Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

vlasy

Bylo doporučeno podávat 2 pastilky denně přípravku TETESEPT,po dobu tří dnů.Zlepšila se reakce organismu na náhlý přísun léčivých látek.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Karolína
1x

je mi 26 let, nikdy jsem vypadáváním vlasů netrpěla. Neprožívám ani žádné stresy. V poslední době mi strašně vypadávají vlasy, ráno najdu spoutu vlasů na polštáři, na hřebenu mám chomáče vlasů, a i když si sáhnu rukou do vlasů tahám stále vlasy. Vyzkoušela jsem všelijaké tablety, bez úspěchu. Poradíte mi nějaký přípravek? Nechtěla bych se nechávat ostříhat. Díky

[email protected]: asi vím (reagovat) 20.5.2007 08:24:46 Milá Karolínko!Asi vím,kde je u tebe příčina,mám stejný problém.Vím,co je plný polštář vlasů,co je plný hřeben vypadaných vlasů,při mytí mívám záchvaty pláče.A víš kde je u mne příčina?Mám totiž nemocnou štítnou žlázu.Zkus si ji nechat vyšetřit,ale pokud to bude ONA,nic moc si od zastavení vypadávání vlasů neslibuj.Já jsem byla kvůli tomuto problému i na radiojódu,na chvilku byl přece jen relativní klid,ale v současné době se problém opakuje. Záleží zřejmě na dobrém nastavení hormonů od lékaře. TAK TO ZKUS A DRŽÍM PĚSTI

Milena

Ahoj, zkoušela jsi Milva šampóny? https://www.ordinace.cz/diskuse/8640/?page=0#145652 Podívej se sem. Mají široký sortiment. Já měla problém s mastnými, lámavými vlasy a taky mi hodně padaly. Teď používám šampón a péči o vlasy od nich a jsem spokojená. Doporučuji!

Klára

Ahoj Mileno. A co přesně používáš? Ty s tím chininem nebo sírou? Jaký máš po tom vlasy?

Milá Karolínko!Asi vím,kde je u tebe příčina,mám stejný problém.Vím,co je plný polštář vlasů,co je plný hřeben vypadaných vlasů,při mytí mívám záchvaty pláče.A víš kde je u mne příčina?Mám totiž nemocnou štítnou žlázu.Zkus si ji nechat vyšetřit,ale pokud to bude ONA,nic moc si od zastavení vypadávání vlasů neslibuj.Já jsem byla kvůli tomuto problému i na radiojódu,na chvilku byl přece jen relativní klid,ale v současné době se problém opakuje. Záleží zřejmě na dobrém nastavení hormonů od lékaře. TAK TO ZKUS A DRŽÍM PĚSTI

kveta

ahoj..je mi 23let..pred 3 mesici jsem pordila krasnou zdravou holcicku..v soucasne dobe stale plne kojim.asi pred 14 dny jsem zaznamenala ze mi zacinaji padat vlasy ale nevenovala jsem tomu moc pozornost..ale posledni tyden je to uz k nevydrzeni..je to cim dal horsi.uz to neni jen par vlasu co pada..jsou proste vsude a stale a stale padaji..slysela jsem ze je to z toho ze kojim ..dekuji za odpoved..

Johny

to může souviset s dočasnými hormonálními změnami,ale i s faktem,že během těhotenství vlasy téměř nepadají,no a potom se to snaží dohnat,ale může to být i jiná příčina,ale věřím,že je to tato prkotina..

Markta

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Chackinka

Prosíííííííííííím,už to dál nevydržím ...Je mi od včerejška 33,všechno přičítám obezitě a tloustnutí,ale já jen jím a jím a nikdo neví proč...Asi 2 měsíce na zpět mi začaly padat vlasy,ale tím způsobem,že ne chomáče,ale chuchvalce denně jak vyčešu,tak na polšrtáři,tak při koupání.Byla jsem na vyšetření,štítmou žlázu zamítly,stres mám tak jako každý,ano i ne,málo i žádný a včera mi zjistily,že mám streptokoka v krku.Prosíííííííííím,máí to nějaký vliv na vlasy,jak ta bakterie,nebo antibiotika,nebo váha,mám 171 cm a váha je šílená jateční 95kg.Jsem zoufalá,nevím,co mám dělat.Jsem si jistá,že kdyby mi někdo pomohl s hubnutím,měla bych po starostech a obtížích a vlasy v pořádku.Dost trpím a není nikdo,kdo by mě držel a pomáhal...Prosím napište mi na mailovou adresu,vím,že se sem již nedostanu...Je to [email protected] nebo ICQ 356 130 115 Děkujiiiiiiiiii

lucik22
1x

Vážení, chci se zeptat, již 8 let trpím alopecii. Vždy mi vypadne na učitém místě část vlasů a tak do půl roku znovu naroste. Poslední rok mám problém s tím, že ložiska mi zarůstají velmi pomalu a když jedno zaroste hned se objeví další. Nemáte typ jak urychlit zarůstání?

Mchal
1x

ahoj asi od svich 16 let mi začaly padat vlasy a vytvařet se kouty na čele tet je mi 19 let a asi tak druhy den pozoruju že mi rostou nove vlasy a kouty pomalu mizi mohl by mi někdo řict jak je to možne?

Jitka

Ahoj, jemnuje se Jitka, od 15 let mám problémy s vypadáváním vlasů, do té do y jsem měla vlasů hodně, měla jsem je bohaté. Pak mi zjistili autoimunní tyreoiditidu a vlasy mi začly slábnout a dnes( 17 let ) mám vlasů sotva polovičku, mám je slabé a začínám mít i místa, kde je těch vlasů opravdu málo. Endokrinoložka mi řekla, že mám vlasy dobré kvality, ale když jsem si stěžovala, že v 15 jsem těch vlasů melěa min. jednou tolik, řekla, že si a to musím zvyknout,že už to lepší nebude. Jak si ale zvyknout na to, že mám tak málo vlasů? Byla jsem dokonce i na kožním,ta mi doporučila Revital, koupila jsem si celou řadu, jak prášky tak šampon a tinktury( asi 2000,- ) poprvé to trochu zabralo, ale po druhé už jsem neviděla žádné výsledky. Nemohl byste mi někdo,prosím, poradit? Děkuji. JITKA

Lukáš

Ahoj, je mi 17 let, mám problem s vlasy. Už od narození jsem měl ve vlasech 1 malou lysinku pár milimetrů ve které mi nikdy nerostly vlasy. Asi před třemi měsíci jsem zjistil že mám ve vlasech asi 1cm lysinu a po nějaké době už jsem měl 3 takové lysiny (jsou uspořádane jako otvory na bowlingove kouli), A jednou začas se mi vždycky na tom holem mistě udělá taková boule a když jí zmačknu tak praskne a vyteče z ni voda. Tak jsem před 2 týdny navštívil lékaře. Lékař se na to podíval a říkal, že plešatý nebudu, že vlasové kořínky tam mám. Předepsal mi na to mast framykoin, že to mám mazat 3x denně a jestli se to do týdne nespraví, tak že mě pošle do kožního. Jelikož týden se mi zdal málo tak čekám dva týdny, ale pořád je to stejné. Chtěl bych se zeptat co to je?

PAVČA

ahoj už mám asi 5 dní vlas v krku a furt ho nemužu vytahnout ani spolknout nevím co stím prosím a radu. Děkuji zarady předem

anonym

Co dělat, když mám ve 13 málo vlasů a všichni říkají, že se to bude stále zhoršovat anereda bych skončila s polovinou vlasů. Děkuji za odpovědi.

Dela

Ahoj holky četla jsem o tom jak mužům zabírá ten folixil ale je jenom pro muže, nevíte, existuje i ženská varianta?

Igor Vlček

Já jsem vyzkoušel plazmaterapii... Celkem mi dávalo smysl, jak mi byly popsány principy, na kterých to funguje. Vlasy padat přestaly, teď ještě čekám, že začnou růst...:-)

Jindra

A zkoušeli ste folixil? já sem si dneska jeden koupil, protože jsem tu četl dobré recenze, tak ho chci sám vyzkoušet

Pavel

Už si ho zkoušel JIndro?

Thi Eva Cao

Dobrý den všem, moc bych Vás poprosila o vyplnění dotazníků právě na téma doplňků stravy: http://doplnky-stravy-a-jejich-prop.vyplnto.cz/ :srdce: Pracuji na diplomce a napadlo mě, oslovit Vás tady :) Díky všem!

Jitka

Nedávno jsem slyšela od známé, že olej Matrix je super. Jen mi přijde dost drahý, nemá někdo zkušenost? Stojí to fakt za to?

Katy

Já kupuji Matrix už dlouho a jsem nadmíru spokojena, poměr cena/výkon podle mě nejlepší

Marus

Zrovna jsem nad Matrixem přemýšlela, poradíte kde ho koupit? U nás v drogerii ho nevedou. Díky

emma

dá se koupit v kadeřnictví a nebo objednat z netu :)

marus

a kde myslíš, že to vychází levněji?

marus

ok, mrknu tam, diky moc za radu

Zdena

Mám hrozně krátký vlasy..kdysi sem to ostříhala a ted mi nechtějí růst a jde to fakt pomalu... říkala sem si že bych to mohla řešit prozatím nějakými příčesky než to doroste ale váhám... nechci si zničit vlasy.. nemáte stím zkušenost někdo?

Nikola

Dobrý den, jestli si nechcete ničit vlasy tak bych asi nedoporučovala nechávat si nějak na pevno prodlužovat vlasy. Podle mě jsou dobrou a nenásilnou formou prodloužení třeba clip in, ty nosím sem tam i já a ty vlasy neničí.

Niky

Nikolo naprosto souhlasím, clip in nosím příležitostně taky a je to super, vlasy mi to vůbec neničí. Objednávám si je z hotstyle, jsou z pravých lidských vlasů takže si je sem tam i nějak upravím..třeba natočím kulmou a hned se cejtím nádherně :)

Zdena

Holky a jak o ty clip iny pečujete?

Niky

Já si objednávám clip in z pravých lidských vlasů, takže umývám normálně šamponem a kondicionerem:)

Zdena

Niky kde si je objednáváte? A hřeben třeba nějaký speciální používáte na česání?

Míša

Chodít si někdo prodlužovat vlasy do toho salonu Hotstyle?

Věrka

Míšo byla sem v tom salonu jenom jednou, ale spokojená sem byla moc

Amanda hola

Jaké přípravky používáte prosím na mastné vlasy? Nějaký šampon? Nejlépe na přírodní bázi?

Jiřina

Jak si nejlépe prodloužit vlasy? Docela se mi líbí clip in... jakou metodou kdo prodlužujete?

Daniela

Dobrý den, úplně se mě barvením znicili vlasy, nevíte o nejakém kvalitním přípravku co by pomohl?

Brenda

JIřino já za sebe můžu clip in jenom doporučit, sama si touto metodou prodlužuju a sem naprosto spokojená:)

Jiřina

A za jak dlouho máte prodlouženo?? Říkám si jestli bych to stíhala vždycky ráno než půjdu do práce... nebo stím spíte? A odkud objednáváte?

Ivonka

Jiřino já mám doma clip in sadu z clipinhair. Nosím přes den, v noci snima nespím to sem teda ještě nezkoušela. Ono to nasazení i sundání mi zabere fakt chvilku takže to mám večer před spaním jedna dvě sundané, a ráno za se jedna dvě nasazené

Kamilka

Dobrý den, znáte nějaké doplňky stravy nebo vitamíny. které jsou v hodné když žena kojí?

Kaja Mazalova

Dobrý den, co používáte proti padání vlasů?

Karla

Dobrý den, já myslím, že nejlepší jsou bylinné přípravky. Vždy je používám a jsem spokojená.

Irena

Dobrý den, moc dobře mě funguje kopřivový šampon.

Krista

Já nevím, jaký máte na mysli, protože kopřivový šampon, co jsem si koupila v drogerce, mi teda moc nepomohl :(

Judyta

Já kompřivové šampony nemám ráda. Nepění, to mi vadí, pak nevoní, to mi taky vadí a nakonec ani nepomáhají. Takže je zbytečné je kupovat. Co mě osobně na vlasy a problémy s nimi pomohlo, to jsou šampony Milva. Ty jsou senzační. Hlavně proto, že opravdu pomáhají. Jako jediný snad... A že jsem toho zkusila opravdu hodně.

Hanula

Holky, co si myslíte o prodložení vlasů metodou clip in? Je to šetrné? A odkud máte clipy? A jsou lepší z pravých vlasů? Děkuji.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce