazmaterapii... Celkem mi dávalo smysl, jak mi byly popsány principy, na kterých to funguje. Vlasy padat přestaly, teď ještě čekám, že začnou růst...:-)

2. května 2016, 14:08:34

Jindra

A zkoušeli ste folixil? já sem si dneska jeden koupil, protože jsem tu četl dobré recenze, tak ho chci sám vyzkoušet

31. května 2016, 23:52:13

Pavel

Už si ho zkoušel JIndro?

3. července 2016, 20:36:05

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• Lia (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:42:29

Ahoj Leni, zkus to brát ráno a pak kolem oběda.Já tohle občas měla taky co ty.Sice né až v… Diskutovat

• Simona (Menopauza) 7. prosince 2016, 00:23:58

Mě pomohl přípravek Clerex pro ženy.Nejsem podrážděná když to mám. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.