Inzerce

zlomenina paty

V LEDNU JSAM MĚL URAZ.LEKAŘ MI ŘEKL,ŽE JE TO VÝRON.PRÁCENESCHOPNOST 10-14 DNŮ.PO 4 TÝDNECH JSEM MĚL NOHU OPUCHLOU A STÁLE VELICE BOLESTIVOU TÉMĚŘ NESCHOPEN POHYBU.LÉKAŘ MI ŘEKL,ŽE JE TO TŘÍŠTIVÁ ZLOMENINA PATY.NEDOSTAL JSEM ANI SADRU ANI ORTEZU.PAK JSEM CHODIL NA KONTROLY A ROENTGENY.V DUBNU MI ŘEKLI,ŽE JE VŠECHNO V POŘADKU A MOHU ZAČIT DELAT VŠECHNO.JE KVĚTEN ,NOHA JE OTEKLÁ,JÁ NEMOHU NIC DELAT.VŠECHNO JSEM SI PLATIL SÁM.,PROTOŽE JSEM CIZÍ STÁTNI PŘÍSLUŠNÍK,ALE JSEM DLOUHODOBĚ V PRAZE.

Inzerce
Odpovědi
michal junas2 poděkování

no ja som sa bol kupat spustal som sa na tobogane tam som na trazil a zlomil petu na trikrat predvlani v novembri dali mi dnu do pety velku dlahu a 8 skrutiek a as teras mi to vybrali chodim o barlach ucim sa chodit ale verym ze to uz bude lepsie ako pred tym mal som bolesti a nedalo sa mi dobre chodit a uz to mam von hadam bude to lepsie no uvydime

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. června 2009, 13:58:57

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 322 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 25. března 2017, 12:51:42

Jaroušku neklesej na mysli, taky mě čeká navyšení, mám z toho obavy, ale to už by nemělo… Diskutovat

• anonymní (závislost na benzodiazepinech a lecba) 21. března 2017, 00:11:22

Hanka asi náhodou toho ví o nervových potížích hodně! Vyzná se i v medikaci! Nezavrhuje… Diskutovat

• Jiří (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 22. března 2017, 16:47:26

Jani vůbec si ho nevšímej. Tím, že na něj reaguješ mu jen dopřáváš, aby mohl zase psát… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.