Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

příznaky zánětu slepého střeva

Prosím o popsání příznaků zápalu slepého střeva,bolí mne v pravém podbřišku a rodina se mně směje,že mám větry a že se mi pan doktor také vysměje Děkuji Vám za odpověď.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Kiky2000@seznam .cz

dobrý den, můžou být příznaky slepého střeva bolení bříška na levé straně, horečka,chuť k jídlu atd........

NN
1x

dnska ráno mně bolelo v prdeli a smrdim jako prase prostě nevím :DDDDDDDDDDDDD

69

zažívám to teď skoro každý den tento týden

hajdi
1x

dobry den jak tak ctu tak kazdy mame nake problemi ja vas prosim o radu uz delsi domu mam prujem z krvi a ted dokonce hlenovitou stolici porad meto nuti chodit na wc a v oblasti konecniku meto strasne pali a svedi pomuzemitu nekdo z radou dekuji

stankos

Pro podezření na chronický zánět slepáku jsem byl odeslán na sono, ale to zánět nepotvrdilo, ale ani nevyloučilo. Přesto mi chirurg naplánoval den operace a mezi mnoha vyšetřeními mi předepsal rentgenové vyšetření tlustého střeva a slepáku na IRRIGU. Toto vyšetření je velmi nepříjemné, protože do vás natlačí kontrastní látku a vzduch, a problém bývá dotlačit ji až do tenkého slepého střeva. To se podařilo až po mačkání břicha a překulování na rentgenovém stole. Další nepříjemnost je to, že vám nařídí laborantka oblíknout si jakousi papírovou zástěru nepochopitelně tkaničkama dopředu, takže ležíte před ženským personálem zcela obnažen. Výsledek vyšetření IRRIGA zánět slepáku nepotvrdil. Když jsem se dostavil do chir. ordinace zrušit operaci, byl jsem šokován názorem chirurga (jiný než který mne na IRRIGO poslal). Tvrdil, že toto vyšetření nemůže odhalit zánět slepáku a že toto "příjemné" vyšetření jsem absolvoval zbytečně. Tlačil mne do již naplánované operace, ale to jsem v rozezlení odmítl. Neví co si mám o tom myslet, byl jsem obětí hry doktorů - já na bráchu, brácha na mne? Máte s tím nějaké zkušenosti? Napište na [email protected].

Jirka
1x

Dobry den.Už asi 3 den mě začalo bolet břicho.Přes den to nebolí hlavně v noci.Prujem nemám bolest hlavy horečky nic zvladam normalní sport tak by mě zajimalo co to může byt??tvrde břicho nemám.Díky za rady

livík

Dobrý den, už týden mě bolí v pravém podbříšku, mám nechuť k jídlu a někdy teplotu kolem 38°. Už jsem byla i u doktora a ten to nějak neřešil. Prosím poradíte mi co s tím mám dělat? Děkuji za odpověď předem.

Dědek

málo inf. jdi k jinému doktorovi

Pav

Dobrej, už týden mě bolí v pravém podbřišku ale ne nějak moc ale proště jde citít že to není vše v cajku. Mám průjem a taky nadýmaní, ale žádne kruté boleti, horečky zatím nic. Bojím se že musím na operaci se slepím střevem. Co to muže být? Před tím než mě to začalo bolet sem byl týden doma se střevní chřipkou.

Dědek

málo inf. ale podívej se na chlamydii trachomatis, ta ráda řádí v břiše

John

Dobrý den mého kámoše uz skoro týden bolí v právem podbrisku mám strach že by to mohl byt slepak. PROSIM PORADIT!!!!!!!. děkuji za radu.

John

Dobrý den mého kámoše uz skoro týden bolí v právem podbrisku mám strach že by to mohl byt slepak. PROSIM PORADIT!!!!!!!. děkuji za radu.

Dan

Dobrý den, uz asi 3 mesice me bolí u pupiku a na prave strane podbrisku. Mam mirne zvisenou teplotu. Pri rychlem pohybu pri chuzi me to obcas zaboli. Na zvraceni mi neni. Je to slepak nebo ne?

Jaroslava
1x

Dobrý den Vnučka 9 let má problémi se stolicí,byla u dětského GASTROENTEROLOGA. Utrazvukem nic nezjistil a Laboratorní vyšetření vesměs negativní. Vnučka má jít na na vyšetření (IRRIGO+DEFEKAČNÍ ATK ) vyšetření. Mužete mi prosím říct o co se jedná a zda je u tohoto vyšetření nutná hospitalizace a jestli je to bolestivé? Děkuji

Marie

Zdravím, prosím vás o radu. Mám bolesti v podbříšku , když zatlačím pod pupíkem docela to bolí. Nevím jestli to může být slepák ale mám strach :( Fěkuji za odpovědi

verca

mám stejné problémy, ale doktoři tvrdí, že je to psychosomatického původu.. dávám tomu tedy čas a snažím se se tolik nenervovat, bolesti pomalu odeznívají..

nikol

Dobrý den asi tak 3 týdny mě už bolí neustále břicho,ze začátku to bylo lepší ale postupně se to začalo zhoršovat pořád mám pocit plynatosti,plnosti a nechuť k jídlu,sice něco málo zakousnu ale pak mám pocit jako bych měla každou chvílí zvracet už i ve škole mi začalo být na omdlení začnu se vždycky potit , zrychlí se mi tep.Začne mě to bolet už od rána až do večera a usínám v bolestech.Rodiče a já si myslíme že je to ze stresu nebo i dokonce ze strachu protože se blíží příjmačky na střední školu,vztahy ve škole mám dobré a bez problémové.Vůbec nevím jestli to je ze stresu nebo jestli mi něco je , prosím poraďte děkuju.

Klaudie

Dobrý den....chtěla jsem se zeptat.. .mám už druhý den silné křeče v podbřišku....spíše u pravé strany....nemám zvýšenou teplotu....ale již delší dobu trpím nechutenstvím....mohlo by se jednat o zánět slepého střeva??? Děkuji Klaudie.....

Tereza

Dobrý den, když kašlu,smrkám nebo chodím ze schodů bolí mně kousek nad pravou kyčlí..... Teplotu nemám, ale bolí mně to stále víc a víc..... Mohou to být příznaky slepého střeva? Prosím odpovězte

an

dobry den, boli me v pravem podbrisku asi dva dny, ale predtim jsem necitila zadnou bolest kolem pupku, a kdyz chodim je to lepsi nez kdyz nic nedelam. Nechutenstvi take nepocituji, nevite nekdo co by to mohlo byt? Jestli to treba vazne muze byt apendix? Dekuji za odpoved

Marketa

Dobry den chtela jsem se zeptat jestli nahodou nemam zanet slepeho streva...poboliva me v bodprisku asi tyden a k tomu prujem tyden a bolesti hlavy a nechut k jidlu ? Predem dekuji

eva

taky jsem mela podobne bolesti jako tu popisujete,nadymani,krece,..mam za sebou protiparazitalni kuru u p.Blahove.nikdy jsem se necitila lepe.ano ano je to tak prectete si neco o tomto problemu na internetu budete se divit co vsechno muzou tyto potvory zpusobovat

kateřina

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli to mohou byt příznaky zánětu slepého střeva nebo spísš něco jiného. Již 2. Den mě boli okolo pupíku a v podbříšku uprostřed, mám nechuť k jídlu, a chuť zvracet, i když jsem zatím nezvracela, nevím co mám dělat. Za každou odpověd velmi děkuji.

Petra

Máte teplotu?a jak je bolest veliká?

Miriam

Dobrý deň, môže mi niekto prosím vás poradiť. Môj 12ročný syn, má posledné 3mesiace problém,ktorý neviem identifikovať. Zničoho nič ho začne bolieť v pravom podbrušku a nie je to len tak nejaká bolesť. On sa vála po zemi a strašne plače od bolesti. Keď sme sním boli prvýkrat v nemocnici, tak to uzavreli ako zastavené vetry, pichli mu do zadku nejakú trubičku a bolo. Za týždeň sa mu bolesť vrátila, tak sme skončili zase v nemocnici. Tentokrát mu už dali niečo aj proti bolesti a urobili mu klystír formou infúzie (klyzma) a pustili nás domov. Synovi sa uľavilo, ale cca za mesiac sa mu to znova zopakovalo, tentokrat si ho tam nechali aj na noc na pozorovanie samozrejme zase mu spravili klystír(klyzmu), rano uz mohol ísť domov. No a za 5tyždňov sa mu to zase zopakovalo, každý krát má tie bolesti silnejšieho rozsahu. Teraz sme tam boli pred týždňom, v nemocnici mu urobili uz aj rontgen, ale snímok bol celý biely, že zaplynovany aj sme boli na sone brucha a stále nič. Ja sa bojím, že ma niečo s črevami, keďže sa mu stolica za nejaký čas nahromadí na jednom mieste a on dostane nenormálne krčovité bolesti. Lekári z nemocnice mu povedali, že má veľa piť a pravidelne chodiť na záchod, ale to všetko robí. A že má držať dietu, jesť vlákninové potraviny a piť kefír a pod. Lenže mne sa stále nedostalo odpovede, že prečo sa mu toto všetko začalo diať, veď do 11tich rokov jedol hocičo a nikdy nemal takéto problémy. Na záchod chodí pravidelne aj pije dostatočne. Nikto ale nerieši, že z čoho to má, Určite to musí mať nejaky dôvod. Strašne sa o neho bojím. Každý deň, keď zaspávam, tak čakám kedy ho zase počujem plakať, že má bolesti. Som úplne zúfalá..... Nemohol by to byť aj chronický zápal slepého čreva? Za odpoveď velmi pekne ďakujem.

nessik

Je mi Vás i syna líto, a je mi líto, že lékaři nehledají příčinu a nechovají se, jak by měli...

JIRKA

Dobrý den, mužů se zeptat jestli je to slepak? Před 3 dny sem měl zimnici a 3 den trpím horečkou a před 3 dny jsem ještě blinkal. Teď mam den odedne menší teplotu a jídlo jím :-) bolesti hlavy nepociťují a dnes ráno mě to trochu bolí pomocte na mail [email protected]

Petra

Ahoj já zrovna jsem ve spitale se silným zánětem tlustého střeva..mohu jen říct, že se to těžko určuje. Já první příznaky teplota kolem 39,silný průjem a šílená bolest všude po břichu. ate jak břicho v ohni po dvou dnechtěl sestoupil o více do prava.nicméně se to muze podobat zánětu vajecniku,apendix u a i dalším nemocem.prostě pokud máte bolesti jako já,že se nemůžete ani pohnout utíkejte k lékaři,nenechte se odbýt. Já měla 10 lékařů a několik hodin na sonu a přišli na to až na CT a to jsem ve výborné péči v Německu...jsou to zle věci co se týkají břicha a rychle s tím něco dělejte protože za včas se dá p odchytit vše a pozdě jsou bohužel tyto věci smrtelné. Lepší jito domu od doktora se " zarazenyma prdama"než něco zanedbatelné. Já přišla za 5 12....

Tomas

Dobry den boli me zaludek v horni casti pri macknuti na misto kde je slepe strevo me ta bolest vystreluje prave do zaludku byl sem v nemocnici a nic nenašli nevite co to muze byt dekuji

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce