Inzerce

krvácení z pupku

silné krvacení z pupku

Inzerce
Odpovědi
Jarda13 poděkování

Zdravím, mé přítelkyni (16) se z pupku vnoci spustila samovolně krev, tekla cca 5min. Celý den ji břicho bolí, během dne se krvácení dostavilo, ale neví jestli jen jednou, nebo víckrát. Bolesti stále trvají. Přes noc dostala menstruaci. Mohl by nám prosím někdo poradit? K lékaři ji nemůžu dostat a její rodiče ji nepomohou.

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. ledna 2010, 21:43:24

Jarda3 poděkování

ještě bych doplnil, že ji od soboty pálila žáha a nyní neustále říhá a má nutkání na zvracení.

5. ledna 2010, 22:07:57

Marta Hradílová4 poděkování

Poslední dobou se mi často spustí krev z pupku.Jasná červená.Někdy jen prosakuje,někdy teče po nohách.Stává se mi to i v noci.Mám vrozenou Leidenskou mutaci,beru Warfarin,ale Quick ukazuje,že jsem jako bych léky neužívala,spíš neředěná.jsem obézní,58 roků a léčím se s kloubama , v centru bolesti,užívám Jurnistu.

6. února 2011, 17:41:17

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Martin Kratochvíl (wellbutrin) 1. prosince 2016, 20:18:53

díky za povzbuzení, jedu na asentře a stejný problém se sex. dysfunkcí. Doktor mi zkouší… Diskutovat

• Naska (Průjem) 30. listopadu 2016, 11:45:11

Průjem je nepříjemný, proto jsem ráda, když se podaří sehnat něco co pomůže a dětem… Diskutovat

• Linda (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 2. prosince 2016, 21:52:53

Lucie, nevím co napsat. Prožíváte hroznou dobu, jen čas to trošku obrousí. Děkuji vám moc… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.