Inzerce

krvácení z pupku

silné krvacení z pupku

Inzerce
Odpovědi
Jarda14 poděkování

Zdravím, mé přítelkyni (16) se z pupku vnoci spustila samovolně krev, tekla cca 5min. Celý den ji břicho bolí, během dne se krvácení dostavilo, ale neví jestli jen jednou, nebo víckrát. Bolesti stále trvají. Přes noc dostala menstruaci. Mohl by nám prosím někdo poradit? K lékaři ji nemůžu dostat a její rodiče ji nepomohou.

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. ledna 2010, 21:43:24

Jarda3 poděkování

ještě bych doplnil, že ji od soboty pálila žáha a nyní neustále říhá a má nutkání na zvracení.

5. ledna 2010, 22:07:57

Marta Hradílová4 poděkování

Poslední dobou se mi často spustí krev z pupku.Jasná červená.Někdy jen prosakuje,někdy teče po nohách.Stává se mi to i v noci.Mám vrozenou Leidenskou mutaci,beru Warfarin,ale Quick ukazuje,že jsem jako bych léky neužívala,spíš neředěná.jsem obézní,58 roků a léčím se s kloubama , v centru bolesti,užívám Jurnistu.

6. února 2011, 17:41:17

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 165 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jan Ondráček (Online konzultace s očním lékařem: plovoucí mušky i operace laserem) 27. února 2017, 10:00:55

Dobrý den, Po nástupu do nové práce se mě začali objevovat záněty rohovky. Nikdy jsem s… Diskutovat

• Linda (Právní poradna: Jak si stěžovat na doktora kvůli léčbě?) 27. února 2017, 17:52:32

Manžel skoro 2roky po mrtvičce,díiky Bohu bez vážných následků.Postup… Diskutovat

• martin (Pocení rukou a nohou) 28. února 2017, 12:41:38

electroantiperspirant prosím kolik to stojí Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.