Inzerce

zánět šlach

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,z čeho vzniká tento zánět,před 11lety jsem měla operovanou pravou ruku pro zánět šlachy vedoucí od palce k zápěstí jsem pravák a pracuji manuálně kde ruce dost zatěžuji.Po operaci jsem měla 11let klid a nyní mám bohužel tu samou diagnosu na levé ruce,snažila jsem se léčit různými protizánětlivými gely ale bohužel to nepomohlo a musím znova na operaci,jde nějak předejít tomu aby se mi tento zánět opět neopakoval?

Inzerce
Odpovědi
Martina

Dobry den,ja jsem nyni 2 roky po operacich slach na zapěstí na obou rukach.Mam manualni praci a z té pochazí moje problemy.asi 5 tydnu po kazde operaci jsem uz zase pracovala takze zatiženi rukou bylo a stale trva a tim trvaji i mé problemy.Operace mi pomohla jen v tom ze jsem si aspon bezbolestne mohla vycistit zuby,ale jinak se to uz zase zacina horsit cim dal vice.Gely a masticky nepomuzou.To uz mam taky vyzkousene.Nezatezovat ruce pomaha,jenze jak na to?pracovat clovek musi takze zatezi se vyhnout neda.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. ledna 2008, 19:31:53

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinace&utm_medium=banner2
Anketa
Jste spokojeni s kvalitou praktických lékařů?
Zatím hlasovalo 16 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (Rivotril) 10. října 2017, 23:09:16

Petře, jsem na 0,37 mg a myslím, že dlouho zůstanu. Snad si tělo zvykne, nevím, jestli je to… Diskutovat

• andula (ukončení léčby antidepresivy) 15. října 2017, 21:37:31

Dobrý večer ! Prosím Vás - jakými PRO VÁS LÉKY jste nahradil předepisované léky ?… Diskutovat

• Alena (Křivice - vitamín D) 15. října 2017, 14:34:34

My jsme dávali jednu kapku vigantolu přes léto a přes zimu dvě kapky, ale je to asi na… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.