Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

příznaky zánětu slepého střeva

Prosím o popsání příznaků zápalu slepého střeva,bolí mne v pravém podbřišku a rodina se mně směje,že mám větry a že se mi pan doktor také vysměje Děkuji Vám za odpověď.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi

to už v dnešní době moc neplatí napište mi něco bych pro vás měla [email protected]

Dobry den boli mě v v pravém podbříšku!!!! mam horečku 38,4!a mam průjem a zvracim!prosim potřebuju co nejřive pomoct!newim jestli mam jit k doktorovy prosim poradtě mi Děkuju

neřeknu
10x

muzu jen rici R.I.P..... zde pomoc nehledejte nikdo!!

kryštof
14x

bolí mě břicho v tom pravém podbřišku a když čurám tak me to bolí trochu vic a nevim jestli mam ten slepák a hrozne se bojím

Tomáš
11x

Dobrý den uš asi 3 den mne boli v levem boku bolest není tak velka da se vidržet nedky ta bolest přestane nekdy ne a často mne tam tlačí.Horečky ani tak nechuť k jídlu nemam sem v pořadku ale mam strach ze by se stoho mohlo viklubat neco vetšího prosím vás napište mi odpověd na [email protected] dekuji moc.

Dominik

to mám taky, ale nevím jestly to je slepák

Bolest-1
7x

Dobrý den chtela jsem se zeptat jestli nemam priznaky na slepe strevo..???bolí me v podbrisku a hlavne se to dostava na pravou stranu v podbrisku nemam chut pit,sucho v puse boleni hlavy a unavu..Tak dekuji predem za odpoved

asssmhb
10x

Dobrý Den uz 2 dny me boli leva strana bricha chvilema se mi mota hlava hlad moc nemam.newíte co to je mam strach ze je to slepé strevo.odpoved napiste na email:[email protected]

Nico
1x

Lidi, kolik z vás, co se tu ptali na příznaky, ten slepák vážně měl? Mě na chirurgii jednou řekli, že slepák může mít 1000 příznaků... Ale obvykle když mě bolí na pravé straně v podbřišku, tak to bývají zaražené větry :)

maries
12x

Dobrý den . Chci se zeptat , často mě bolí spíše na pravém boku. Byla jsem na vyšetření ale nic mi nenašli. Dnes ráno jsem ovšem dostala na wc takové bolesti do břicha, že jsem nemohla ani vstát, ani chodit. Bodavá bolest . Po pěti minutách to přešlo, ale není mi moc dobře .

Hanka

Dobry den dceru boli břicho v bodbříšku nevim ale jesi to ma od menstruace jeji 12let. pred tydnem ležela vnemocnici zvracela a rozhaneli ji slepe střevo ale tetka si stěžuje opet na bolest breči aja nevim co dal. dala jsem ji leky dcera ma stredne težkou mentalni retardace tak je težke uecit coje malo a nebo hodne. když prijedem do nemocnice pripadam si jak když simulujeme ale jinak jsou tam nani strašne hodny.dekuji moc zapomoc. HANKA

DR.Müller
1x

jesli je vasi dceri 12 nemela by mit menstruacni problemy zvlast kdys ma mentalni poruchu nechte ji vysetrit ultrzvukem a uvidite na co prijdou

Domink
2x

dobry den prosim vas o radu ma pritelkine ma bolesti bricha breci nema chut k jidlu a toci se ji hlava muzete mi prosim vas nejak poradit

Katerina Jirkova
6x

Dobry den chtela bych se zeptat jestli mam priznaky slepeho streva boli me v pravem podbrisku ale neboli to porat pak mi to treba jde i na horu do praveho boku jsou tojakoby krece ktere me boli na prave strane predem dekuji za odpoved Katerina Jirkova

Sárka
2x

Ahoj jednou v pondelí ve skole jse me udelalo spatne tak sem sla domu myslela jsem ze to nic nebude ale poto m to zacalo :chut stále jíst,bolení hlavy,prujmy,bolest bricha,horecka ale potom uz to bylo lepsí ale stále me bolela hlava,a prujmy,chut jíst vse sníst z lednicky

Ivana
3x

Ahojki, bohužel než jsem šla na operaci slepého střeva tak jsem furt měla divně nafouklé břicho až tak že mi vadilo si cokoliv zapínat měla sjem zácpu poté zas pocit na zvracení , šla sjem na gyndu a ta mi řekla že to přeháním a .. večer mě už přímo jakoby pálilo v pobříšku večer jsem už byla na sále operace trvala 2 hodiny s tím že jsem měla slepé střevo přirostlé k játrům za 5 dní mě pustili domu kde mi začali opět komplikace a ze stehů mi vytékala jakási tekutina, šla sjem na kontrolu a tam mi jízvu po lsepém střevu vypálily kyselinou a acelé 4 měsíce my tam dávali dreny měla jsem zánět po operaci nevím jak ale dostala jsem se z toho nosila jsem furt převazy a čistila borovou vodu + silná antibiotika dnes jsou tomu 4 roky mám krásného a chytrého chlapečka tedy díky bohu nic z toho nemám a ted se snažíme s manželem o další takže myslím si že jsem měla štěstí ale ty co pocitujou jen malé příznaky raději běžte k doktorovi a nenechte se odbít bohužel mám jen jednu vzpomínku na slepé střevo a to 20 cm jízvu o 1,5 průměru ale jsem ráda že jsem v pořádku

jméno a příjmení

zpráva

Standa
5x

Dobrý den, Mám druhý den takove mírne bolesti skoro dole na levém boku.Na dotek to na jednom místě bolí. A také cítím ( nejlépe by se to dalo přirovnat k tlaku ) uplně dole na zadech.Teploty zatím nemam. Nevíte co by to mohlo být ? Předem děkuji za odpověd.Stanislav

aneta
3x

Dobrý den, zdá se mi že mám zánět slepého střeva pobolívá mě v podbříšku a teploty nemám jenom mě na právé straně v podbříšku bolí.

Jan

dobry den chci se zepatat mam takovy divyn pocit tam kdeje slepe strevo a moc to neboli a nemam ani jeden z tech naznaku tak se chchi zeptat zda to muze byt zanet. dekuji za odpoved

Veronika

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat jestli nemám náhodou zánět slepécho střeva. Bolí mě břichou na pravém boku, zvýšenou teplotu jsem měla asi 37,2, sice nechuť k jídlu nemám....myslíte že bych měla co nejdřív zajít k lékaři ?

Lucie Andreevova
2x

Dobry den lidicky, boli me uz druhym dnem velmi silne misto, kde by melo byt slepe strevo, zvracim, trpim nechutenstvim, ale teplota se mi vysplha vzdycky z niceho nic treba na 38°, pak je treba jen 36°. dekuji za radu ci odpoved jestli by mohlo jit o zanet. Pekny den

Štěpanka
3x

Dobrý den chci se zeptat jak zakašlím tak mi bolí pravém podbříšku,jestli se jedná o slepák?teplotu nemám jsem slabá .a jak i zakašlím tak se mi spustí někdy moč. a jsem nachlazená mám rýmu. děkuji EMAIL:[email protected]

Erik

dobrý den bolí operace slepého střeva???

K.
2x

dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je možný že mám zánět slepého střeva. Už víc jak týden cítím pychlavou bolest v podbřížku a navíc mám břicho citlivé na dotek, k tomu se mi pořád motá hlava a sem unavená. teplotu mám lehce zvíšenou tlak jako vždy nízký. Neptala bych se kdyby mě neopustila chuť k jídlu dokonce jsem od pondělí zhubla 2kg a to ikdyž se snažím jís ale věčinou to hodně brza zase vyzvracím. prosím poraďtemi jestli je nutné jít k doktorovi dělál 22 přímačky a nechci ten měsíc prolítat po doktorech. předem děkoulji

Mirka Theunissen

Dobry den, Mam dcerku a v zari ji budou 3 roky. Mam taky pocit ze ma zanet slepeho streva, boli ji brisko ale teplotu taky nema. Boli ji jen brisko a ma i prujem tak nevim co by to mohlo byt. Dekuji za vasi radu jestli vi nekdo neco vic.

KOBE
2x

Dobrý den měl bych jeden dotaz bojím se žě mám zánět slepého střeva. Zatím se u mě projevilo píchání v pravém místě podbříška při každém nádechu mohl bych se zeptat jestli je to nějaký příznak slepého střeva? Děkuji za odpověd

Martina
3x

Dobry den, rada bych se zeptala zda jde nejak rozeznat zanet slepeho streva od bolesti vajecniku? predem dekuji za odpoved.

Anne
2x

Dobrý den, už dlouho mám občasné bolesti,nebo spíše píchání v oblasti pravého podbříšku. bolest mi někdy i vzbudí v noci, ale výdy zase po chvíli ustoupí. Nejsem si jistá, jestli by to mohl být zánět slepého střeva. Bolest není u pupíku, ale spíše na straně.

martin
1x

Dobrý den,už asi 2 měsíce mě bolí kolem po přížku,bilo to zpusobeno tím,že jsem si natýhl sval při fotbale.Teploty,zvracení nebo nechutnost k jídlu nemám jenom to břicho.Chtěl bych se zeptat zda nejde třeba o kilu nebo jina nemoc Martin

Misa

Ahojky chtěla bych se vás zeptat včera večer mě píchlo v podbříšku ale na levé straně.. a mám slabší průjem.. myslíte si že by to mohlo něco znamenat poraďte prosím...

Zoufalá

Dobrý den, jsem osmnáctiletá dívka s častými trávicími problémy, které byly zdůvodněny stresem a nervozitou. Od včerejška jsem si ale všimla, že mám po prohmatání tvrdé břicho a myslím, že můžu nahmatat slepé střevo. Nebolí to, ale mám strach, že by to mohlo být něco vážnějšího ne-li zánět slepého střeva. Nic jiného to neprovází. Děkuji

Zoufalá

I když se objevuje jakási mírná bolest v pravém podbříšku, ale nevím, zda tomu skutečně říkat "bolest". Je to spíš takový pocit, jemný tlak.

Katka

Kde by mohl být problém? Nepřestávající horečky, krev i kostní dřeň v pořádku, nechuť k jídlu, vysoká vyčerpanost... To vše po barvení vlasů... Prosím o radu, lékaři zatím neví. Příznaky stejné již několik měsíců a neustálý pobyt v nemocnici.

kocour
2x

Ahoj, poradte mi prosim uz 2 dny mě bolí břicho ale takova promenliva bolest (chvilema je to na zabiti ale nekdy je mi fajn na rock-metal) jidlo jim nebo muzu jist ale chut necitim nemuzu jit na zachod ani s čípkem a nezvracim tak co to muze byt pls poradte....

Jiří Winkler
1x

Dobrý den, mám dotaz už 2 den měpobolívá břicho, bolest byla ze začátku v podbřišku, a přesunula se nalevou stranu, píchnutí po uvolnění prstů nemám, jak sezde píše , nemám aninechutneství či zvracení a nevolnost. Může se přestojednat o slepé střevo?

Kateřina

prosím poraďte mi, už jsem opravdu zoufalá. Píchá mě sem tam v pravém podbřišku, zvýšenou teplotu nemám, a nechuť k jídlu taky nemám. žádné příznaky nemám, tak já už nevím. K doktorovi se jít bojím :-(

Adéla Broučková
2x

dobrý den od včerejšího večera mě hrozně moc bolí celá levá strana břišní dutiny od horní části pánve až dolu k tříslům a směrem kpupíku. Slyšela jsem že se někdy může apendix projevovat i takto. Ale také nás napadlo jestli by to n emohla být kýla. Děkuji za odpověď.

Sonja
4x

já mám skoro to samé.Kromě bolesti v pravém podbřišku mi nic není. Větry zaražené také nemám. Na pravé straně v podbřišku mě jakoby něco tlačí a bolí to. nA TÉ SAMÉ STRANĚ MĚ BOLÍ I ZÁDA. NEVÍTE CO TOJE?

Martina 22
1x

Dobrý den, cítím se po zdravotní stránce v celku dobře, až na to, že pátý den mě trápí tupá bolest v podbřišku, v oblasti kolem pupku, na noc jsou bolesti intenzivnější, že si nemohu na břicho ani lehnout. Dnes se přidala horečka 38.2, začínám se obávat o co by se mohlo jednat:( Poslední dva dny jsem strávila u lékařů, na gynekologii mi vyloučil jakýkoliv zánět nebo že by se mohlo jednat o nějaké reakce na antikoncepci. Praktická lékařka mě několikrát prohmátavala a ptala co mám za obtíže. Také ji nic nenapadlo, říkala, že slepák by bolel vpravo. Uvažovala nad nějakým zánětem střev, zítra mám jít na krev. Máte někdo stejné zkušenosti? Mnohokrát děkuji.

Jaromír Jagr

hej mam taky problé moc mě bolí za ušima co stím?

Radek

bolí mě břichno a nemužu položit stolici když zatlačím bolí mě to o něco víc

Elizabet
1x

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl v bolení břicha mezi zánětem slepého střeva a takzvanými "zaraženými větry"? Jestli mě bolí břicho vpravo dole a občas si "fouknu", může to být zánět slepého střeva?

Markéta

Dobrý večer , chci se zeptat zda se zánet slepého střeva projevuje i jen pobolíváním pravé strany podbříška a bolením hlavy . Dekuji za odpoved nashledanou

Katka
1x

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli nemám zánět slepého střeva bolí mě břicho na pravé straně ale nemám horečky ani nezvracím a ta boles je větší a větší

Misa

Tyo, taky mám strach.. už druhý den mě bolí v oblasti slepého střeva, někdy cítím, že mě bolí i celé břicho.. nemám ani hlad - nemůžu nějak jíst, taky se mi scvrkl žaludek a snažím se celý den spát, abych bolesti utekla, jenže pak toho moc nenaspím v noci.. včera jsem měla silný pocit na zvracení, ale nakonec mi pomohl čaj a překonala jsem to.. začalo mi to chvilku po tom, co jsem začala brát biseptol.. protože jsem měla problémy s pálením při močení a s krví..

klaudie
2x

chtěla bych se zeptat jestli se může jednat o zánět slepého střeva mám silné bolesti pravého podbřišku teploty jsem vyčerpaná a bolest je pořád větší a rozšiřuje se na celé břicho .RYCHLE NAPIŠTE STRAŠNĚ TO BOLÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

queen
1x

dobrý den,už 6 dní mám prujem bolí mě dole na pravé straně a kolem pupku nezvracím ale mám horečky 38.8 občas mně píchne kolem pupku ,prosím jem zoufalý poraděte mi

bubu
2x

dobrý den bolí mě břicho a mám keřeče občas mě zabolí hlava mám strašne vaříci čelo a není mi dobře nemám slepe spřevo????

Lena

Tak musím přidat svoji zkušenost.Bylo mi 22 let,z ničeho nic k ránu mě chytly bolesti kolem pupíku,spíš jakoby žaludek tak jsem mazala k lékaři kde mi předepsali léky na žaludek ,které jsem brala cca tři dny,ale moc nezabírali.Bolest se stále zvyšovala,tak jsem opět jela k lékaři,udělali vyšetření při kterém nic nezjistili.Teploty jsem neměla ,nezvracela,jen mi bylo na zvracení a mohla jsem ležet v polosedě na pravém boku,jinak nijak,bolest pouze kolem pupku a žaludku a spíše k levé straně.V nemocnici jenž jsem byla hospitalizovaná mi udělali veškeré ultrazvuky,nevyjímaje gynekologické.Stále se přikláněli spíše k vaječníkum,jenomže bolest byla nesnesitelná.Druhý den mě vzali na sál s tím,že byl jak gynekolog tak chyrurg a čekalo se co to bude až mě otevřou,mám jizvu na pravé straně v délce 30cm a světe div se,byl to akutní slepák,který byl tak tak zavčasu operován.Moje rada zní--nenechte se jen tak odbýt,i lékaři jsou jen lidé a mílit se je lidské,ale zdraví je vaše!!!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce