Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Deprese

Mám to štěstí,že pojem deprese mi je neznámy a t o asi proto,že mám stále něco na praci.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jean

test ELISA je k ničemu, snad PCR, ale hlavně příznaky nemoci :-)

Ajgor

Byl jsem na odběru krve. OL vyloučil chlamydie (jinak test 1000 Kč), ale prodělal jsem boreliozu před 2 roky a ted měl naráz 4 klíšťata. Takže se udělá test na boreliozu. Vyloženě příznaky borelky nemám. Už jsem z toho mimo.

Ajgor

Jinak příznaky chlamydiové infekce nemám. Snad ta bolest hlavy a únava.

Jevik

Můžete mi napsat jak léčit chlamydie

Jean

napiš email, jinak Ti nikdo neporadí :-)

Ajgor

Už podruhé se mi potvrzuje, že ADP jen tlumí. Slyšel jsem to od biochemika. Přitom mi po dobu 16 let vždyy ADP pomohla a cítil jsem se dobře. Ted si připadám, jak lemra.

Jean

není to tak jednoduché jak si myslíš, chlamydie se tady neléčí a borelie je ještě větší svinstvo, potíže máš od toho, jedině test PCR, zdravotníci vědí kolový :-)

Ajgor

Takže to vidíte na borelie, co mi tak dokonale zadělávají na potíže ? I když jsem byl tenkrát vyléčen ?

Ajgor

Tak borelie negativní. Už na mě vyzkoušela moje dr. všechny typy ADP, takže jdu o práce a budu asi chcípat do doby, než to odezní jak napoledy. Ještě tak magnetická rezonance mozku a a pak elektrošoky.

Jean

záleží to jenom na Tobě, testy jsou falešné, dr. to stejně neumí léčit, hledej bylinky - tinktury.

Ajgor

Zkouším třezalku tečkovanou. I když by se neměla brát společně s ADP. Ale uvidím, ráno koupel teplá a pak studený šok, cvičení. Medunka čaj. Plus vitamíny. Dr. změnila medikaci a zkusíme Zoloft. Ale spíše věřím bylinkám

Jean
2x

to je všechno slabota, podívej se na ty tinktury , eleuterokok, šišák, lichořeřišnice a kůra na borelie, nemůžu tady psát adresy

Jarka

Dobrý den, snažíme se s partnerem a nejde nám to, už z toho mám celkem potíže s psychikou..poradíte mi? Kam se obrátit?

anonym

Špatná doba na miminko.

Jarka

Dobrý večer, čím snížit depresi a bojovat proti ní? Bojujeme s partnerem o početí dítěte a musím říct, že se strašně trápím..chceme už jít na kliniku, ale i tak se bojím.

anonym

Hubit bakterie a viry čistit tělo, kontrola vejcovodů

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce